Fanny

Lykon myymälän työntekijä
  • Käyttäjän rooli: Lykon myymälän työntekijä.Viesti luotiin 14 tuntia sitten
    Arvosana: 4 / 5

    Uskomaton huulivoide ✨✨

    Täysin uskomaton huulivoide, joka lisäksi tuoksuu niin hyvältä! Ainoa miinus on hinta, minulla on kotona samanlaisia huulivoiteita, jotka maksavat murto-osan, mutta jos et välitä hinnasta, tämä on todella mukava huulilla, niin pehmeä 👄
    1 product in post Uskomaton huulivoide ✨✨
    291 näyttöä
  • Käyttäjän rooli: Lykon myymälän työntekijä.Viesti luotiin 3 päivää sitten
    lykosverige on lanseerannut omat Body mist -tuotteensa! 🌺🥥🍦🥭🍇 Tuoksut muistuttavat paljon Sol de Janeiroa, mutta maksavat vain kolmasosan heidän hinnoistaan. Nämä tuoksut todella pidentävät kesää! Suosikkejani ovat violetti 💜 ja vihreä 💚, vaaleanpunainen on makuuni hieman liian makea 🩷 Oletko haistanut? Niitä pitäisi löytyä kaikista Lyko-myymälöistä
    3 tuotetta lookissa
    784 näyttöä
    • Kommentti lisättiin 1 päivä
      ei, en ole vielä kokeillut, mutta kiitos vinkistä, niin jännittävää 😍❤️🕉️
      1 tykkää
  • Käyttäjän rooli: Lykon myymälän työntekijä.Viesti luotiin 4 päivää sitten
    Kokeilen vähän uutta IDUN Minerals kanssa 🫶🏼😍 Olen niin vaikuttunut kaikista tuotteista, ripsiväri antaa unelmaripset ja parasta on, että se pestään pois lämpimällä vedellä. Poskipunassa on täydellisin vaalea viileä vaaleanpunainen sävy, rakastan sitä täysin! Kaikki Idun-tuotteet ovat niin helppoja käyttää, niissä on hyvä pigmentti ja ne ovat edullisia
    10 tuotetta lookissa
    335 näyttöä
    • Käyttäjän rooli: Lyko Creator.Kommentti lisättiin 3 päivää sitten
      Vau, kuinka kaunista siitä tuli! 🤩 Paljon hienoja tuotteita 🥰
      1 tykkää
  • Käyttäjän rooli: Lykon myymälän työntekijä.Viesti luotiin 5 päivää sitten
    DAAR on lanseerannut peitevoiteen, ja olen todella vaikuttunut! ✨ Peitevoide levittyy todella kauniisti ja pysyy koko päivän ✨ Peitevoide rypistyy aina, mutta oikealla tekniikalla se onnistuu, eli anna sen rypistyä ja asettua, ja sen jälkeen käytä sivellintä/sientä ja viimeistele heti puuterilla.
    4 tuotetta lookissa
    721 näyttöä
    • Käyttäjän rooli: Lyko Creator.Kommentti lisättiin 4 päivää sitten
      Tämä näyttää sinulla niin hyvältä 🥰
  • Käyttäjän rooli: Lykon myymälän työntekijä.Viesti luotiin 1 viikko
    Mutta WOW, millainen hiusten makeover sain Lyko A6 luona, paras Isabell laittoi muutaman foliosävytyspaketin ja sävytettiin viileään sävyyn. 💇🏼‍♀️💆🏼‍♀️🤩 Näettekö eron!!
    199 näyttöä
    • Kommentti lisättiin 1 viikko
      Todella hieno 💕
      1 tykkää
  • Käyttäjän rooli: Lykon myymälän työntekijä.Viesti luotiin 3 viikkoa sitten
    Olen testannut uutuuksia Wet n Wild:lta Toivon, että LYKO saa pian koko kokoelman, Chameleon Chrome Highlighter on äärimmäisen kaunis, erittäin pigmenttinen, ja tämä sävy "Venus swing" on hentoinen sininen. Lip oil injector on niin mukava huulilla, ei tahmea, ja kuten nimi kertoo, siinä on plumpaava vaikutus, joka tuntuu huulilla.
    3 tuotetta lookissa
    917 näyttöä
    • Käyttäjän rooli: Lyko Creator.Kommentti lisättiin 2 viikkoa sitten
      Vau 💕💕
  • Käyttäjän rooli: Lykon myymälän työntekijä.Viesti luotiin 3 viikkoa sitten
    Kun vierailin Dalarnaassa, tein tietysti pysähdyksen Lyko Vansbrossa ✨🦄 Niin hieno ja raikas kauppa, jossa on kaikkea! Kaupan lisäksi siellä on lepotila ja wc:t sekä voit ostaa välipaloja kaikille, jotka ovat matkustaneet pitkään, kuinka ystävällistä! 🥹
    235 näyttöä
    • Käyttäjän rooli: Lyko Creator.Kommentti lisättiin 2 viikkoa sitten
      😍😍
  • Käyttäjän rooli: Lykon myymälän työntekijä.Viesti luotiin 3 viikkoa sitten
    DAAR lanseerasi viime viikolla heidän vartalosuihkeensa, siinä on tuoksunuotteja kuten vanilja ja pistaasi! Tuoksu muistuttaa hyvin paljon Sol de Janeiro 62 🌼☀️ #daar
    1 tuote lookissa
    584 näyttöä
    • Käyttäjän rooli: Lyko Creator.Kommentti lisättiin 3 viikkoa sitten
      😍😍
      1 tykkää
  • Käyttäjän rooli: Lykon myymälän työntekijä.Viesti luotiin 3 viikkoa sitten
    LYKO on lanseerannut uusia puuteriposkipunia ja aurinkopuutereita ✨ Molemmat tuotteet ovat erittäin pigmenttisiä, mutta helppoja työstää. Jos etsit edullisia tuotteita, voin todella suositella näitä ✨💖 Oletko ehtinyt kokeilla?
    9 tuotetta lookissa
    1159 näyttöä
    • Käyttäjän rooli: Ambassador.Kommentti lisättiin 3 viikkoa sitten
      Niin nähty 🫣😍 tosi utelias
      1 tykkää
  • Käyttäjän rooli: Lykon myymälän työntekijä.Viesti luotiin 1 kuukausi
    Vihdoinkin Natasha Denona on lanseerannut lykosverige:ssa 🩷 Haluan tilata KAIKEN! Mutta aloitin heidän "Mini Eye Sculpt Palette Cool" -paletistaan, enkä ole pettynyt, varjostukset ovat erittäin pigmenttisiä, niin helppoja työstää ja pysyvät hyvin koko päivän. Tämä on täydellinen paletti, joka jokaisen pitäisi omistaa! Kevyt, kätevä ottaa mukaan kaikkialle, ja halusitpa sitten värikkään tai neutraalin meikin, se toimii 😍👌🏼
    3 tuotetta lookissa
    765 näyttöä
    • Käyttäjän rooli: Lyko Creator.Kommentti lisättiin 1 kuukausi
      Todella hienoa 💕💕