Vision Haircare
Vision Haircare – hårplejeprodukter særligt udviklet til nordisk hår. Svenskproducerede hårplejeprodukter fra Varberg i Sverige. Alle produkter i serien er silikonefrie. Produkterne er endda også godkendte af ”Grøn Salon”.
Populære produkter
Vision HaircareThicker150 ml
Thicker150 ml
22,90 €
(15,27 € / 100 ml)
(15,27 € / 100 ml)Vision HaircareThicker150 ml
22,90 €
(15,27 € / 100 ml)
(15,27 € / 100 ml)Vision HaircareRock Hard Wax100 ml
Rock Hard Wax100 ml
22,90 €
(22,90 € / 100 ml)
(22,90 € / 100 ml)Vision HaircareRock Hard Wax100 ml
22,90 €
(22,90 € / 100 ml)
(22,90 € / 100 ml)Vision HaircareRuff Saltvandsspray250 ml
Ruff Saltvandsspray250 ml
22,90 €
(9,16 € / 100 ml)
(9,16 € / 100 ml)Vision HaircareRuff Saltvandsspray250 ml
22,90 €
(9,16 € / 100 ml)
(9,16 € / 100 ml)Vision HaircareEasy Conditioner1000 ml
Easy Conditioner1000 ml
45,90 €
(45,90 € / 1000 ml)
(45,90 € / 1000 ml)Vision HaircareEasy Conditioner1000 ml
45,90 €
(45,90 € / 1000 ml)
(45,90 € / 1000 ml)Vision HaircarePreservingRepair & Color Shampoo1000 ml
PreservingRepair & Color Shampoo1000 ml
45,90 €
(45,90 € / 1000 ml)
(45,90 € / 1000 ml)Vision HaircarePreservingRepair & Color Shampoo1000 ml
45,90 €
(45,90 € / 1000 ml)
(45,90 € / 1000 ml)Seneste anmeldelser
60 produkter
Vision HaircareFibermousse
Fibermousse
22,90 €
(22,90 € stk)
(22,90 € stk)Vision HaircareFibermousse
22,90 €
(22,90 € stk)
(22,90 € stk)Vision HaircareSpray Wax200 ml
Spray Wax200 ml
22,90 €
(11,45 € / 100 ml)
(11,45 € / 100 ml)Vision HaircareSpray Wax200 ml
22,90 €
(11,45 € / 100 ml)
(11,45 € / 100 ml)Vision HaircareRock Hard Wax100 ml
Rock Hard Wax100 ml
22,90 €
(22,90 € / 100 ml)
(22,90 € / 100 ml)Vision HaircareRock Hard Wax100 ml
22,90 €
(22,90 € / 100 ml)
(22,90 € / 100 ml)Vision HaircareThicker150 ml
Thicker150 ml
22,90 €
(15,27 € / 100 ml)
(15,27 € / 100 ml)Vision HaircareThicker150 ml
22,90 €
(15,27 € / 100 ml)
(15,27 € / 100 ml)Vision HaircareVolume & Texture Spray300 ml
Volume & Texture Spray300 ml
22,90 €
(76,33 € / 1000 ml)
(76,33 € / 1000 ml)Vision HaircareVolume & Texture Spray300 ml
22,90 €
(76,33 € / 1000 ml)
(76,33 € / 1000 ml)Vision HaircareHeat Protection80 ml
Heat Protection80 ml
12,90 €
(16,13 € / 100 ml)
(16,13 € / 100 ml)Vision HaircareHeat Protection80 ml
12,90 €
(16,13 € / 100 ml)
(16,13 € / 100 ml)Vision HaircareAnti Dandruff Skælshampoo250 ml
Anti Dandruff Skælshampoo250 ml
22,90 €
(91,60 € / 1000 ml)
(91,60 € / 1000 ml)Vision HaircareAnti Dandruff Skælshampoo250 ml
22,90 €
(91,60 € / 1000 ml)
(91,60 € / 1000 ml)Vision HaircareRuff Saltvandsspray250 ml
Ruff Saltvandsspray250 ml
22,90 €
(9,16 € / 100 ml)
(9,16 € / 100 ml)Vision HaircareRuff Saltvandsspray250 ml
22,90 €
(9,16 € / 100 ml)
(9,16 € / 100 ml)Vision HaircareHeat Protection200 ml
Heat Protection200 ml
22,90 €
(11,45 € / 100 ml)
(11,45 € / 100 ml)Vision HaircareHeat Protection200 ml
22,90 €
(11,45 € / 100 ml)
(11,45 € / 100 ml)Vision HaircareFiber Wax100 ml
Fiber Wax100 ml
22,90 €
(22,90 € / 100 ml)
(22,90 € / 100 ml)Vision HaircareFiber Wax100 ml
22,90 €
(22,90 € / 100 ml)
(22,90 € / 100 ml)Vision HaircareMoisture & Color Shampoo250 ml
Moisture & Color Shampoo250 ml
22,90 €
(91,60 € / 1000 ml)
(91,60 € / 1000 ml)Vision HaircareMoisture & Color Shampoo250 ml
22,90 €
(91,60 € / 1000 ml)
(91,60 € / 1000 ml)Vision HaircareStyling Creme100 ml
Styling Creme100 ml
22,90 €
(22,90 € / 100 ml)
(22,90 € / 100 ml)Vision HaircareStyling Creme100 ml
22,90 €
(22,90 € / 100 ml)
(22,90 € / 100 ml)Vision HaircareFast Styling Spray80 ml
Fast Styling Spray80 ml
13,90 €
(17,38 € / 100 ml)
(17,38 € / 100 ml)Vision HaircareFast Styling Spray80 ml
13,90 €
(17,38 € / 100 ml)
(17,38 € / 100 ml)Vision HaircareUmbrella200 ml
Umbrella200 ml
22,90 €
(11,45 € / 100 ml)
(11,45 € / 100 ml)Vision HaircareUmbrella200 ml
22,90 €
(11,45 € / 100 ml)
(11,45 € / 100 ml)Vision HaircareVolumizing Shampoo1000 ml
Volumizing Shampoo1000 ml
45,90 €
(45,90 € / 1000 ml)
(45,90 € / 1000 ml)Vision HaircareVolumizing Shampoo1000 ml
45,90 €
(45,90 € / 1000 ml)
(45,90 € / 1000 ml)Vision HaircareSmooth Creaminal150 ml
Smooth Creaminal150 ml
23,90 €
(15,93 € / 100 ml)
(15,93 € / 100 ml)Vision HaircareSmooth Creaminal150 ml
23,90 €
(15,93 € / 100 ml)
(15,93 € / 100 ml)Vision HaircareLeave in treatment spray150 ml
Leave in treatment spray150 ml
22,90 €
(15,27 € / 100 ml)
(15,27 € / 100 ml)Vision HaircareLeave in treatment spray150 ml
22,90 €
(15,27 € / 100 ml)
(15,27 € / 100 ml)Vision HaircareCover Up 100 mlDark brown
Cover Up 100 mlDark brown
21,90 €
(21,90 € stk)
(21,90 € stk)Vision HaircareCover Up 100 mlDark brown
21,90 €
(21,90 € stk)
(21,90 € stk)Vision HaircareSpray Tan200 ml
Spray Tan200 ml
21,90 €
(10,95 € / 100 ml)
(10,95 € / 100 ml)Vision HaircareSpray Tan200 ml
21,90 €
(10,95 € / 100 ml)
(10,95 € / 100 ml)Vision HaircarePump Spray300 ml
Pump Spray300 ml
22,90 €
(76,33 € / 1000 ml)
(76,33 € / 1000 ml)Vision HaircarePump Spray300 ml
22,90 €
(76,33 € / 1000 ml)
(76,33 € / 1000 ml)Vision HaircareJust Leave It Conditioner250 ml
Just Leave It Conditioner250 ml
22,90 €
(9,16 € / 100 ml)
(9,16 € / 100 ml)Vision HaircareJust Leave It Conditioner250 ml
22,90 €
(9,16 € / 100 ml)
(9,16 € / 100 ml)Vision HaircareVolume Duo
Volume Duo
40,90 €

Uden pakkepris: 45,80 €
(40,90 € stk)Vision HaircareVolume Duo
40,90 €

Uden pakkepris: 45,80 €
(40,90 € stk)Vision HaircareVolume & Color Shampoo
Volume & Color Shampoo
22,90 €
(9,16 € / 100 ml)
(9,16 € / 100 ml)Vision HaircareVolume & Color Shampoo
22,90 €
(9,16 € / 100 ml)
(9,16 € / 100 ml)Vision HaircareMoistur & Color Duo
Moistur & Color Duo
40,90 €

Uden pakkepris: 45,80 €
(40,90 € stk)Vision HaircareMoistur & Color Duo
40,90 €

Uden pakkepris: 45,80 €
(40,90 € stk)60 produkter