Hanne Bang
Aktuelle Bewertungen
8 Produkte
Hanne BangHair Removal Cream Face25 ml
Hair Removal Cream Face25 ml
5,50 €
(22 € / 100 ml)
(22 € / 100 ml)Hanne BangHair Removal Cream Face25 ml
5,50 €
(22 € / 100 ml)
(22 € / 100 ml)Hanne BangHanne Bang HårborttagningWarm Wax100 g
Hanne Bang HårborttagningWarm Wax100 g
6,90 €
(6,90 € / 100 g)
(6,90 € / 100 g)Hanne BangHanne Bang HårborttagningWarm Wax100 g
6,90 €
(6,90 € / 100 g)
(6,90 € / 100 g)Hanne BangSugaring Wax360 g
Sugaring Wax360 g
8,90 €
(24,72 € / 1000 g)
(24,72 € / 1000 g)Hanne BangSugaring Wax360 g
8,90 €
(24,72 € / 1000 g)
(24,72 € / 1000 g)Hanne BangStrip Wax
Strip Wax
8,90 €
(8,90 € St.)
(8,90 € St.)Hanne BangStrip Wax
8,90 €
(8,90 € St.)
(8,90 € St.)Hanne BangOrganic Wax Face
Organic Wax Face
5,50 €
(5,50 € St.)
(5,50 € St.)Hanne BangOrganic Wax Face
5,50 €
(5,50 € St.)
(5,50 € St.)Hanne BangHanne Bang HårborttagningVaxpärlor200 g
Hanne Bang HårborttagningVaxpärlor200 g
8,50 €
(4,25 € / 100 g)
(4,25 € / 100 g)Hanne BangHanne Bang HårborttagningVaxpärlor200 g
8,50 €
(4,25 € / 100 g)
(4,25 € / 100 g)Hanne BangBlekningscreme80 ml
Blekningscreme80 ml
10,50 €
(13,13 € / 100 ml)
(13,13 € / 100 ml)Hanne BangBlekningscreme80 ml
10,50 €
(13,13 € / 100 ml)
(13,13 € / 100 ml)Hanne BangOrganic Wax Body
Organic Wax Body
8,50 €
(8,50 € St.)
(8,50 € St.)Hanne BangOrganic Wax Body
8,50 €
(8,50 € St.)
(8,50 € St.)