Hedda

  • Post został utworzony 2 tygodni temu
    Ocena: 5 z 5
    Zakup zweryfikowany ✔

    Ulubieniec!!!!

    Wymieniłam butelkę na taką nową butelkę z rozpylaczem od Normal i teraz jest całkowicie idealna! Pięknie się nakłada i utrzymuje przez jakiś czas! Bardzo zadowolona!
    1 produkt w poście Ulubieniec!!!!
    940 wyświetleń
  • Post został utworzony 8 miesięcy temu
    Ocena: 5 z 5
    Zakup zweryfikowany ✔

    Niesamowity piękny kolor!

    Użyłem tego po raz pierwszy i to najlepszy samoopalacz, jaki kiedykolwiek próbowałem! Na początku nałożyłem jedną warstwę i czekałem 30 minut, zanim nałożyłem nową warstwę i zostawiłem ją na 7 godzin, a efekt był naprawdę dobry.🥰 Bardzo ładnie się wchłania i wcale nie jest plamisty! Gorąco polecam☺️ (Ps: może się odbić, jeśli nosisz ubrania lub na pościeli)
    1 produkt w poście Niesamowity piękny kolor!
    2630 wyświetleń