Dufte til hjemmet
Sæt et luksuriøst præg på dit hjem i hverdagen! En rumduft skaber hurtigt en behagelig og frisk duft, fås i forskellige varianter som spray og som duftpinde, der spreder duften rundt i rummet. Det er let at udvikle en afhængighed til disse beroligende venner, og det er ikke ualmindeligt at starte ud med en spray til toilettet, og derefter slutte af med en duft til hvert værelse, og det er helt okay, vi forstår dig!
263 produkter
Gave
Marie-Stella-MarisFragrance Sticks Objets d'Amsterdam100 ml
Fragrance Sticks Objets d'Amsterdam100 ml
22 €
(22 € / 100 ml)
(22 € / 100 ml)GaveMarie-Stella-MarisFragrance Sticks Objets d'Amsterdam100 ml
22 €
(22 € / 100 ml)
(22 € / 100 ml)Gave
Marie-Stella-MarisFragrance Sticks Rock Roses100 ml
Fragrance Sticks Rock Roses100 ml
16,50 €

Vejl. 22 €Vejledende pris
22 €
(16,50 € / 100 ml)GaveMarie-Stella-MarisFragrance Sticks Rock Roses100 ml
16,50 €

Vejledende pris
22 €
(16,50 € / 100 ml)TromborgRoom Spray #16100 ml
Room Spray #16100 ml
46,90 €
(46,90 € / 100 ml)
(46,90 € / 100 ml)TromborgRoom Spray #16100 ml
46,90 €
(46,90 € / 100 ml)
(46,90 € / 100 ml)Gave
Marie-Stella-MarisFragrance Sticks Objets d'Amsterdam250 ml
Fragrance Sticks Objets d'Amsterdam250 ml
39 €
(15,60 € / 100 ml)
(15,60 € / 100 ml)GaveMarie-Stella-MarisFragrance Sticks Objets d'Amsterdam250 ml
39 €
(15,60 € / 100 ml)
(15,60 € / 100 ml)BamfordB SilentDiffuser
B SilentDiffuser
88,50 €
(88,50 € stk)
(88,50 € stk)BamfordB SilentDiffuser
88,50 €
(88,50 € stk)
(88,50 € stk)MerakiDiffuser MK Lavastone & WoodBlack
Diffuser MK Lavastone & WoodBlack
20,95 €
(20,95 € stk)
(20,95 € stk)MerakiDiffuser MK Lavastone & WoodBlack
20,95 €
(20,95 € stk)
(20,95 € stk)RentoNatural Sauna Scent Blue Hour100 ml
Natural Sauna Scent Blue Hour100 ml
5,50 €
(5,50 € / 100 ml)
(5,50 € / 100 ml)RentoNatural Sauna Scent Blue Hour100 ml
5,50 €
(5,50 € / 100 ml)
(5,50 € / 100 ml)Yankee CandleMidsummer's NightReed Diffuser100 ml
Midsummer's NightReed Diffuser100 ml
34,93 €

Vejl. 39,50 €Vejledende pris
39,50 €
(34,93 € / 100 ml)Yankee CandleMidsummer's NightReed Diffuser100 ml
34,93 €

Vejledende pris
39,50 €
(34,93 € / 100 ml)RentoNatural Sauna Scent Clear & Crisp100 ml
Natural Sauna Scent Clear & Crisp100 ml
5,50 €
(5,50 € / 100 ml)
(5,50 € / 100 ml)RentoNatural Sauna Scent Clear & Crisp100 ml
5,50 €
(5,50 € / 100 ml)
(5,50 € / 100 ml)Nyhed
BaïjaMinuit ChériSpa Gift Set200 ml
Minuit ChériSpa Gift Set200 ml
20,90 €
(10,45 € / 100 ml)
(10,45 € / 100 ml)NyhedBaïjaMinuit ChériSpa Gift Set200 ml
20,90 €
(10,45 € / 100 ml)
(10,45 € / 100 ml)This WorksStress CheckMood Manager35 ml
Stress CheckMood Manager35 ml
19,90 €
(56,86 € / 100 ml)
(56,86 € / 100 ml)This WorksStress CheckMood Manager35 ml
19,90 €
(56,86 € / 100 ml)
(56,86 € / 100 ml)RentoSauna scent Winter spice
Sauna scent Winter spice
26,50 €
(26,50 € stk)
(26,50 € stk)RentoSauna scent Winter spice
26,50 €
(26,50 € stk)
(26,50 € stk)RentoSauna Scent Eucalyptus10 ml
Sauna Scent Eucalyptus10 ml
6,95 €
(69,50 € / 100 ml)
(69,50 € / 100 ml)RentoSauna Scent Eucalyptus10 ml
6,95 €
(69,50 € / 100 ml)
(69,50 € / 100 ml)Nyhed
BaïjaMinuit ChériRefill Diffuser120 ml
Minuit ChériRefill Diffuser120 ml
29,90 €
(24,92 € / 100 ml)
(24,92 € / 100 ml)NyhedBaïjaMinuit ChériRefill Diffuser120 ml
29,90 €
(24,92 € / 100 ml)
(24,92 € / 100 ml)SkandinaviskKOTOHome CollectionScent Diffuser200 ml
KOTOHome CollectionScent Diffuser200 ml
58 €

Vejl. 65 €Vejledende pris
65 €
(29 € / 100 ml)SkandinaviskKOTOHome CollectionScent Diffuser200 ml
58 €

Vejledende pris
65 €
(29 € / 100 ml)Victor VaissierParfume d'interieurRoom Mist Figue du Japon50 ml
Parfume d'interieurRoom Mist Figue du Japon50 ml
16,50 €
(33 € / 100 ml)
(33 € / 100 ml)Victor VaissierParfume d'interieurRoom Mist Figue du Japon50 ml
16,50 €
(33 € / 100 ml)
(33 € / 100 ml)MerakiDiffuser MK Lavastone & WoodWhite
Diffuser MK Lavastone & WoodWhite
20,95 €
(20,95 € stk)
(20,95 € stk)MerakiDiffuser MK Lavastone & WoodWhite
20,95 €
(20,95 € stk)
(20,95 € stk)RentoSauna Scent Citrus10 ml
Sauna Scent Citrus10 ml
6,95 €
(69,50 € / 100 ml)
(69,50 € / 100 ml)RentoSauna Scent Citrus10 ml
6,95 €
(69,50 € / 100 ml)
(69,50 € / 100 ml)RentoSauna Scent Birch10 ml
Sauna Scent Birch10 ml
6,95 €
(69,50 € / 100 ml)
(69,50 € / 100 ml)RentoSauna Scent Birch10 ml
6,95 €
(69,50 € / 100 ml)
(69,50 € / 100 ml)AvedaChakra Balancing Pure-Fume Mist7
Chakra Balancing Pure-Fume Mist7
39,75 €

Vejl. 46,90 €Vejledende pris
46,90 €
(39,75 € stk)AvedaChakra Balancing Pure-Fume Mist7
39,75 €

Vejledende pris
46,90 €
(39,75 € stk)MerakiWarm TonkaDiffuser
Warm TonkaDiffuser
27,50 €
(27,50 € stk)
(27,50 € stk)MerakiWarm TonkaDiffuser
27,50 €
(27,50 € stk)
(27,50 € stk)Gave
Marie-Stella-MarisFragrance Sticks Objets d'Amsterdam500 ml
Fragrance Sticks Objets d'Amsterdam500 ml
41,30 €

Vejl. 55 €Vejledende pris
55 €
(82,60 € / 1000 ml)GaveMarie-Stella-MarisFragrance Sticks Objets d'Amsterdam500 ml
41,30 €

Vejledende pris
55 €
(82,60 € / 1000 ml)MerakiFresh LinenDiffuser
Fresh LinenDiffuser
27,50 €
(27,50 € stk)
(27,50 € stk)MerakiFresh LinenDiffuser
27,50 €
(27,50 € stk)
(27,50 € stk)RentoHome Fragrance Birch100 ml
Home Fragrance Birch100 ml
13,50 €
(13,50 € / 100 ml)
(13,50 € / 100 ml)RentoHome Fragrance Birch100 ml
13,50 €
(13,50 € / 100 ml)
(13,50 € / 100 ml)263 produkter