Tools
4 Produkte
ArdellLashtite Adhesive Dark För Individuella Fransar4 ml
Lashtite Adhesive Dark För Individuella Fransar4 ml
5,90 €
(147,50 € / 100 ml)
(147,50 € / 100 ml)ArdellLashtite Adhesive Dark För Individuella Fransar4 ml
5,90 €
(147,50 € / 100 ml)
(147,50 € / 100 ml)ArdellLashtite Adhesive Clear För Individuella Fransar 3,5 ml
Lashtite Adhesive Clear För Individuella Fransar 3,5 ml
5,90 €
(5,90 € St.)
(5,90 € St.)ArdellLashtite Adhesive Clear För Individuella Fransar 3,5 ml
5,90 €
(5,90 € St.)
(5,90 € St.)ArdellWimpernzange mit Hitze
Wimpernzange mit Hitze
9,50 €
(9,50 € St.)
(9,50 € St.)ArdellWimpernzange mit Hitze
9,50 €
(9,50 € St.)
(9,50 € St.)ArdellPrecision Eyelash Curler
Precision Eyelash Curler
7,50 €
(7,50 € St.)
(7,50 € St.)ArdellPrecision Eyelash Curler
7,50 €
(7,50 € St.)
(7,50 € St.)