Lip plumper
Lip plumper bruges til at gøre læberne fyldigere, enten rent visuelt eller ved at få læberne til at svulme midlertidigt op. En god lip plumper tilfører fugt og giver et naturligt udseende på læberne. Nogle plumpers indeholder vitaminer for en plejende effekt. Her finder du forskellige slags lip plumpers. Kig sortimentet igennem, og bestil direkte på nettet!
145 produkter
Revox B77Hyaluronic Acid Lip Filler12 ml
Hyaluronic Acid Lip Filler12 ml
5,90 €
(49,17 € / 100 ml)
(49,17 € / 100 ml)Revox B77Hyaluronic Acid Lip Filler12 ml
5,90 €
(49,17 € / 100 ml)
(49,17 € / 100 ml)LumeneLuminous Shine Hydrating & Plumping Lip Gloss7 Petal Pink
Luminous Shine Hydrating & Plumping Lip Gloss7 Petal Pink
14,50 €
(290 € / 100 ml)
(290 € / 100 ml)LumeneLuminous Shine Hydrating & Plumping Lip Gloss7 Petal Pink
14,50 €
(290 € / 100 ml)
(290 € / 100 ml)MAC CosmeticsSquirt Plumping Gloss StickJet
Squirt Plumping Gloss StickJet
24,90 €
(24,90 € stk)
(24,90 € stk)MAC CosmeticsSquirt Plumping Gloss StickJet
24,90 €
(24,90 € stk)
(24,90 € stk)Revolution Beauty LondonPout Bomb Plumping GlossCherry Sheer Red
Pout Bomb Plumping GlossCherry Sheer Red
8,90 €
(193,48 € / 100 ml)
(193,48 € / 100 ml)Revolution Beauty LondonPout Bomb Plumping GlossCherry Sheer Red
8,90 €
(193,48 € / 100 ml)
(193,48 € / 100 ml)NYX PROFESSIONAL MAKEUPDuck Plump Lip Lacquer01 Clearly Spicy
Duck Plump Lip Lacquer01 Clearly Spicy
18,50 €
(18,50 € stk)
(18,50 € stk)NYX PROFESSIONAL MAKEUPDuck Plump Lip Lacquer01 Clearly Spicy
18,50 €
(18,50 € stk)
(18,50 € stk)Dr.MelaxinBP Spicule Plumping Lip Shot Maxi4 ml
BP Spicule Plumping Lip Shot Maxi4 ml
24,03 €
(600,75 € / 100 ml)
(600,75 € / 100 ml)Dr.MelaxinBP Spicule Plumping Lip Shot Maxi4 ml
24,03 €
(600,75 € / 100 ml)
(600,75 € / 100 ml)the BalmInstant Plump Your PuckerHowdy Honey
Instant Plump Your PuckerHowdy Honey
11,70 €

Vejl. 22,90 €Vejledende pris
22,90 €
(433,33 € / 100 ml)the BalmInstant Plump Your PuckerHowdy Honey
11,70 €

Vejledende pris
22,90 €
(433,33 € / 100 ml)fwee3D Voluming GlossB12 Cherry Cola 70%
3D Voluming GlossB12 Cherry Cola 70%
25,37 €
(25,37 € stk)
(25,37 € stk)fwee3D Voluming GlossB12 Cherry Cola 70%
25,37 €
(25,37 € stk)
(25,37 € stk)MoiraLip Glaze Oil Plumper007 Gimme A Hint
Lip Glaze Oil Plumper007 Gimme A Hint
11,90 €
(340 € / 100 ml)
(340 € / 100 ml)MoiraLip Glaze Oil Plumper007 Gimme A Hint
11,90 €
(340 € / 100 ml)
(340 € / 100 ml)Physicians FormulaDiamond PlumperLight Pink Princess Cut
Diamond PlumperLight Pink Princess Cut
14,90 €
(298 € / 100 ml)
(298 € / 100 ml)Physicians FormulaDiamond PlumperLight Pink Princess Cut
14,90 €
(298 € / 100 ml)
(298 € / 100 ml)Grande CosmeticsHydrating Lip PlumperToasted Apricot
Hydrating Lip PlumperToasted Apricot
36,50 €
(36,50 € stk)
(36,50 € stk)Grande CosmeticsHydrating Lip PlumperToasted Apricot
36,50 €
(36,50 € stk)
(36,50 € stk)NYX PROFESSIONAL MAKEUPDuck Plump Lip Lacquer11 Pick Me Pink
Duck Plump Lip Lacquer11 Pick Me Pink
18,50 €
(18,50 € stk)
(18,50 € stk)NYX PROFESSIONAL MAKEUPDuck Plump Lip Lacquer11 Pick Me Pink
18,50 €
(18,50 € stk)
(18,50 € stk)Milk MakeupElectric Glossy Lip PlumperCharged
Electric Glossy Lip PlumperCharged
32,50 €
(361,11 € / 100 ml)
(361,11 € / 100 ml)Milk MakeupElectric Glossy Lip PlumperCharged
32,50 €
(361,11 € / 100 ml)
(361,11 € / 100 ml)MoiraLip Glaze Oil Plumper006 Copycat
Lip Glaze Oil Plumper006 Copycat
11,90 €
(340 € / 100 ml)
(340 € / 100 ml)MoiraLip Glaze Oil Plumper006 Copycat
11,90 €
(340 € / 100 ml)
(340 € / 100 ml)LumeneLuminous Shine Hydrating & Plumping Lip Gloss3 Gloss Clear
Luminous Shine Hydrating & Plumping Lip Gloss3 Gloss Clear
14,50 €
(290 € / 100 ml)
(290 € / 100 ml)LumeneLuminous Shine Hydrating & Plumping Lip Gloss3 Gloss Clear
14,50 €
(290 € / 100 ml)
(290 € / 100 ml)Make Up StoreLip PlumperSheer Pink
Lip PlumperSheer Pink
15,90 €
(15,90 € stk)
(15,90 € stk)Make Up StoreLip PlumperSheer Pink
15,90 €
(15,90 € stk)
(15,90 € stk)MoiraLip Glaze Oil Plumper003 Moody
Lip Glaze Oil Plumper003 Moody
11,90 €
(340 € / 100 ml)
(340 € / 100 ml)MoiraLip Glaze Oil Plumper003 Moody
11,90 €
(340 € / 100 ml)
(340 € / 100 ml)NYX PROFESSIONAL MAKEUPDuck Plump Lip Lacquer09 Strike A Pose
Duck Plump Lip Lacquer09 Strike A Pose
18,50 €
(18,50 € stk)
(18,50 € stk)NYX PROFESSIONAL MAKEUPDuck Plump Lip Lacquer09 Strike A Pose
18,50 €
(18,50 € stk)
(18,50 € stk)LumeneLuminous Shine Hydrating & Plumping Lip Gloss4 Peach Pink
Luminous Shine Hydrating & Plumping Lip Gloss4 Peach Pink
14,50 €
(290 € / 100 ml)
(290 € / 100 ml)LumeneLuminous Shine Hydrating & Plumping Lip Gloss4 Peach Pink
14,50 €
(290 € / 100 ml)
(290 € / 100 ml)ArtdecoGlossy Lip Volumizer6 ml
Glossy Lip Volumizer6 ml
18,50 €
(308,33 € / 100 ml)
(308,33 € / 100 ml)ArtdecoGlossy Lip Volumizer6 ml
18,50 €
(308,33 € / 100 ml)
(308,33 € / 100 ml)fwee3D Voluming GlossA13 Dirty Cola 30%
3D Voluming GlossA13 Dirty Cola 30%
25,37 €
(25,37 € stk)
(25,37 € stk)fwee3D Voluming GlossA13 Dirty Cola 30%
25,37 €
(25,37 € stk)
(25,37 € stk)MoiraLip Glaze Oil Plumper011 Outstanding
Lip Glaze Oil Plumper011 Outstanding
11,35 €

Vejl. 11,90 €Vejledende pris
11,90 €
(324,29 € / 100 ml)MoiraLip Glaze Oil Plumper011 Outstanding
11,35 €

Vejledende pris
11,90 €
(324,29 € / 100 ml)Giorgio ArmaniPrisma Glass Lip Gloss06 Amber Shine
Prisma Glass Lip Gloss06 Amber Shine
50 €
(1 428,57 € / 100 ml)
(1 428,57 € / 100 ml)Giorgio ArmaniPrisma Glass Lip Gloss06 Amber Shine
50 €
(1 428,57 € / 100 ml)
(1 428,57 € / 100 ml)Grande CosmeticsHydrating Lip PlumperBarely There
Hydrating Lip PlumperBarely There
36,50 €
(36,50 € stk)
(36,50 € stk)Grande CosmeticsHydrating Lip PlumperBarely There
36,50 €
(36,50 € stk)
(36,50 € stk)145 produkter