ValentinoBorn in RomaDonna Eau de Parfum 30 ml

65,10 €*
Zalecana cena 92 €
(217 € / 100 ml)

Wybierz rozmiar

30 ml50 ml100 ml
* Nie łączy się z innymi promocjami i kodami rabatowymi.

Nuty głowy: Esencja bergamotki, akord czarnej porzeczki.

Nuty środka: Absolut Jaśminu Sambac, Absolut Jaśminu Grandiflorum, herbata jaśminowa.

Nuty bazy: Wanilia Bourbon, kaszmeran, drzewo gwajakowe.

Donna Born In Roma to elegancji i współczesny zapach dla kobiet. Rozkochuje swoim magicznym połączeniem nut kwiatowych, owocowych i drzewnych. Jednak to akord jaśminu stanowi prawdziwą perełkę w tej ekskluzywnej kompozycji. Trzy różne odmiany tego uroczo kwiatowego aromatu łączą się, tworząc wyjątkowy akcent w sercu zapachu. Zapach to swego rodzaju hołd dla pewnych siebie kobiet, które kultywują swój indywidualny styl. Podkreśla elegancję i naturalne piękno.

To rzymska parada zapachów rozpoczyna się od nut owocowo-cytrusowych: soczysta czarna porzeczka splata się z chłodnymi akcentami bergamotki i pomarańczy. Wytworny bukiet jaśminu grandiflorum, jaśminu sambac i herbaty jaśminowej tworzy uwodzicielską nutę serca. Na koniec dostajemy subtelny aromat, w którym miesza się kaszmeran i wanilia Bourbon oraz głębokie, drzewne nuty drzewa gwajakowego.

30 ml

Born in Roma

Born in Roma-dofterna är inspirerade av Rom, en plats där dåtid och nutid samexisterar, och berättar en historia om självuttryck: en hyllning till människor som lever livet fritt samtidigt som de hyllar sitt arv.

Couture

Born in Roma är en modern haute couture-doft. En couture-elegans fick arabisk jasmin att tillföra en lyxig kvinnlighet när den blandades med bourbonvanilj, världens dyraste extrakt. Denna mix är sammanflätad med en strålande trio av moderna tränoter, med ett kashmirackord, för en edgy touch inspirerad av dagens gatukultur i Rom.

Born in Roma

Born in Roma-doftkollektionen : Många sätt att vara du. Hylla din unika karaktär med fyra duos som lyfter fram de olika aspekterna i din personlighet.

Donna

Den nya doften Valentino Donna Born in Roma är en nytolkning av kvinnligheten i en helt ny doft: En florientalisk Haute Couture-doft som har moderniserats med en överdos av tränoter.

UPPTÄCK THE BORN IN ROMA DONNA RANGE

Complete the regimen

Ocena: 4.7. Oparte na 202 opiniach
Valentino
Born in Roma
Donna Eau de Parfum
50 ml
88,40 €
Zalecana cena 132 €
(176,80 € / 100 ml)

Porównaj z podobnymi produktami

ValentinoBorn in Roma Donna Eau de Parfum 50 mlValentinoBorn in Roma Donna Green Stravaganza Eau de Parfum 50 mlValentinoBorn in Roma Donna Coral Fantasy Eau de Parfum 50 ml
Recenzje klientów
Ocena: 4.7. Oparte na 202 opiniach
Ocena: 4.5. Oparte na 77 opiniach
Ocena: 5. Oparte na 79 opiniach
Cena
88,40 €(176,80 € / 100 ml)
88,40 €(176,80 € / 100 ml)
88,40 €(176,80 € / 100 ml)
Rodzina zapachowa
Drzewna ambra
Kwiatowa ambra
Kwiatowy
Nuta zapachowa
Wyraziste
Wyraziste
Wyraziste
Nastrój
A sensual, spicy fragrance
A charismatic, elegant aura
A casual, fun experience
Sprzedaż
Współczesny, Elegancki, Ekskluzywny
Odważny, Wyzwolony, Ekstrawagancki
Żywy, Inspirujący, Mocny
Dominujące nuty
Pąki czarnej porzeczki (Cassis), Jaśmin, Kaszmeran
Herbata Lapsang souchong, Jaśmin, Wanilia
Kiwi, Jaśmin, Drzewo cedrowe

Look'i

Zdjęcia

Recenzje i komentarze

Ocena: 4.7Oparte na 202 opiniach
  • Najbardziej pomocna pozytywna opinia
    Post został utworzony 5 lat temu
    Ocena: 5 z 5
    Zakup zweryfikowany ✔

    Uzależniający!

    Jak mogłam to wcześniej przeoczyć, to jest taki zapach, że jeśli ktoś przechodzi obok i ma go na sobie, to odwracasz się i chcesz wiedzieć, jaki to zapach... nie jest podobny do żadnych innych perfum, które próbowałam. 🥰 Cudowny, zmysłowy, słodki, kwiatowy, ciepły, lekko przyprawiony, tak, jest tak uzależniający. Może być na początku bardzo intensywny i mocny, ale gdy się uspokoi, pojawia się cudowny, kojący, zmysłowy zapach, który, tak, ja nie znajduję słów na to. 😇❤️ Kremowa, ciepła i słodka wanilia z kaszmirem. Poczekaj chwilę, a perfumy otulą cię jak cienka aura i wcale nie są mocne, ale bardziej jak przeczucie o śnie. ❤️ Zawsze pomaga mi, gdy chcę kupić nowe perfumy, wiedzieć, co osoby, które je kupiły, lubią w innych zapachach. Więc wspomnę tutaj kilka zapachów, które lubię i sama używam. Hugo Boss, Alive YSL, Libre Carolina Herrera, Good Girl Narciso Rodriguez For Her, Musc Noir Dolce & Gabbana, L'Imperatrice Prada, Candy Prada, Candy Night Marc Jacobs, Daisy Eau So Fresh Juicy Couture, Viva La Juicy Juicy Couture, Bowdacious Ariana Grande, R.E.M Ariana Grande, Cloud. Zalecane... takie cudowne. ❤️❤️❤️
    79832 wyświetleń
    • Komentarz został dodany 2 lat temu
      Niesamowita recenzja! Dziękuję!
      4 Like
  • Najbardziej pomocna negatywna opinia
    Post został utworzony 6 miesięcy temu
    Ocena: 1 z 5
    Zakup zweryfikowany ✔

    Rozczarowany

    Valentino jest zdecydowanie dużym ulubieńcem, ale ten był inny kolor i ciemniejszy niż oryginał, który zazwyczaj kupuję w Kicks i nie pachniał tak samo…
    1 produkt w poście Rozczarowany
    4232 wyświetleń
    • Rola użytkownika: Obsługa klienta w Lyko.Komentarz został dodany 6 miesięcy temu
      Cześć Farah 👋😊 Dziękujemy, że podzieliłaś się swoim doświadczeniem 💛 Jeśli podejrzewasz, że coś jest nie tak z twoim egzemplarzem, skontaktuj się z nami, a my to sprawdzimy 🩷
      1 Like
  • Post został utworzony tydzień temu
    Ocena: 5 z 5

    Pięknie pachnie

    Pachnie super dobrze #lykoreview
    436 wyświetleń
  • Post został utworzony 2 tygodni temu
    Ocena: 4 z 5
    Zakup zweryfikowany ✔

    Dobrze pachnie

    Bardzo ładnie pachnie, ale też bardzo młodzieńczo i zapach jest dość lekki.
    989 wyświetleń
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony 3 tygodni temu
    Ocena: 5 z 5

    Uwielbiam

    Trzyma się niesamowicie długo i pachnie całkowicie magicznie
    393 wyświetleń
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony Miesiąc temu
    Ocena: 5 z 5
    Zakup zweryfikowany ✔

    Mój ulubiony!!

    Nigdy nie przestanę kupować, mój absolutny ulubiony zapach 🥹😭😍
    605 wyświetleń
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony Miesiąc temu
    Ocena: 5 z 5

    🌸🖤 Perfumy, w którym naprawdę się zakochałam!

    Naprawdę bardzo polubiłam Valentino Donna Born in Roma! To perfumy, które moim zdaniem mają tak piękną równowagę między słodyczą, kwiatowością a czymś trochę ciemniejszym w tle. Czują się kobieco i luksusowo, nie będąc przy tym zbyt dojrzałe ani sztywne. 🥹✨ Pierwsze, co czuję, to lekko świeże, niemal owocowe wrażenie z pąków czarnej porzeczki, ale dość szybko pojawia się jaśmin. Uważam, że to właśnie jaśmin sprawia, że perfumy są tak kobiece i eleganckie. Potem pojawia się cieplejsza strona z wanilią i drzewnymi tonami. 🤍 I ta wanilia! 😭 Jest słodka i kremowa, ale nie uważam, że jest przesadnie cukierkowa lub dusząca. Nuty drzewne nadają całemu zapachowi więcej głębi i sprawiają, że jest o wiele ciekawszy niż zwykłe słodkie perfumy. Uważam, że jest niesamowicie piękna, gdy pozostaje na skórze przez jakiś czas. Dla mnie to naprawdę takie perfumy, które stają się lepsze po około 20-30 minutach. Na początku są trochę bardziej intensywne, ale potem łagodnieją i stają się ciepłe, zmysłowe i niemal aksamitne. ✨ Trwałość jest również naprawdę dobra. Nadal czuję je kilka godzin po spryskaniu, zwłaszcza na ubraniach. To sprawia, że nie muszę używać dużo, co doceniam, ponieważ zapach ma całkiem dobrą projekcję. To naprawdę perfumy, które wybrałabym, gdy chcę poczuć się trochę bardziej kobieco, pewnie siebie i elegancko. Uważam, że idealnie nadają się na wieczór na mieście lub kolację, ale przy mniejszej ilości aplikacji sprawdzą się też na co dzień. 🌸 A butelka?! 😍 Jest tak niesamowicie ładna. Różowy kolor i ikoniczne ćwieki sprawiają, że wygląda jak mały element haute couture na półce z perfumami. Jedyne, na co mogę narzekać, to cena – Valentino naprawdę nie jest najtańsze. Ale jednocześnie uważam, że to prawdziwe perfumy premium, zarówno pod względem zapachu, butelki, jak i trwałości. Ciepłe, kobiece, lekko słodkie, kwiatowe i z cudowną drzewną nutą. To zdecydowanie perfumy, które mogłabym nosić raz za razem, nie mając dość. 🥹🌸🖤 #lykocreator #lyko #beauty #beautytips #beautylover
    565 wyświetleń
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony Miesiąc temu
    Ocena: 5 z 5

    Valentino

    Warte pieniędzy! Tak dobre 🥹
    450 wyświetleń
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony Miesiąc temu
    Ocena: 5 z 5

    Super miły

    Born in Roma to super miły, ciepły zapach od Valentino. Często dostaję bólu głowy od zbyt mocnych zapachów lub gdy są zbyt wodniste/słodkie, jak np. Sol de Janeiro, ale od tego nie boli mnie głowa!!! ☺️ Pozytywy: - Pachnie mocno, ale nie boli głowa - Utrzymuje się długo - Lekka i ergonomiczna butelka - Dobra cena za jakość 🎀 Negatywy: Jedyną negatywną rzeczą, jaką mogę powiedzieć, jest to, że wiele innych osób ma ten zapach, więc nie pachnie się tak unikalnie. Ale jeśli to w porządku, to KUPUJ!!!
    456 wyświetleń
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony Miesiąc temu
    Ocena: 5 z 5
    Zakup zweryfikowany ✔

    Cudowny zapach

    Pachnie magicznie! ✨ i długo utrzymuje się na ubraniach, co osobiście lubię!
    495 wyświetleń
  • Post został utworzony Miesiąc temu
    Ocena: 5 z 5
    Zakup zweryfikowany ✔

    Uroczy

    Dobry
    1 produkt w poście Uroczy
    895 wyświetleń
  • Post został utworzony 2 miesięcy temu
    Ocena: 5 z 5

    Taki dobry zapach

    Macie taki taki taki niebiański dobry zapach, nigdy nie może się nie udać, wszyscy będą cię kochać, gdy go nosisz, pachnie tak dobrze
    1127 wyświetleń

Polecane produkty

Brak dostępnego obrazu.
Brak dostępnego obrazu.
Brak dostępnego obrazu.
Brak dostępnego obrazu.
Brak dostępnego obrazu.
Brak dostępnego obrazu.