Care
19 produkter
FudgeClean BlondeDamage RewindViolet-Toning Conditioner250 ml
Clean BlondeDamage RewindViolet-Toning Conditioner250 ml
14,35 €
(57,40 € / 1000 ml)
(57,40 € / 1000 ml)FudgeClean BlondeDamage RewindViolet-Toning Conditioner250 ml
14,35 €
(57,40 € / 1000 ml)
(57,40 € / 1000 ml)FudgeClean BlondeCare Damage Rewind Package
Clean BlondeCare Damage Rewind Package
25,50 €

Uten pakkepris: 28,70 €
(25,50 € stk)FudgeClean BlondeCare Damage Rewind Package
25,50 €

Uten pakkepris: 28,70 €
(25,50 € stk)FudgeClean BlondeEveryday Shampoo250 ml
Clean BlondeEveryday Shampoo250 ml
14,35 €
(5,74 € / 100 ml)
(5,74 € / 100 ml)FudgeClean BlondeEveryday Shampoo250 ml
14,35 €
(5,74 € / 100 ml)
(5,74 € / 100 ml)FudgeClean BlondeEveryday Conditioner250 ml
Clean BlondeEveryday Conditioner250 ml
13,55 €
(5,42 € / 100 ml)
(5,42 € / 100 ml)FudgeClean BlondeEveryday Conditioner250 ml
13,55 €
(5,42 € / 100 ml)
(5,42 € / 100 ml)FudgeClean Blonde Pre-Toning Primer150 ml
Clean Blonde Pre-Toning Primer150 ml
14,35 €
(9,57 € / 100 ml)
(9,57 € / 100 ml)FudgeClean Blonde Pre-Toning Primer150 ml
14,35 €
(9,57 € / 100 ml)
(9,57 € / 100 ml)FudgeClean BlondeEveryday Paket
Clean BlondeEveryday Paket
24,90 €

Uten pakkepris: 27,90 €
(24,90 € stk)FudgeClean BlondeEveryday Paket
24,90 €

Uten pakkepris: 27,90 €
(24,90 € stk)FudgeLuminizerWeightless Conditioner250 ml
LuminizerWeightless Conditioner250 ml
9,90 €

Anb. pris 14,35 €Anbefalt pris
14,35 €
(39,60 € / 1000 ml)FudgeLuminizerWeightless Conditioner250 ml
9,90 €

Anbefalt pris
14,35 €
(39,60 € / 1000 ml)FudgeBond Builder Conditioner250 ml
Bond Builder Conditioner250 ml
14,35 €
(5,74 € / 100 ml)
(5,74 € / 100 ml)FudgeBond Builder Conditioner250 ml
14,35 €
(5,74 € / 100 ml)
(5,74 € / 100 ml)FudgeMirror Gloss Conditioner250 ml
Mirror Gloss Conditioner250 ml
14,35 €
(5,74 € / 100 ml)
(5,74 € / 100 ml)FudgeMirror Gloss Conditioner250 ml
14,35 €
(5,74 € / 100 ml)
(5,74 € / 100 ml)FudgeCareDamage RewindReconstructing Conditioner250 ml
CareDamage RewindReconstructing Conditioner250 ml
14,35 €
(57,40 € / 1000 ml)
(57,40 € / 1000 ml)FudgeCareDamage RewindReconstructing Conditioner250 ml
14,35 €
(57,40 € / 1000 ml)
(57,40 € / 1000 ml)FudgeCareDamage RewindReconstructing Shampoo250 ml
CareDamage RewindReconstructing Shampoo250 ml
14,35 €
(57,40 € / 1000 ml)
(57,40 € / 1000 ml)FudgeCareDamage RewindReconstructing Shampoo250 ml
14,35 €
(57,40 € / 1000 ml)
(57,40 € / 1000 ml)FudgeLuminizerMoisture Boost Shampoo250 ml
LuminizerMoisture Boost Shampoo250 ml
14,35 €
(57,40 € / 1000 ml)
(57,40 € / 1000 ml)FudgeLuminizerMoisture Boost Shampoo250 ml
14,35 €
(57,40 € / 1000 ml)
(57,40 € / 1000 ml)FudgeCareLuminizer Package
CareLuminizer Package
21,50 €

Uten pakkepris: 24,25 €
(21,50 € stk)FudgeCareLuminizer Package
21,50 €

Uten pakkepris: 24,25 €
(21,50 € stk)FudgeCareDamage Rewind Package
CareDamage Rewind Package
25,50 €

Uten pakkepris: 28,70 €
(25,50 € stk)FudgeCareDamage Rewind Package
25,50 €

Uten pakkepris: 28,70 €
(25,50 € stk)FudgeMirror Gloss Shampoo250 ml
Mirror Gloss Shampoo250 ml
14,35 €
(5,74 € / 100 ml)
(5,74 € / 100 ml)FudgeMirror Gloss Shampoo250 ml
14,35 €
(5,74 € / 100 ml)
(5,74 € / 100 ml)FudgeBond Builder Shampoo250 ml
Bond Builder Shampoo250 ml
14,35 €
(5,74 € / 100 ml)
(5,74 € / 100 ml)FudgeBond Builder Shampoo250 ml
14,35 €
(5,74 € / 100 ml)
(5,74 € / 100 ml)FudgeBundle Shampoo 250 ml & Conditioner 250 ml
Bundle Shampoo 250 ml & Conditioner 250 ml
25,50 €

Uten pakkepris: 28,70 €
(25,50 € stk)FudgeBundle Shampoo 250 ml & Conditioner 250 ml
25,50 €

Uten pakkepris: 28,70 €
(25,50 € stk)FudgeMirror Gloss Bundle Shampoo 250 ml & Conditioner 250 ml
Mirror Gloss Bundle Shampoo 250 ml & Conditioner 250 ml
25,50 €

Uten pakkepris: 28,70 €
(25,50 € stk)FudgeMirror Gloss Bundle Shampoo 250 ml & Conditioner 250 ml
25,50 €

Uten pakkepris: 28,70 €
(25,50 € stk)FudgeClean BlondeDamage RewindViolet-Toning Conditioner1000 ml
Clean BlondeDamage RewindViolet-Toning Conditioner1000 ml
37,99 €
(37,99 € / 1000 ml)
(37,99 € / 1000 ml)FudgeClean BlondeDamage RewindViolet-Toning Conditioner1000 ml
37,99 €
(37,99 € / 1000 ml)
(37,99 € / 1000 ml)19 produkter