Sam produkt to jasne 10!! Kocham go i zdziałał cuda dla moich włosów!
Ale jest jeden minus, i dla mnie to dylemat, czy kupić ponownie, ale to butelka 🫣 materiał butelki jest tak niesamowicie twardy! Mam fibromialgię i niestety osłabioną siłę w rękach i ramionach, i jest tak trudno wydobyć produkt, bo prawie nie da się nacisnąć butelki!
Mój mąż czasem mi pomaga 😅🥹, innym razem musiałam przelać produkt do innej butelki, która jest bardziej użyteczna.
Byłoby fantastycznie, gdyby można to było przemyśleć 🌸❤️ to byłoby zdecydowanie 5/5, gdyby nie butelka!
1 produkt w poście Tak dla produktu, nie dla opakowania
9 miesięcy temuKomentarz został dodany 9 miesięcy temu
Jeśli na paczce są widoczne uszkodzenia, należy skontaktować się z firmą transportową (np. Postnord). Jeśli nic nie jest widoczne na zewnątrz, skontaktuj się z Lyko.