Hånd- og kropspleje
11 produkter
Nyhed
CliniqueFragrance Free Deoderant Duo Set
Fragrance Free Deoderant Duo Set
25 €
(25 € stk)
(25 € stk)NyhedCliniqueFragrance Free Deoderant Duo Set
25 €
(25 € stk)
(25 € stk)CliniqueSparkle Skin Body Exfoliating Cream250 ml
Sparkle Skin Body Exfoliating Cream250 ml
33,07 €

Vejl. 53,50 €Vejledende pris
53,50 €
(13,23 € / 100 ml)CliniqueSparkle Skin Body Exfoliating Cream250 ml
33,07 €

Vejledende pris
53,50 €
(13,23 € / 100 ml)CliniqueAromatics Elixir Body Smoother200 ml
Aromatics Elixir Body Smoother200 ml
43,73 €

Vejl. 51 €Vejledende pris
51 €
(21,87 € / 100 ml)CliniqueAromatics Elixir Body Smoother200 ml
43,73 €

Vejledende pris
51 €
(21,87 € / 100 ml)WOW-pris
CliniqueFor MenAntiperspirant Deodorant Roll-On75 ml
For MenAntiperspirant Deodorant Roll-On75 ml
15,60 €

Vejl. 21 €Vejledende pris
21 €
(20,80 € / 100 ml)WOW-prisCliniqueFor MenAntiperspirant Deodorant Roll-On75 ml
15,60 €

Vejledende pris
21 €
(20,80 € / 100 ml)CliniqueSparkle Skin Body Exfoliator200 ml
Sparkle Skin Body Exfoliator200 ml
28,13 €
Vejl. 47,50 €Vejledende pris
47,50 €
(14,07 € / 100 ml)CliniqueSparkle Skin Body Exfoliator200 ml
28,13 €
Vejledende pris
47,50 €
(14,07 € / 100 ml)CliniqueDeep ComfortHand and Cuticle Cream75 ml
Deep ComfortHand and Cuticle Cream75 ml
25,47 €
Vejl. 32,50 €Vejledende pris
32,50 €
(33,96 € / 100 ml)CliniqueDeep ComfortHand and Cuticle Cream75 ml
25,47 €
Vejledende pris
32,50 €
(33,96 € / 100 ml)CliniqueDeep ComfortBody Butter200 ml
Deep ComfortBody Butter200 ml
34,99 €
Vejl. 48,50 €Vejledende pris
48,50 €
(17,50 € / 100 ml)CliniqueDeep ComfortBody Butter200 ml
34,99 €
Vejledende pris
48,50 €
(17,50 € / 100 ml)WOW-pris
CliniqueAntiperspirant Deodorant Roll-On75 ml
Antiperspirant Deodorant Roll-On75 ml
16,30 €
Vejl. 21 €Vejledende pris
21 €
(21,73 € / 100 ml)WOW-prisCliniqueAntiperspirant Deodorant Roll-On75 ml
16,30 €
Vejledende pris
21 €
(21,73 € / 100 ml)CliniqueAromatics Elixir Deo Roll-On75 ml
Aromatics Elixir Deo Roll-On75 ml
30,05 €
Vejl. 34 €Vejledende pris
34 €
(40,07 € / 100 ml)CliniqueAromatics Elixir Deo Roll-On75 ml
30,05 €
Vejledende pris
34 €
(40,07 € / 100 ml)CliniqueDeep ComfortBody Lotion400 ml
Deep ComfortBody Lotion400 ml
22,50 €(56,25 € / 1000 ml)
CliniqueDeep ComfortBody Lotion400 ml
22,50 €(56,25 € / 1000 ml)
CliniqueMoisture SurgeBody Hydrator200 ml
Moisture SurgeBody Hydrator200 ml
31,19 €
Vejl. 38 €Vejledende pris
38 €
(15,60 € / 100 ml)CliniqueMoisture SurgeBody Hydrator200 ml
31,19 €
Vejledende pris
38 €
(15,60 € / 100 ml)