Gezicht
We hebben alles wat je maar nodig hebt om je je make-up te laten doen! Op deze pagina vindt je foundations, concealers, poeders en primers. We hebben de grootste en populairste merken zoals IsaDora, Max Factor en Maybelline voor een vriendelijke prijs. Verder is het natuurlijk ook van belang omde juiste tools en make-up kwasten te hebben om je make-up mee aan te brengen. Deze vind je hier ook! Lyko heeft een van de grootste cosmetica assortimenten van Scandinavië, dus vind hier jouw nieuwe favoriete producten!
Nieuws
Nieuw
By LykoKit 2 Lila
Kit 2 Lila
€36,90

Prijs losse producten: €108,55
(€36,90 St.)NieuwBy LykoKit 2 Lila
€36,90

Prijs losse producten: €108,55
(€36,90 St.)Cadeau
Giorgio ArmaniAdvent Calendar0 St.
Advent Calendar0 St.
€536,50
Waarde €849,50
(€536,50 St.)CadeauGiorgio ArmaniAdvent Calendar0 St.
€536,50
Waarde €849,50
(€536,50 St.)Nieuw
essenceMy Pink Things Look Set
My Pink Things Look Set
€23,99(€23,99 St.)
NieuwessenceMy Pink Things Look Set
€23,99(€23,99 St.)
Nieuw
essenceCare BearsLip & Cheek Balm01 Beary Soft
Care BearsLip & Cheek Balm01 Beary Soft
€3,99(€45,86 / 100 g)
NieuwessenceCare BearsLip & Cheek Balm01 Beary Soft
€3,99(€45,86 / 100 g)
Nieuw
essenceCare BearsJelly Grip Extreme Hydrating Primer29 ml
Care BearsJelly Grip Extreme Hydrating Primer29 ml
€5,29(€18,24 / 100 ml)
NieuwessenceCare BearsJelly Grip Extreme Hydrating Primer29 ml
€5,29(€18,24 / 100 ml)
7425 producten
SponsoredMake Up StoreWonder Powder01 Sahara
Wonder Powder01 Sahara
€32,50
(€290,18 / 100 g)
(€290,18 / 100 g)SponsoredMake Up StoreWonder Powder01 Sahara
€32,50
(€290,18 / 100 g)
(€290,18 / 100 g)SponsoredMake Up StoreHydra Silk Setting PowderTransparent
Hydra Silk Setting PowderTransparent
€24,90
(€292,94 / 100 g)
(€292,94 / 100 g)SponsoredMake Up StoreHydra Silk Setting PowderTransparent
€24,90
(€292,94 / 100 g)
(€292,94 / 100 g)Beauty of JoseonDaily Tinted Fluid Sunscreen Broad Spectrum SPF 30 PA +++#LP100
Daily Tinted Fluid Sunscreen Broad Spectrum SPF 30 PA +++#LP100
€19,50
(€39 / 100 ml)
(€39 / 100 ml)Beauty of JoseonDaily Tinted Fluid Sunscreen Broad Spectrum SPF 30 PA +++#LP100
€19,50
(€39 / 100 ml)
(€39 / 100 ml)Meroda CosmeticsChanging Foundation SPF1530 ml
Changing Foundation SPF1530 ml
€36,90
(€123 / 100 ml)
(€123 / 100 ml)Meroda CosmeticsChanging Foundation SPF1530 ml
€36,90
(€123 / 100 ml)
(€123 / 100 ml)WOW-prijs
MAC CosmeticsFix + Original Setting Spray100 ml
Fix + Original Setting Spray100 ml
€26,30

Adviesprijs: €36,90Aanbevolen prijs
€36,90
(€26,30 / 100 ml)WOW-prijsMAC CosmeticsFix + Original Setting Spray100 ml
€26,30

Aanbevolen prijs
€36,90
(€26,30 / 100 ml)WOW-prijs
IsaDoraContour Stick32 Beige Neutral
Contour Stick32 Beige Neutral
€10,40

Adviesprijs: €15,50Aanbevolen prijs
€15,50
(€189,09 / 100 g)WOW-prijsIsaDoraContour Stick32 Beige Neutral
€10,40

Aanbevolen prijs
€15,50
(€189,09 / 100 g)WOW-prijs
LumeneCCCC Color Correcting Cream SPF204 Tan
CCCC Color Correcting Cream SPF204 Tan
€13,10

Adviesprijs: €23,90Aanbevolen prijs
€23,90
(€13,10 St.)WOW-prijsLumeneCCCC Color Correcting Cream SPF204 Tan
€13,10

Aanbevolen prijs
€23,90
(€13,10 St.)SkindinaviaThe Makeup Finishing Spray Bridal118 ml
The Makeup Finishing Spray Bridal118 ml
€24,90
(€21,10 / 100 ml)
(€21,10 / 100 ml)SkindinaviaThe Makeup Finishing Spray Bridal118 ml
€24,90
(€21,10 / 100 ml)
(€21,10 / 100 ml)OLCAY GULSEN BEAUTYContourstickLight/Medium
ContourstickLight/Medium
€24,50
(€81,67 / 100 g)
(€81,67 / 100 g)OLCAY GULSEN BEAUTYContourstickLight/Medium
€24,50
(€81,67 / 100 g)
(€81,67 / 100 g)PuritoWonder Releaf Centella BB Cream23 Natural Beige
Wonder Releaf Centella BB Cream23 Natural Beige
€19
(€63,33 / 100 ml)
(€63,33 / 100 ml)PuritoWonder Releaf Centella BB Cream23 Natural Beige
€19
(€63,33 / 100 ml)
(€63,33 / 100 ml)WOW-prijs
Loreal ParisInfaillible3-Second Setting Mist75 ml
Infaillible3-Second Setting Mist75 ml
€11,90

Adviesprijs: €16,50Aanbevolen prijs
€16,50
(€15,87 / 100 ml)WOW-prijsLoreal ParisInfaillible3-Second Setting Mist75 ml
€11,90

Aanbevolen prijs
€16,50
(€15,87 / 100 ml)WOW-prijs
Urban DecayAll Nighter Makeup Setting Spray118 ml
All Nighter Makeup Setting Spray118 ml
€27,70

Adviesprijs: €41,50Aanbevolen prijs
€41,50
(€23,47 / 100 ml)WOW-prijsUrban DecayAll Nighter Makeup Setting Spray118 ml
€27,70

Aanbevolen prijs
€41,50
(€23,47 / 100 ml)Maybelline New YorkFIT Me Matte & Poreless Powder90 Translucent
FIT Me Matte & Poreless Powder90 Translucent
€10,90
(€10,90 St.)
(€10,90 St.)Maybelline New YorkFIT Me Matte & Poreless Powder90 Translucent
€10,90
(€10,90 St.)
(€10,90 St.)Milk MakeupHydro Grip Primer45 ml
Hydro Grip Primer45 ml
€51
(€113,33 / 100 ml)
(€113,33 / 100 ml)Milk MakeupHydro Grip Primer45 ml
€51
(€113,33 / 100 ml)
(€113,33 / 100 ml)Beauty of JoseonDaily Tinted Fluid Sunscreen Broad Spectrum SPF 30 PA +++#MY210
Daily Tinted Fluid Sunscreen Broad Spectrum SPF 30 PA +++#MY210
€19,50
(€39 / 100 ml)
(€39 / 100 ml)Beauty of JoseonDaily Tinted Fluid Sunscreen Broad Spectrum SPF 30 PA +++#MY210
€19,50
(€39 / 100 ml)
(€39 / 100 ml)WOW-prijs
IsaDoraContour Stick30 Cool Beige
Contour Stick30 Cool Beige
€10,40

Adviesprijs: €15,50Aanbevolen prijs
€15,50
(€189,09 / 100 g)WOW-prijsIsaDoraContour Stick30 Cool Beige
€10,40

Aanbevolen prijs
€15,50
(€189,09 / 100 g)WOW-prijs
LumeneCCColor Correcting Cream SPF200.5 Light
CCColor Correcting Cream SPF200.5 Light
€13,10

Adviesprijs: €23,90Aanbevolen prijs
€23,90
(€13,10 St.)WOW-prijsLumeneCCColor Correcting Cream SPF200.5 Light
€13,10

Aanbevolen prijs
€23,90
(€13,10 St.)Loreal ParisTrue MatchNude Plumping Tinted Serum Foundation, 1% Hyaluronic Acid0,5-2 Very Light
True MatchNude Plumping Tinted Serum Foundation, 1% Hyaluronic Acid0,5-2 Very Light
€19,26

Adviesprijs: €21,90Aanbevolen prijs
€21,90
(€64,20 / 100 ml)Loreal ParisTrue MatchNude Plumping Tinted Serum Foundation, 1% Hyaluronic Acid0,5-2 Very Light
€19,26

Aanbevolen prijs
€21,90
(€64,20 / 100 ml)WOW-prijs
Loreal ParisParadise Lumi Glotion Highlighter903 Medium Glow
Paradise Lumi Glotion Highlighter903 Medium Glow
€12,60

Adviesprijs: €17,50Aanbevolen prijs
€17,50
(€31,50 / 100 ml)WOW-prijsLoreal ParisParadise Lumi Glotion Highlighter903 Medium Glow
€12,60

Aanbevolen prijs
€17,50
(€31,50 / 100 ml)IsaDoraGlow Stick25 Rose Gleam
Glow Stick25 Rose Gleam
€15,50
(€281,82 / 100 g)
(€281,82 / 100 g)IsaDoraGlow Stick25 Rose Gleam
€15,50
(€281,82 / 100 g)
(€281,82 / 100 g)Maybelline New YorkInstant Anti Age Eraser Color Correcting Concealer05 Pink
€13,90
(€13,90 St.)
(€13,90 St.)WOW-prijs
Maybelline New YorkLasting Fix Setting Spray100 ml
Lasting Fix Setting Spray100 ml
€9,90

Adviesprijs: €13,90Aanbevolen prijs
€13,90
(€9,90 / 100 ml)WOW-prijsMaybelline New YorkLasting Fix Setting Spray100 ml
€9,90

Aanbevolen prijs
€13,90
(€9,90 / 100 ml)WOW-prijs
NYX PROFESSIONAL MAKEUPThe Face Glue Setting Spray60 ml
The Face Glue Setting Spray60 ml
€9,70

Adviesprijs: €13,90Aanbevolen prijs
€13,90
(€16,17 / 100 ml)WOW-prijsNYX PROFESSIONAL MAKEUPThe Face Glue Setting Spray60 ml
€9,70

Aanbevolen prijs
€13,90
(€16,17 / 100 ml)SkindinaviaThe Makeup Finishing Spray Oil Control118 ml
The Makeup Finishing Spray Oil Control118 ml
€24,90
(€21,10 / 100 ml)
(€21,10 / 100 ml)SkindinaviaThe Makeup Finishing Spray Oil Control118 ml
€24,90
(€21,10 / 100 ml)
(€21,10 / 100 ml)7425 producten