Vartalonhoito
11 tuotetta
CollistarIntensive Firming Cream Plus400 ml
Intensive Firming Cream Plus400 ml
49,50 €
(123,75 € / 1000 ml)
(123,75 € / 1000 ml)CollistarIntensive Firming Cream Plus400 ml
49,50 €
(123,75 € / 1000 ml)
(123,75 € / 1000 ml)CollistarFirming Talasso Scrub 700g700 g
Firming Talasso Scrub 700g700 g
44,50 €
(63,57 € / 1000 g)
(63,57 € / 1000 g)CollistarFirming Talasso Scrub 700g700 g
44,50 €
(63,57 € / 1000 g)
(63,57 € / 1000 g)CollistarHigh Definition Slimming Cream400 ml
High Definition Slimming Cream400 ml
44,90 €
(112,25 € / 1000 ml)
(112,25 € / 1000 ml)CollistarHigh Definition Slimming Cream400 ml
44,90 €
(112,25 € / 1000 ml)
(112,25 € / 1000 ml)CollistarAnti-Water Talasso Scrub300 g
Anti-Water Talasso Scrub300 g
23,50 €
(78,33 € / 1000 g)
(78,33 € / 1000 g)CollistarAnti-Water Talasso Scrub300 g
23,50 €
(78,33 € / 1000 g)
(78,33 € / 1000 g)CollistarAnti-Water Talasso Scrub 700g700 g
Anti-Water Talasso Scrub 700g700 g
44,50 €(63,57 € / 1000 g)
CollistarAnti-Water Talasso Scrub 700g700 g
44,50 €(63,57 € / 1000 g)
CollistarToning Talasso Scrub700 g
Toning Talasso Scrub700 g
39,50 €(56,43 € / 1000 g)
CollistarToning Talasso Scrub700 g
39,50 €(56,43 € / 1000 g)
CollistarRevitalizing Elasticizing Oil-Cream400 ml
Revitalizing Elasticizing Oil-Cream400 ml
21,90 €(54,75 € / 1000 ml)
CollistarRevitalizing Elasticizing Oil-Cream400 ml
21,90 €(54,75 € / 1000 ml)
CollistarFirming Shower Oil
Firming Shower Oil
24,17 €
Suos. hinta 24,90 €Suositeltu hinta
24,90 €
(60,43 € / 1000 ml)CollistarFirming Shower Oil
24,17 €
Suositeltu hinta
24,90 €
(60,43 € / 1000 ml)CollistarEnergizing Talasso Scrub300 g
Energizing Talasso Scrub300 g
23,50 €(78,33 € / 1000 g)
CollistarEnergizing Talasso Scrub300 g
23,50 €(78,33 € / 1000 g)
CollistarReshaping Draining Solution Refill For Wraps400 ml
Reshaping Draining Solution Refill For Wraps400 ml
39,90 €(99,75 € / 1000 ml)
CollistarReshaping Draining Solution Refill For Wraps400 ml
39,90 €(99,75 € / 1000 ml)
CollistarFirming Lifting Wraps
Firming Lifting Wraps
38,50 €(38,50 € kpl)
CollistarFirming Lifting Wraps
38,50 €(38,50 € kpl)