Negledekorationer
Negledekorationer med klistermærker eller skabeloner. Vi har forskellige kit, til når du vil dekorere dine negle, neglefolie eller dekorationssten i mange varianter. Find din kreativitet frem og gør noget ekstra, når du har lyst til at stikke ud fra mængden.
179 produkter
NEONAILDried Flowers03 - Orange
Dried Flowers03 - Orange
4,50 €
(4,50 € stk)
(4,50 € stk)NEONAILDried Flowers03 - Orange
4,50 €
(4,50 € stk)
(4,50 € stk)NEONAILStamping with scratcher
Stamping with scratcher
7,50 €
(7,50 € stk)
(7,50 € stk)NEONAILStamping with scratcher
7,50 €
(7,50 € stk)
(7,50 € stk)NEONAILDuo AcrylGel forms
Duo AcrylGel forms
15,90 €
(15,90 € stk)
(15,90 € stk)NEONAILDuo AcrylGel forms
15,90 €
(15,90 € stk)
(15,90 € stk)NEONAILStamping plate02
Stamping plate02
7,50 €
(7,50 € stk)
(7,50 € stk)NEONAILStamping plate02
7,50 €
(7,50 € stk)
(7,50 € stk)Love'n LayerSolid LayersBurgundy Red
Solid LayersBurgundy Red
13,50 €
(13,50 € stk)
(13,50 € stk)Love'n LayerSolid LayersBurgundy Red
13,50 €
(13,50 € stk)
(13,50 € stk)NEONAILSet of 10 synthetic brushes
Set of 10 synthetic brushes
6,50 €
(6,50 € stk)
(6,50 € stk)NEONAILSet of 10 synthetic brushes
6,50 €
(6,50 € stk)
(6,50 € stk)NEONAILTransfer Foil04 Copper
Transfer Foil04 Copper
4,50 €
(4,50 € stk)
(4,50 € stk)NEONAILTransfer Foil04 Copper
4,50 €
(4,50 € stk)
(4,50 € stk)NEONAILDried Flowers01 - Pink
Dried Flowers01 - Pink
4,50 €
(4,50 € stk)
(4,50 € stk)NEONAILDried Flowers01 - Pink
4,50 €
(4,50 € stk)
(4,50 € stk)NEONAILLet Them GlowNail StickersBoho Silver
Let Them GlowNail StickersBoho Silver
4,99 €
(4,99 € stk)
(4,99 € stk)NEONAILLet Them GlowNail StickersBoho Silver
4,99 €
(4,99 € stk)
(4,99 € stk)ManucuristAccessories Nail Art Liner Brush60 g
Accessories Nail Art Liner Brush60 g
20,32 €
(33,87 € / 100 g)
(33,87 € / 100 g)ManucuristAccessories Nail Art Liner Brush60 g
20,32 €
(33,87 € / 100 g)
(33,87 € / 100 g)NEONAILNail Art 3D
Nail Art 3D
6,50 €
(6,50 € stk)
(6,50 € stk)NEONAILNail Art 3D
6,50 €
(6,50 € stk)
(6,50 € stk)NEONAILCleaning Stamping Stickers
Cleaning Stamping Stickers
4,50 €
(4,50 € stk)
(4,50 € stk)NEONAILCleaning Stamping Stickers
4,50 €
(4,50 € stk)
(4,50 € stk)NEONAILPearl Effect No. 01
Pearl Effect No. 01
7,50 €
(7,50 € stk)
(7,50 € stk)NEONAILPearl Effect No. 01
7,50 €
(7,50 € stk)
(7,50 € stk)NEONAILGel Stickers Easy OnM03
Gel Stickers Easy OnM03
16,90 €
(16,90 € stk)
(16,90 € stk)NEONAILGel Stickers Easy OnM03
16,90 €
(16,90 € stk)
(16,90 € stk)Love'n LayerToe LayersNatural Nude
Toe LayersNatural Nude
13,50 €
(13,50 € stk)
(13,50 € stk)Love'n LayerToe LayersNatural Nude
13,50 €
(13,50 € stk)
(13,50 € stk)NEONAILDried flowers
Dried flowers
4,50 €
(4,50 € stk)
(4,50 € stk)NEONAILDried flowers
4,50 €
(4,50 € stk)
(4,50 € stk)Campaign 50%
Love'n LayerLeo LayersHeavenly Blue
Leo LayersHeavenly Blue
Tilbudspris 6,75 €

Førpris 13,50 €Ordinarie pris
13,50 €
(6,75 € stk)Campaign 50%Love'n LayerLeo LayersHeavenly Blue
Tilbudspris 6,75 €

Ordinarie pris
13,50 €
(6,75 € stk)Campaign 50%
Love'n LayerAbstraction LayersB. Green
Abstraction LayersB. Green
Tilbudspris 6,75 €

Førpris 13,50 €Ordinarie pris
13,50 €
(6,75 € stk)Campaign 50%Love'n LayerAbstraction LayersB. Green
Tilbudspris 6,75 €

Ordinarie pris
13,50 €
(6,75 € stk)Love'n LayerDark Days '23 Sweet SwirlLady Red
Dark Days '23 Sweet SwirlLady Red
13,50 €
(13,50 € stk)
(13,50 € stk)Love'n LayerDark Days '23 Sweet SwirlLady Red
13,50 €
(13,50 € stk)
(13,50 € stk)Love'n LayerFrenchLady Red
FrenchLady Red
28 €
(28 € stk)
(28 € stk)Love'n LayerFrenchLady Red
28 €
(28 € stk)
(28 € stk)Campaign 70%
Love'n LayerLeo ToeForest Green
Leo ToeForest Green
Tilbudspris 4 €

Førpris 13,50 €Ordinarie pris
13,50 €
(4 € stk)Campaign 70%Love'n LayerLeo ToeForest Green
Tilbudspris 4 €

Ordinarie pris
13,50 €
(4 € stk)NEONAILDuo AcrylGel forms
Duo AcrylGel forms
15,90 €
(15,90 € stk)
(15,90 € stk)NEONAILDuo AcrylGel forms
15,90 €
(15,90 € stk)
(15,90 € stk)Love'n LayerLove Note Funky SparklePink
Love Note Funky SparklePink
13,50 €
(13,50 € stk)
(13,50 € stk)Love'n LayerLove Note Funky SparklePink
13,50 €
(13,50 € stk)
(13,50 € stk)Campaign 73%
Love'n LayerLNLRaspberry Red
LNLRaspberry Red
Tilbudspris 6,75 €

Førpris 25 €Ordinarie pris
25 €
(6,75 € stk)Campaign 73%Love'n LayerLNLRaspberry Red
Tilbudspris 6,75 €

Ordinarie pris
25 €
(6,75 € stk)179 produkter