Sabrina Carpenter
Sabrina Carpenter, monilahjakas laulaja, lauluntekijä, näyttelijä ja tyylitaituri, jatkaa hurmaamistaan laajan yleisön keskuudessa ympäri maailmaa – ei vain hittilistojen kärkeen nousseilla kappaleillaan ja puhutuilla esiintymisillään, vaan nyt myös omalla tuoksukokoelmallaan. Inspiroituneena rakkaudestaan makeisiin Sabrina tuo esiin leikkisän mutta samalla hienostuneen persoonallisuutensa debyyttituoksullaan Sweet Tooth. ”Creating my own fragrance has always been a dream”, kertoo Sabrina. ”Everyone knows I have a serious sweet tooth, and I wanted a scent that feels deliciously personal and connects me with my fans.”
Suositut tuotteet
Sabrina CarpenterCherry Baby Body Mist236 ml
Cherry Baby Body Mist236 ml
13,50 €
(5,72 € / 100 ml)
(5,72 € / 100 ml)Sabrina CarpenterCherry Baby Body Mist236 ml
13,50 €
(5,72 € / 100 ml)
(5,72 € / 100 ml)Sabrina CarpenterSweet Tooth Body Mist236 ml
Sweet Tooth Body Mist236 ml
13,50 €
(5,72 € / 100 ml)
(5,72 € / 100 ml)Sabrina CarpenterSweet Tooth Body Mist236 ml
13,50 €
(5,72 € / 100 ml)
(5,72 € / 100 ml)Sabrina CarpenterCaramel Dream Body Mist236 ml
Caramel Dream Body Mist236 ml
13,50 €
(5,72 € / 100 ml)
(5,72 € / 100 ml)Sabrina CarpenterCaramel Dream Body Mist236 ml
13,50 €
(5,72 € / 100 ml)
(5,72 € / 100 ml)UutuusSabrina CarpenterGift Set Sweet Tooth EdP 30 ml + Travel Spray 10 ml
35 €(35 € kpl)
Uutuus
Sabrina CarpenterGift Set Sweet Tooth EdP 30 ml + Travel Spray 10 ml + Body Lotion 75 ml
Gift Set Sweet Tooth EdP 30 ml + Travel Spray 10 ml + Body Lotion 75 ml
40 €(40 € kpl)
UutuusSabrina CarpenterGift Set Sweet Tooth EdP 30 ml + Travel Spray 10 ml + Body Lotion 75 ml
40 €(40 € kpl)
Uusimmat arvostelut
27 tuotetta
Sabrina CarpenterSweet Tooth Eau de Parfum30 ml
Sweet Tooth Eau de Parfum30 ml
36,50 €
(121,67 € / 100 ml)
(121,67 € / 100 ml)Sabrina CarpenterSweet Tooth Eau de Parfum30 ml
36,50 €
(121,67 € / 100 ml)
(121,67 € / 100 ml)Sabrina CarpenterLemon Pie Eau de Parfum30 ml
Lemon Pie Eau de Parfum30 ml
36,50 €
(121,67 € / 100 ml)
(121,67 € / 100 ml)Sabrina CarpenterLemon Pie Eau de Parfum30 ml
36,50 €
(121,67 € / 100 ml)
(121,67 € / 100 ml)Sabrina CarpenterSweet Tooth Body Mist236 ml
Sweet Tooth Body Mist236 ml
13,50 €
(5,72 € / 100 ml)
(5,72 € / 100 ml)Sabrina CarpenterSweet Tooth Body Mist236 ml
13,50 €
(5,72 € / 100 ml)
(5,72 € / 100 ml)Sabrina CarpenterCherry Baby Body Mist236 ml
Cherry Baby Body Mist236 ml
13,50 €
(5,72 € / 100 ml)
(5,72 € / 100 ml)Sabrina CarpenterCherry Baby Body Mist236 ml
13,50 €
(5,72 € / 100 ml)
(5,72 € / 100 ml)Sabrina CarpenterCherry Baby Eau de Parfum30 ml
Cherry Baby Eau de Parfum30 ml
36,50 €
(121,67 € / 100 ml)
(121,67 € / 100 ml)Sabrina CarpenterCherry Baby Eau de Parfum30 ml
36,50 €
(121,67 € / 100 ml)
(121,67 € / 100 ml)Sabrina CarpenterCaramel Dream Body Mist236 ml
Caramel Dream Body Mist236 ml
13,50 €
(5,72 € / 100 ml)
(5,72 € / 100 ml)Sabrina CarpenterCaramel Dream Body Mist236 ml
13,50 €
(5,72 € / 100 ml)
(5,72 € / 100 ml)Sabrina CarpenterSweet Tooth Eau de Parfum Bite Sized10 ml
Sweet Tooth Eau de Parfum Bite Sized10 ml
22,50 €
(225 € / 100 ml)
(225 € / 100 ml)Sabrina CarpenterSweet Tooth Eau de Parfum Bite Sized10 ml
22,50 €
(225 € / 100 ml)
(225 € / 100 ml)Sabrina CarpenterCaramel Dream Eau de Parfum75 ml
Caramel Dream Eau de Parfum75 ml
56,90 €
(75,87 € / 100 ml)
(75,87 € / 100 ml)Sabrina CarpenterCaramel Dream Eau de Parfum75 ml
56,90 €
(75,87 € / 100 ml)
(75,87 € / 100 ml)Sabrina CarpenterLemon Pie Eau de Parfum Bite Sized10 ml
Lemon Pie Eau de Parfum Bite Sized10 ml
22,50 €
(225 € / 100 ml)
(225 € / 100 ml)Sabrina CarpenterLemon Pie Eau de Parfum Bite Sized10 ml
22,50 €
(225 € / 100 ml)
(225 € / 100 ml)Sabrina CarpenterMe Espresso Eau de Parfum Bite Sized10 ml
Me Espresso Eau de Parfum Bite Sized10 ml
22,50 €
(225 € / 100 ml)
(225 € / 100 ml)Sabrina CarpenterMe Espresso Eau de Parfum Bite Sized10 ml
22,50 €
(225 € / 100 ml)
(225 € / 100 ml)Sabrina CarpenterMe Espresso Body Mist236 ml
Me Espresso Body Mist236 ml
13,50 €
(5,72 € / 100 ml)
(5,72 € / 100 ml)Sabrina CarpenterMe Espresso Body Mist236 ml
13,50 €
(5,72 € / 100 ml)
(5,72 € / 100 ml)Sabrina CarpenterCherry Baby Eau de Parfum75 ml
Cherry Baby Eau de Parfum75 ml
56,90 €
(75,87 € / 100 ml)
(75,87 € / 100 ml)Sabrina CarpenterCherry Baby Eau de Parfum75 ml
56,90 €
(75,87 € / 100 ml)
(75,87 € / 100 ml)Sabrina CarpenterLemon Pie Eau de Parfum75 ml
Lemon Pie Eau de Parfum75 ml
56,90 €
(75,87 € / 100 ml)
(75,87 € / 100 ml)Sabrina CarpenterLemon Pie Eau de Parfum75 ml
56,90 €
(75,87 € / 100 ml)
(75,87 € / 100 ml)Sabrina CarpenterCherry Baby Eau de Parfum Bite Sized10 ml
Cherry Baby Eau de Parfum Bite Sized10 ml
22,50 €
(225 € / 100 ml)
(225 € / 100 ml)Sabrina CarpenterCherry Baby Eau de Parfum Bite Sized10 ml
22,50 €
(225 € / 100 ml)
(225 € / 100 ml)Sabrina CarpenterCaramel Dream Eau de Parfum Bite Sized10 ml
Caramel Dream Eau de Parfum Bite Sized10 ml
22,50 €
(225 € / 100 ml)
(225 € / 100 ml)Sabrina CarpenterCaramel Dream Eau de Parfum Bite Sized10 ml
22,50 €
(225 € / 100 ml)
(225 € / 100 ml)Sabrina CarpenterMe Espresso Eau de Parfum75 ml
Me Espresso Eau de Parfum75 ml
56,90 €
(75,87 € / 100 ml)
(75,87 € / 100 ml)Sabrina CarpenterMe Espresso Eau de Parfum75 ml
56,90 €
(75,87 € / 100 ml)
(75,87 € / 100 ml)Sabrina CarpenterCaramel Dream Eau de Parfum30 ml
Caramel Dream Eau de Parfum30 ml
36,50 €
(121,67 € / 100 ml)
(121,67 € / 100 ml)Sabrina CarpenterCaramel Dream Eau de Parfum30 ml
36,50 €
(121,67 € / 100 ml)
(121,67 € / 100 ml)Sabrina CarpenterMe Espresso Eau de Parfum30 ml
Me Espresso Eau de Parfum30 ml
36,50 €
(121,67 € / 100 ml)
(121,67 € / 100 ml)Sabrina CarpenterMe Espresso Eau de Parfum30 ml
36,50 €
(121,67 € / 100 ml)
(121,67 € / 100 ml)UutuusSabrina CarpenterGift Set Caramel Dream EdP 30 ml + Travel Spray 10 ml
35 €(35 € kpl)
UutuusSabrina CarpenterGift Set Sweet Tooth EdP 30 ml + Travel Spray 10 ml
35 €(35 € kpl)
UutuusSabrina CarpenterGift Set Cherry Baby EdP 30 ml + Travel Spray 10 ml
35 €(35 € kpl)
UutuusSabrina CarpenterGift Set Me Espresso EdP 30 ml + Travel Spray 10 ml
35 €(35 € kpl)
UutuusSabrina CarpenterGift Set Lemon Pie EdP 30 ml + Travel Spray 10 ml
35 €(35 € kpl)
UutuusSabrina CarpenterGift Set Travel Spray EdP 4 x 10 ml
37 €(37 € kpl)
27 tuotetta