Gevoelig
5 producten
LumeneNordic SensitiveDay + Night Cream Duo Set
Nordic SensitiveDay + Night Cream Duo Set
€38,90
(€38,90 St.)
(€38,90 St.)LumeneNordic SensitiveDay + Night Cream Duo Set
€38,90
(€38,90 St.)
(€38,90 St.)LumeneNordic SensitiveRich Night Balm Nattkräm50 ml
Nordic SensitiveRich Night Balm Nattkräm50 ml
€20,70

Adviesprijs: €28,50Aanbevolen prijs
€28,50
(€41,40 / 100 ml)LumeneNordic SensitiveRich Night Balm Nattkräm50 ml
€20,70

Aanbevolen prijs
€28,50
(€41,40 / 100 ml)LumeneNordic SensitiveWeightless Serum30 ml
Nordic SensitiveWeightless Serum30 ml
€22,66

Adviesprijs: €32,50Aanbevolen prijs
€32,50
(€75,53 / 100 ml)LumeneNordic SensitiveWeightless Serum30 ml
€22,66

Aanbevolen prijs
€32,50
(€75,53 / 100 ml)LumeneNordic SensitiveRich Eye Cream15 ml
Nordic SensitiveRich Eye Cream15 ml
€20,70

Adviesprijs: €28,50Aanbevolen prijs
€28,50
(€138 / 100 ml)LumeneNordic SensitiveRich Eye Cream15 ml
€20,70

Aanbevolen prijs
€28,50
(€138 / 100 ml)LumeneNordic SensitiveRich Day Cream Dagkräm50 ml
Nordic SensitiveRich Day Cream Dagkräm50 ml
€20,70

Adviesprijs: €28,50Aanbevolen prijs
€28,50
(€41,40 / 100 ml)LumeneNordic SensitiveRich Day Cream Dagkräm50 ml
€20,70

Aanbevolen prijs
€28,50
(€41,40 / 100 ml)