Izabela
Były pracownik
- Rola użytkownika: Były pracownik.Post został utworzony 8 miesięcy temu
- Rola użytkownika: Były pracownik.Post został utworzony 10 miesięcy temuOcena: 5 z 5
Satin glow? Yes, please ✨
Ten róż w kremie od szwedzkiej marki Sweed to jedno z najwiekszych makijażowych zaskoczeń, jakie mnie ostatnio spotkały. Jego konsystencja to po prostu magia - jest to róż w kremie, który podczas aplikacji zmienia się w satynowy puder 🪄 Sama aplikacja jest bajecznie prosta. Na policzkach pozostawia przepiękny kolor i naturalny glow, który nadaje świeży i promienny wygląd 🌸 Na codzień w makijażu mogę zrezygnować z bronzera, a nawet tuszu do rzęs. Jednak róż to must-have! A właśnie ten róż od Sweed to zdecydowanie jeden z najlepszych, jakie kiedykolwiek testowałam 💖 #teamlyko #review1 produkt w poście Satin glow? Yes, please ✨2047 wyświetleń- Komentarz został dodany 10 miesięcy temuO kurczę! Ale interesujący produkt! Muszę sobie go wpisać na shopping listę 😅
- Rola użytkownika: Były pracownik.Post został utworzony 10 miesięcy temuOcena: 5 z 5Zakup zweryfikowany ✔
Must have 🌞
1 produkt w poście Must have 🌞906 wyświetleń- Rola użytkownika: Zatrudnieni w Lyko.Komentarz został dodany 9 miesięcy temuNie zliczę, ile juz opakowań tego kremu zużyłam!
- Rola użytkownika: Były pracownik.Post został utworzony 10 miesięcy temuOcena: 5 z 5
Totalne ukojenie 🍃
Sięgam po to serum za każdym razem kiedy moja cera się buntuje. Jest lekki, kojący, a po kilku użyciach można zobaczyć efekty: mniej zaczerwienień i spokojniejsza cera 💆🫧 Jeśli Twoja skóra też czasem lubi strzelić focha - zdecydowanie warto go wypróbować! #teamlyko #lykoreview1 produkt w poście Totalne ukojenie 🍃2415 wyświetleń - Rola użytkownika: Były pracownik.Post został utworzony 10 miesięcy temu
GRWM Customer Service edition ✨
Czy zastanawiało Cię kiedyś, jak wygląda poranek osoby, która codziennie z entuzjazmem odpowiada na wasze wiadomości? Oto mój mały rytuał, który dodaje mi pewności siebie i wprawia w dobry humor na cały dzień 🌞 Używam tutaj samych moich ulubieńców - z resztą łatwo można to zauważyć, bo wiele z nich jest już na wykończeniu 🙈 Jeśli zainteresował Cię jakikolwiek z produktów, pisz śmiało! Chętnie odpowiem na każde pytanie 💖 #grwm #teamlykO12 produktów w poście GRWM Customer Service edition ✨4544 wyświetleń - Rola użytkownika: Były pracownik.Post został utworzony 1 lat temuOcena: 5 z 5
10/10 maska do ust!
Po pozostawieniu grubszej warstwy na noc, rano usta są przecudownie nawilżone i gładkie 💙 Polecam użyć odrobinę od czasu do czasu w trakcie dnia zamiast balsamu do ust, kiedy Twoje usta potrzebują extra nawilżenia! 🫧1 produkt w poście 10/10 maska do ust!134 wyświetleń - Rola użytkownika: Były pracownik.Post został utworzony 1 lat temuOcena: 5 z 5
Najlepszy SPF ✨
Nie używałam lepszego kremu z filtrem SPF! Ma lekką konsystencję, nie zapycha i się nie roluje 💖 Pozostawia cudowne glow, a skóra jest super nawilżona. Bezzapachowy, co jest dla mnie wielkim plusem 🌸1 produkt w poście Najlepszy SPF ✨3149 wyświetleń - Rola użytkownika: Były pracownik.Post został utworzony 2 lat temu
Rzęsy do nieba!
To była miłość od pierwszego użycia! 💖 Maskara By Lyko pięknie wydłuża i rozdziela rzęsy. Trzyma się cały dzień, nie kruszy, nie odbija na powiece. Aby ją zmyć nie trzeba wiele wysiłku, sama ciepła woda ładnie ją ściąga z rzęs 😊 Polecam! 🌞 #lykoreview1 produkt w poście Rzęsy do nieba! - Rola użytkownika: Były pracownik.Post został utworzony 2 lat temuOcena: 3 z 5Zakup zweryfikowany ✔
Małe rozczarowanie 😔
Jako, że Cosrx ostatnio zrobił się bardzo popularną marką, szukając kremu SPF skusiłam się na ten oto produkt. Niestety lekko się rozczarowałam 😩 Zaczynając od plusów - krem nie bieli i nie zapycha, zostawia skórę fajnie nawilżoną i miękką. Podoba mi się poręczne, przystosowane do podróży opakowanie 💖 Pierwszą rzeczą, która mi przeszkadza jest zapach, nie potrafię go opisać, ale jest on za mocny i trochę drażniący. Nie jestem fanką stosowania na twarz produktów o mocnych zapachach 😔 Po użyciu niestety pozostawia na skórze warstwę, która z czasem się roluje 😭 Niestety wady przeważają nad zaletami. Szukam dalej 🤓1 produkt w poście Małe rozczarowanie 😔984 wyświetleń- Rola użytkownika: Były pracownik.Komentarz został dodany 2 lat temuPróbowałam serum ze śluzem ślimaka od COSRX - też jestem bardzo zadowolona z wyników! A o tym kremie SPF widziałam wiele dobrych opinii 😅 Ale jak zawsze twierdzę, pielęgnacja cery jest bardzo indywidualną sprawą i fakt, że dużo osób jest zadowolone z produktu, nie znaczy, że dla mnie też będzie to hit 💗 Cieszę się, że moja recenzja Ci pomogła w decyzji. Z SPFów za to polecam Holika Holika! Super mi posłużył 🍃1 Like
- Rola użytkownika: Były pracownik.Post został utworzony 2 lat temuOcena: 5 z 5Zakup zweryfikowany ✔
Delikatny i skuteczny!
Jeden z lepszych żeli do twarzy, jakie zdarzyło mi się wypróbować - zostaje już ze mną do końca! Świetnie się pieni, pozostawia skórę oczyszczoną i miękką 🫧 Super domywa resztki makijażu 💜 Super wydajny i w przystępnej cenie 😊1 produkt w poście Delikatny i skuteczny!1709 wyświetleń