Kunders egne billeder




Tilføj dine egne billeder
Tilføj dit eget billede af produktet. Del også gerne et efterbillede!Anmeldelser & kommentarer
Vær den første til at anmelde produktet
LancômeLa Vie est BelleL'Elixir Very Cherry 50 ml
Vælg størrelse
30 ml50 ml100 mlLancôme La Vie est Belle Very Cherry hyllar ditt sanna jag genom ett filter av oemotståndlig intensitet och elegans. En nytolkning av körsbärsackord smälter in i huden med ett oväntat träigt djup och skapar ett långvarigt doftspår som följer dig från dag till natt.
Det är en sensuell, kraftfull hyllning till att leva livet på dina egna villkor. Gör dig redo för en doft som fängslar – lekfull, sofistikerad och alltid redo för komplimanger.
- Kommer i en dyrbar, skulpterad glasflaska, utsmyckad med en mörkt körsbärsröd färgskiftning med skimrande körsbärsvingar – en kreation i flera lager som du kommer att vilja behålla för alltid.
- DEKADENT ACKORD AV SVARTA KÖRSBÄR:
En mångfacetterat körsbärsdoft som utvecklar en fängslande, utsökt och saftig intensitet.
- EXTRAKT AV SAMMETSLEN VIOL:
Ett beroendeframkallande violextrakt som ger den perfekta balansen mellan modernitet och nostalgi.
- VARMT OUD-ACKORD:
Ett raffinerat oud-ackord berikat med ett utsökt extrakt av kakaosmör och madagaskarvanilj.
- Att vara dig själv har aldrig känts så oemotståndligt.
Användning:
Spraya La vie est belle Very Cherry på handlederna och halsen. När den appliceras på dessa pulspunkter fungerar hudens naturliga värme som en naturlig diffuser och förstärker doftens hållbarhet och närvaro.
- Kategori:Eau de Parfum