Seerumit & öljyt
Löydä Lumene seerumi ja kasvoöljy Lykon valikoimasta! Täydellinen ihonhoitorutiini syntyy laadukkaista tuotteista ja ihoa hellivistä ainesosita. Valitse valikosta itsellesi sopiva tuotesarja tai yhdistele suosikkeja!
15 tuotetta
LumeneNordic-CGlow Boost Essence30 ml
Nordic-CGlow Boost Essence30 ml
33,90 €
(113 € / 100 ml)
(113 € / 100 ml)LumeneNordic-CGlow Boost Essence30 ml
33,90 €
(113 € / 100 ml)
(113 € / 100 ml)LumeneNordic HydraAqua Dew Serum30 ml
Nordic HydraAqua Dew Serum30 ml
26,50 €
(88,33 € / 100 ml)
(88,33 € / 100 ml)LumeneNordic HydraAqua Dew Serum30 ml
26,50 €
(88,33 € / 100 ml)
(88,33 € / 100 ml)LumeneNordic BloomVegan Collagen Essence30 ml
Nordic BloomVegan Collagen Essence30 ml
34,90 €
(116,33 € / 100 ml)
(116,33 € / 100 ml)LumeneNordic BloomVegan Collagen Essence30 ml
34,90 €
(116,33 € / 100 ml)
(116,33 € / 100 ml)LumeneNordic-CArctic Berry Oil-Cocktail30 ml
Nordic-CArctic Berry Oil-Cocktail30 ml
31,90 €
(106,33 € / 100 ml)
(106,33 € / 100 ml)LumeneNordic-CArctic Berry Oil-Cocktail30 ml
31,90 €
(106,33 € / 100 ml)
(106,33 € / 100 ml)LumeneNordic Ageless Multi-Peptide Serum30 ml
Nordic Ageless Multi-Peptide Serum30 ml
54,90 €
(183 € / 100 ml)
(183 € / 100 ml)LumeneNordic Ageless Multi-Peptide Serum30 ml
54,90 €
(183 € / 100 ml)
(183 € / 100 ml)LumeneNordic ClearBalancing Daily Serum30 ml
Nordic ClearBalancing Daily Serum30 ml
32,50 €
(108,33 € / 100 ml)
(108,33 € / 100 ml)LumeneNordic ClearBalancing Daily Serum30 ml
32,50 €
(108,33 € / 100 ml)
(108,33 € / 100 ml)LumeneNordic HydraMoisturizing Prebiotic Oil-Cocktail
Nordic HydraMoisturizing Prebiotic Oil-Cocktail
27,50 €
(91,67 € / 100 ml)
(91,67 € / 100 ml)LumeneNordic HydraMoisturizing Prebiotic Oil-Cocktail
27,50 €
(91,67 € / 100 ml)
(91,67 € / 100 ml)LumeneNordic BloomBerry Pre-Retinol Facial Oil30 ml
Nordic BloomBerry Pre-Retinol Facial Oil30 ml
33,90 €
(113 € / 100 ml)
(113 € / 100 ml)LumeneNordic BloomBerry Pre-Retinol Facial Oil30 ml
33,90 €
(113 € / 100 ml)
(113 € / 100 ml)LumeneNordic SensitiveWeightless Serum30 ml
Nordic SensitiveWeightless Serum30 ml
32,50 €
(108,33 € / 100 ml)
(108,33 € / 100 ml)LumeneNordic SensitiveWeightless Serum30 ml
32,50 €
(108,33 € / 100 ml)
(108,33 € / 100 ml)LumeneNordic-CTriple Glow Radiance Elixir30 ml
Nordic-CTriple Glow Radiance Elixir30 ml
41,50 €

Suos. hinta 50,50 €Suositeltu hinta
50,50 €
(138,33 € / 100 ml)LumeneNordic-CTriple Glow Radiance Elixir30 ml
41,50 €

Suositeltu hinta
50,50 €
(138,33 € / 100 ml)LumeneNordic BloomAnti-wrinkle & Firm Moisturizing V-Shape Serum30 ml
Nordic BloomAnti-wrinkle & Firm Moisturizing V-Shape Serum30 ml
33,90 €
(113 € / 100 ml)
(113 € / 100 ml)LumeneNordic BloomAnti-wrinkle & Firm Moisturizing V-Shape Serum30 ml
33,90 €
(113 € / 100 ml)
(113 € / 100 ml)LumeneNordic-CGlow Boost Essence Duo 2x30 ml
Nordic-CGlow Boost Essence Duo 2x30 ml
60,90 €

Ilman pakettihintaa: 67,80 €
(101,50 € / 100 ml)LumeneNordic-CGlow Boost Essence Duo 2x30 ml
60,90 €

Ilman pakettihintaa: 67,80 €
(101,50 € / 100 ml)LumeneNordic BloomVitality Anti-Wrinkle & Revitalize Oil Serum30 ml
Nordic BloomVitality Anti-Wrinkle & Revitalize Oil Serum30 ml
35,50 €(118,33 € / 100 ml)
LumeneNordic BloomVitality Anti-Wrinkle & Revitalize Oil Serum30 ml
35,50 €(118,33 € / 100 ml)
LumeneNordic-CNordic-C Glow Renew Night Serum30 ml
Nordic-CNordic-C Glow Renew Night Serum30 ml
32,50 €(108,33 € / 100 ml)
LumeneNordic-CNordic-C Glow Renew Night Serum30 ml
32,50 €(108,33 € / 100 ml)
LumeneNordic BloomAnti-Wrinkle & Dark Spot Night Serum30 ml
Nordic BloomAnti-Wrinkle & Dark Spot Night Serum30 ml
33,90 €(113 € / 100 ml)
LumeneNordic BloomAnti-Wrinkle & Dark Spot Night Serum30 ml
33,90 €(113 € / 100 ml)