Face Stockholm
FACE Stockholm tilbyder et spektakulært og uovertruffent sortiment af farver og bruger kun ingredienser af højeste kvalitet.
I 1980’erne ejede FACE Stockholms grundlægger Gun Nowak tre af de mest hippe modebutikker i Sverige. FACE Stockholm blev udviklet ud fra frustrationen over ikke at kunne finde makeup, der matchede neon-moden under den tid.
90 produkter
Face StockholmVeil LipstickCranberry
Veil LipstickCranberry
27,50 €
(27,50 € stk)
(27,50 € stk)Face StockholmVeil LipstickCranberry
27,50 €
(27,50 € stk)
(27,50 € stk)Face StockholmCream LipstickPärla
Cream LipstickPärla
27,50 €
(916,67 € / 100 g)
(916,67 € / 100 g)Face StockholmCream LipstickPärla
27,50 €
(916,67 € / 100 g)
(916,67 € / 100 g)Face StockholmSmall Sponge Applicator #23
Small Sponge Applicator #23
6,50 €
(6,50 € stk)
(6,50 € stk)Face StockholmSmall Sponge Applicator #23
6,50 €
(6,50 € stk)
(6,50 € stk)Face StockholmMake Up bag Mitte
Make Up bag Mitte
36,50 €
(36,50 € stk)
(36,50 € stk)Face StockholmMake Up bag Mitte
36,50 €
(36,50 € stk)
(36,50 € stk)Face StockholmCake EyelinerBlack
Cake EyelinerBlack
22,50 €
(750 € / 100 ml)
(750 € / 100 ml)Face StockholmCake EyelinerBlack
22,50 €
(750 € / 100 ml)
(750 € / 100 ml)Face StockholmVelvet Bag SmallGold
Velvet Bag SmallGold
21,50 €
(21,50 € stk)
(21,50 € stk)Face StockholmVelvet Bag SmallGold
21,50 €
(21,50 € stk)
(21,50 € stk)Face StockholmMatte ShadowMist
Matte ShadowMist
23,50 €
(783,33 € / 100 ml)
(783,33 € / 100 ml)Face StockholmMatte ShadowMist
23,50 €
(783,33 € / 100 ml)
(783,33 € / 100 ml)Face StockholmBrow Fix Clear
Brow Fix Clear
23,50 €
(587,50 € / 100 ml)
(587,50 € / 100 ml)Face StockholmBrow Fix Clear
23,50 €
(587,50 € / 100 ml)
(587,50 € / 100 ml)Face StockholmLine Cream Eyeshadow Cashmere
Line Cream Eyeshadow Cashmere
23,50 €
(587,50 € / 100 ml)
(587,50 € / 100 ml)Face StockholmLine Cream Eyeshadow Cashmere
23,50 €
(587,50 € / 100 ml)
(587,50 € / 100 ml)Face StockholmGel EyelinerBlack
Gel EyelinerBlack
24,90 €
(24,90 € stk)
(24,90 € stk)Face StockholmGel EyelinerBlack
24,90 €
(24,90 € stk)
(24,90 € stk)Face StockholmBlushUniversal
BlushUniversal
24,90 €
(830 € / 100 ml)
(830 € / 100 ml)Face StockholmBlushUniversal
24,90 €
(830 € / 100 ml)
(830 € / 100 ml)Face StockholmBrow ShadowMyrrah
Brow ShadowMyrrah
25,90 €
(863,33 € / 100 ml)
(863,33 € / 100 ml)Face StockholmBrow ShadowMyrrah
25,90 €
(863,33 € / 100 ml)
(863,33 € / 100 ml)Face StockholmCréme LipstickVitamin C
Créme LipstickVitamin C
27,50 €
(916,67 € / 100 ml)
(916,67 € / 100 ml)Face StockholmCréme LipstickVitamin C
27,50 €
(916,67 € / 100 ml)
(916,67 € / 100 ml)Face StockholmMatte LipstickStunning
Matte LipstickStunning
27,50 €
(916,67 € / 100 ml)
(916,67 € / 100 ml)Face StockholmMatte LipstickStunning
27,50 €
(916,67 € / 100 ml)
(916,67 € / 100 ml)Face StockholmMirror Compact
Mirror Compact
12,50 €
(12,50 € stk)
(12,50 € stk)Face StockholmMirror Compact
12,50 €
(12,50 € stk)
(12,50 € stk)Face StockholmVolumizing MascaraBlack/Brown
Volumizing MascaraBlack/Brown
26,90 €
(448,33 € / 100 ml)
(448,33 € / 100 ml)Face StockholmVolumizing MascaraBlack/Brown
26,90 €
(448,33 € / 100 ml)
(448,33 € / 100 ml)Face StockholmRouge PotDahlia
Rouge PotDahlia
24,90 €
(24,90 € stk)
(24,90 € stk)Face StockholmRouge PotDahlia
24,90 €
(24,90 € stk)
(24,90 € stk)Face StockholmLine Foundation Brush #34
Line Foundation Brush #34
21,90 €
(21,90 € stk)
(21,90 € stk)Face StockholmLine Foundation Brush #34
21,90 €
(21,90 € stk)
(21,90 € stk)Face StockholmPowder FoundationApril
Powder FoundationApril
34,50 €
(383,33 € / 100 ml)
(383,33 € / 100 ml)Face StockholmPowder FoundationApril
34,50 €
(383,33 € / 100 ml)
(383,33 € / 100 ml)Face StockholmTravel Wake Up Facial Spray25 ml
Travel Wake Up Facial Spray25 ml
7,90 €
(31,60 € / 100 ml)
(31,60 € / 100 ml)Face StockholmTravel Wake Up Facial Spray25 ml
7,90 €
(31,60 € / 100 ml)
(31,60 € / 100 ml)Face StockholmGlow Lip GlossTindra
Glow Lip GlossTindra
22,50 €
(22,50 € stk)
(22,50 € stk)Face StockholmGlow Lip GlossTindra
22,50 €
(22,50 € stk)
(22,50 € stk)Face StockholmTinted Mineral Moisturizer3 SPF 20
Tinted Mineral Moisturizer3 SPF 20
41,50 €
(118,57 € / 100 ml)
(118,57 € / 100 ml)Face StockholmTinted Mineral Moisturizer3 SPF 20
41,50 €
(118,57 € / 100 ml)
(118,57 € / 100 ml)Face StockholmCream Eye ShadowCourduroy
Cream Eye ShadowCourduroy
23,50 €
(587,50 € / 100 g)
(587,50 € / 100 g)Face StockholmCream Eye ShadowCourduroy
23,50 €
(587,50 € / 100 g)
(587,50 € / 100 g)Face StockholmLash Booster7,4 ml
Lash Booster7,4 ml
35,90 €
(485,14 € / 100 ml)
(485,14 € / 100 ml)Face StockholmLash Booster7,4 ml
35,90 €
(485,14 € / 100 ml)
(485,14 € / 100 ml)90 produkter