Treatment
9 produkter
SACHAJUANHair Repair220 ml
Hair Repair220 ml
31,50 €
(143,18 € / 1000 ml)
(143,18 € / 1000 ml)SACHAJUANHair Repair220 ml
31,50 €
(143,18 € / 1000 ml)
(143,18 € / 1000 ml)SACHAJUANHair Cleansing Cream500 ml
Hair Cleansing Cream500 ml
48,90 €
(97,80 € / 1000 ml)
(97,80 € / 1000 ml)SACHAJUANHair Cleansing Cream500 ml
48,90 €
(97,80 € / 1000 ml)
(97,80 € / 1000 ml)SACHAJUANFinish Cream75 ml
Finish Cream75 ml
28,50 €
(38 € / 100 ml)
(38 € / 100 ml)SACHAJUANFinish Cream75 ml
28,50 €
(38 € / 100 ml)
(38 € / 100 ml)SACHAJUANTreatment Hair After The Sun Travelsize100 ml
Treatment Hair After The Sun Travelsize100 ml
26,90 €
(26,90 € / 100 ml)
(26,90 € / 100 ml)SACHAJUANTreatment Hair After The Sun Travelsize100 ml
26,90 €
(26,90 € / 100 ml)
(26,90 € / 100 ml)SACHAJUANTreatment Hair In The Sun Travelsize100 ml
Treatment Hair In The Sun Travelsize100 ml
19,60 €

Vejl. 26,90 €Vejledende pris
26,90 €
(19,60 € / 100 ml)SACHAJUANTreatment Hair In The Sun Travelsize100 ml
19,60 €

Vejledende pris
26,90 €
(19,60 € / 100 ml)SACHAJUANTreatment Intensive Leave In Conditioner
Treatment Intensive Leave In Conditioner
34,50 €
(23 € / 100 ml)
(23 € / 100 ml)SACHAJUANTreatment Intensive Leave In Conditioner
34,50 €
(23 € / 100 ml)
(23 € / 100 ml)SACHAJUANClarify Scalp Scrub220 ml
Clarify Scalp Scrub220 ml
37,80 €

Vejl. 54 €Vejledende pris
54 €
(17,18 € / 100 ml)SACHAJUANClarify Scalp Scrub220 ml
37,80 €

Vejledende pris
54 €
(17,18 € / 100 ml)SACHAJUANIntensive Hair Oil50 ml
Intensive Hair Oil50 ml
56,50 €
(113 € / 100 ml)
(113 € / 100 ml)SACHAJUANIntensive Hair Oil50 ml
56,50 €
(113 € / 100 ml)
(113 € / 100 ml)SACHAJUANCurl Treatment220 ml
Curl Treatment220 ml
31,50 €(143,18 € / 1000 ml)
SACHAJUANCurl Treatment220 ml
31,50 €(143,18 € / 1000 ml)