Mossigt trä
Känslan av en skog efter en regnskur. Franska doftfamiljen chypre hamnar här i Dofthjulet. Parfymerna är traditionellt sensuella och kännetecknas av jordig ekmossa och söt labdaum, vilket utvinns från klippros. Ofta adderas lite krydda och toppnot av citrus.
Mossigt trä
99 produkter
ArmaniSì Eau de Parfum50 ml
Sì Eau de Parfum50 ml
100,70 €

Rek. pris 137 €Rekommenderat pris
137 €
(201,40 € / 100 ml)ArmaniSì Eau de Parfum50 ml
100,70 €

Rekommenderat pris
137 €
(201,40 € / 100 ml)Jean Paul GaultierScandalEau De Parfum30 ml
ScandalEau De Parfum30 ml
53,57 €

Rek. pris 81 €Rekommenderat pris
81 €
(178,57 € / 100 ml)Jean Paul GaultierScandalEau De Parfum30 ml
53,57 €

Rekommenderat pris
81 €
(178,57 € / 100 ml)RabanneFame Eau de parfum50 ml
Fame Eau de parfum50 ml
71,90 €

Rek. pris 118 €Rekommenderat pris
118 €
(143,80 € / 100 ml)RabanneFame Eau de parfum50 ml
71,90 €

Rekommenderat pris
118 €
(143,80 € / 100 ml)Miu MiuMiutine Eau de Parfum10 ml
Miutine Eau de Parfum10 ml
33 €
(330 € / 100 ml)
(330 € / 100 ml)Miu MiuMiutine Eau de Parfum10 ml
33 €
(330 € / 100 ml)
(330 € / 100 ml)ArmaniSì Eau de Parfum100 ml
Sì Eau de Parfum100 ml
126,90 €

Rek. pris 181,90 €Rekommenderat pris
181,90 €
(126,90 € / 100 ml)ArmaniSì Eau de Parfum100 ml
126,90 €

Rekommenderat pris
181,90 €
(126,90 € / 100 ml)Jean Paul GaultierScandalEau De Parfum50 ml
ScandalEau De Parfum50 ml
68,20 €

Rek. pris 111,90 €Rekommenderat pris
111,90 €
(136,40 € / 100 ml)Jean Paul GaultierScandalEau De Parfum50 ml
68,20 €

Rekommenderat pris
111,90 €
(136,40 € / 100 ml)LancômeLa Nuit Trésor Rouge Drama Eau de Parfum30 ml
La Nuit Trésor Rouge Drama Eau de Parfum30 ml
51 €

Rek. pris 61,90 €Rekommenderat pris
61,90 €
(170 € / 100 ml)LancômeLa Nuit Trésor Rouge Drama Eau de Parfum30 ml
51 €

Rekommenderat pris
61,90 €
(170 € / 100 ml)Narciso RodriguezFor Her Eau de Parfum Intense30 ml
For Her Eau de Parfum Intense30 ml
74,08 €

Rek. pris 95 €Rekommenderat pris
95 €
(246,93 € / 100 ml)Narciso RodriguezFor Her Eau de Parfum Intense30 ml
74,08 €

Rekommenderat pris
95 €
(246,93 € / 100 ml)Jean Paul GaultierScandalEau de Parfum80 ml
ScandalEau de Parfum80 ml
93,30 €

Rek. pris 147 €Rekommenderat pris
147 €
(116,63 € / 100 ml)Jean Paul GaultierScandalEau de Parfum80 ml
93,30 €

Rekommenderat pris
147 €
(116,63 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlBlush Elixir Eau De Parfum30 ml
Good GirlBlush Elixir Eau De Parfum30 ml
64 €

Rek. pris 95 €Rekommenderat pris
95 €
(213,33 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlBlush Elixir Eau De Parfum30 ml
64 €

Rekommenderat pris
95 €
(213,33 € / 100 ml)Miu MiuMiutine Eau de Parfum30 ml
Miutine Eau de Parfum30 ml
66,40 €

Rek. pris 92 €Rekommenderat pris
92 €
(221,33 € / 100 ml)Miu MiuMiutine Eau de Parfum30 ml
66,40 €

Rekommenderat pris
92 €
(221,33 € / 100 ml)Narciso RodriguezFor Her Eau de Parfum30 ml
For Her Eau de Parfum30 ml
65,52 €

Rek. pris 90 €Rekommenderat pris
90 €
(218,40 € / 100 ml)Narciso RodriguezFor Her Eau de Parfum30 ml
65,52 €

Rekommenderat pris
90 €
(218,40 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlBlush Elixir Eau De Parfum50 ml
Good GirlBlush Elixir Eau De Parfum50 ml
78,40 €

Rek. pris 139 €Rekommenderat pris
139 €
(156,80 € / 100 ml)Carolina HerreraGood GirlBlush Elixir Eau De Parfum50 ml
78,40 €

Rekommenderat pris
139 €
(156,80 € / 100 ml)RabanneFame Eau de parfum refillable80 ml
Fame Eau de parfum refillable80 ml
89,50 €

Rek. pris 155 €Rekommenderat pris
155 €
(111,88 € / 100 ml)RabanneFame Eau de parfum refillable80 ml
89,50 €

Rekommenderat pris
155 €
(111,88 € / 100 ml)BurberryHer Parfum30 ml
Her Parfum30 ml
77,66 €

Rek. pris 98 €Rekommenderat pris
98 €
(258,87 € / 100 ml)BurberryHer Parfum30 ml
77,66 €

Rekommenderat pris
98 €
(258,87 € / 100 ml)ChloéNomade Eau de Parfum for Women50 ml
Nomade Eau de Parfum for Women50 ml
87 €

Rek. pris 117 €Rekommenderat pris
117 €
(174 € / 100 ml)ChloéNomade Eau de Parfum for Women50 ml
87 €

Rekommenderat pris
117 €
(174 € / 100 ml)LancômeLa Nuit TrésorTrésor La Nuit Eau De Parfum30 ml
La Nuit TrésorTrésor La Nuit Eau De Parfum30 ml
66,73 €

Rek. pris 80 €Rekommenderat pris
80 €
(222,43 € / 100 ml)LancômeLa Nuit TrésorTrésor La Nuit Eau De Parfum30 ml
66,73 €

Rekommenderat pris
80 €
(222,43 € / 100 ml)ArmaniSì Eau de Parfum Intense100 ml
Sì Eau de Parfum Intense100 ml
139,50 €

Rek. pris 209 €Rekommenderat pris
209 €
(139,50 € / 100 ml)ArmaniSì Eau de Parfum Intense100 ml
139,50 €

Rekommenderat pris
209 €
(139,50 € / 100 ml)RabanneFame Parfum30 ml
Fame Parfum30 ml
69,47 €

Rek. pris 87 €Rekommenderat pris
87 €
(231,57 € / 100 ml)RabanneFame Parfum30 ml
69,47 €

Rekommenderat pris
87 €
(231,57 € / 100 ml)Narciso RodriguezFor Her Eau de Toilette30 ml
For Her Eau de Toilette30 ml
56,85 €

Rek. pris 75 €Rekommenderat pris
75 €
(189,50 € / 100 ml)Narciso RodriguezFor Her Eau de Toilette30 ml
56,85 €

Rekommenderat pris
75 €
(189,50 € / 100 ml)POLICETo BeBorn To Shine for Woman Eau de Parfum40 ml
To BeBorn To Shine for Woman Eau de Parfum40 ml
19,19 €

Rek. pris 28,90 €Rekommenderat pris
28,90 €
(47,98 € / 100 ml)POLICETo BeBorn To Shine for Woman Eau de Parfum40 ml
19,19 €

Rekommenderat pris
28,90 €
(47,98 € / 100 ml)ChloéNomade Jasmin Naturel Eau de parfume30 ml
Nomade Jasmin Naturel Eau de parfume30 ml
71,76 €

Rek. pris 91 €Rekommenderat pris
91 €
(239,20 € / 100 ml)ChloéNomade Jasmin Naturel Eau de parfume30 ml
71,76 €

Rekommenderat pris
91 €
(239,20 € / 100 ml)Jean Paul GaultierScandal Elixir Parfum30 ml
Scandal Elixir Parfum30 ml
58,70 €

Rek. pris 97 €Rekommenderat pris
97 €
(195,67 € / 100 ml)Jean Paul GaultierScandal Elixir Parfum30 ml
58,70 €

Rekommenderat pris
97 €
(195,67 € / 100 ml)ArmaniSì Nude Bloom Eau de Parfum50 ml
Sì Nude Bloom Eau de Parfum50 ml
101,20 €

Rek. pris 135,50 €Rekommenderat pris
135,50 €
(202,40 € / 100 ml)ArmaniSì Nude Bloom Eau de Parfum50 ml
101,20 €

Rekommenderat pris
135,50 €
(202,40 € / 100 ml)99 produkter