Hedda
- Post został utworzony 2 tygodni temuOcena: 5 z 5Zakup zweryfikowany ✔
Ulubieniec!!!!
Wymieniłam butelkę na taką nową butelkę z rozpylaczem od Normal i teraz jest całkowicie idealna! Pięknie się nakłada i utrzymuje przez jakiś czas! Bardzo zadowolona!1 produkt w poście Ulubieniec!!!!940 wyświetleń - Post został utworzony 8 miesięcy temuOcena: 5 z 5Zakup zweryfikowany ✔
Niesamowity piękny kolor!
Użyłem tego po raz pierwszy i to najlepszy samoopalacz, jaki kiedykolwiek próbowałem! Na początku nałożyłem jedną warstwę i czekałem 30 minut, zanim nałożyłem nową warstwę i zostawiłem ją na 7 godzin, a efekt był naprawdę dobry.🥰 Bardzo ładnie się wchłania i wcale nie jest plamisty! Gorąco polecam☺️ (Ps: może się odbić, jeśli nosisz ubrania lub na pościeli)1 produkt w poście Niesamowity piękny kolor!2630 wyświetleń