Irene

  • Post został utworzony tydzień temu
    Ocena: 5 z 5
    Verifierad testare

    Dużo za tę cenę!

    Miałam szczęście przetestować prostownicę z własnej marki Lyko. Prostownica obiecuje szybkie nagrzewanie, ma przycisk włączania/wyłączania oraz automatyczne wyłączanie po 30 minutach. Przez ostatnie 20 lat wypróbowałam wiele prostownic, a w ostatnich latach używałam Steampod od L’Oréal oraz prostownicy od GHD. Mam więc wysokie wymagania i oczekiwania co do tego, co prostownica powinna zrobić z moimi włosami. Moje włosy są typowo nordyckie, z falami/opadaniem. Prostownica jest zapakowana w słodkie różowe pudełko, a sama prostownica jest również jasnoróżowa. Ma kabel, który dostosowuje się do tego, jak trzymasz prostownicę, co ułatwia kręcenie włosów prostownicą. Szybko się nagrzewa i ma ładny panel, na którym ustawiasz pożądaną temperaturę. Jest lekka w dłoni, i łatwo robię plażowe fale oraz bardziej zdefiniowane loki bez „wcięć” na włosach od prostownicy. Loki utrzymują się długo przy odpowiednim ustawieniu temperatury dla moich włosów, i jestem po prostu bardzo pod wrażeniem produktu, który dostajesz za tę cenę. Więc tutaj dostajesz tak dużo za swoje pieniądze, że to prawie śmieszne. Jeśli kupisz teraz podczas kampanii, dostaniesz ją za 300 kr! Biegnij i kup, jeśli potrzebujesz lekkiej i prostej prostownicy na budżet i masz typ włosów nordycki! Ta była ze mną na wakacjach w Grecji przez tydzień i działała świetnie! Plus zajmuje mało miejsca w bagażu. Polecam! 🌸 #lykoinflutester #bylyko
    1 produkt w poście Dużo za tę cenę!
    116 wyświetleń
  • Post został utworzony tydzień temu
    Ocena: 4 z 5
    Verifierad testare

    Dobry produkt w dobrej cenie

    Miałam szczęście testować produkty od Lyko, tym razem prostownicę i Beat The Heat Heat Protection. Beat the Heat to spray chroniący przed ciepłem, który ma przeciwdziałać puszeniu się, dodawać blasku i lekkiej objętości. Może też działać jako spray odżywczy. Produkt jest w sprayu, który dobrze dozuję się na włosy. Spray pachnie słodko, ale nie jest intensywny. Włosy stają się miękkie i podatne na układanie po użyciu. Nie zauważyłam efektu objętości, ale bardzo lubię uczucie we włosach po użyciu. Próbowałam też jako spray odżywczy i tam również spełnia obietnice. Bardzo lubię ten produkt i uważam, że dostajesz dużo za fantastyczną cenę. Polecam większości, jeśli chcesz mieć miękkie i podatne na stylizację włosy. Myślę, że pasuje do większości typów włosów! #lykoinflutester #bylyko
    1 produkt w poście Dobry produkt w dobrej cenie
    239 wyświetleń
  • Post został utworzony 3 miesięcy temu
    Ocena: 5 z 5
    Verifierad testare

    Dobre produkty dla mamy i dziecka

    Mój najmłodszy dziecko i ja mieliśmy okazję przetestować zestaw Gentle Care Baby od Estelle & Thild. W pięknej kosmetyczce znajduje się miękka szczotka do włosów, myjka, mydło do mycia i olejek do ciała. Olejek do ciała może być używany zarówno przez mamę, jak i dziecko, i uważam, że jest świetny do stosowania na rosnący brzuch mamy. Mydło używaliśmy do mycia twarzy, rąk i stóp rano i wieczorem. Jest łagodne, bezzapachowe i wydajne. Szczotka do włosów jest niesamowicie miękka i przyjemna. Myślę, że większość małych dzieci zaakceptuje szczotkowanie tą szczotką. Myjka jest idealna do kąpieli dziecka, jest duża i można ją zanurzyć w ciepłej wodzie i położyć na brzuchu dziecka, aby utrzymać go ciepłym podczas kąpieli. Moje najmłodsze dziecko ma trochę suchej skóry, szczególnie na ramionach. Miał trochę krostek i trochę się drapał. Używamy olejku na ramionach od 1,5 tygodnia i zauważamy dużą poprawę. Krostki zmniejszyły się, skóra jest miększa i prawdopodobnie mniej swędzi. Nowy ulubieniec i stała rutyna porannej/ wieczornej pielęgnacji. Podsumowując, to musi być idealny prezent na baby shower lub dla przyszłej mamy! Bardzo ładny i praktyczny prezent z dobrymi i łagodnymi produktami. Polecane przeze mnie i mini 🌸✨️ #lykoinflutester #bylyko
    1 produkt w poście Dobre produkty dla mamy i dziecka
    83 wyświetleń
  • Post został utworzony 3 miesięcy temu
    Ocena: 5 z 5
    Verifierad testare

    Dobry produkt w dobrej cenie

    Miałam przyjemność testować PHA 5% Exfoliating Lip Serum przez 2-3 tygodnie. Produkt obiecuje złuszczać i nawilżać po użyciu. Produkt ma nadawać blasku ustom i złuszczać, aby wyglądały na gładsze. Produkt ma przyjazną cenę i jest dostępny w praktycznej szklanej butelce z pipetą. Produkt ma lekko oleistą teksturę, ale podczas użycia jest przyjemny i nawilżający. Lekko kwaśny smak, ale dla mnie całkowicie bezproblemowy. Uważam, że produkt spełnia obietnice, które opisują, i jest bardzo łatwy w użyciu. To stało się moim nowym ulubieńcem i na pewno kupię nowy, gdy mi się skończy! Tak łatwy w użyciu w porównaniu do peelingów cukrowych i podobnych, które musisz zmyć po użyciu. Ten nakładasz wieczorem, a więcej nie musisz myśleć do następnego ranka. Usta stają się miękkie, a ja nie doświadczam suchości ani podrażnienia. Polecam! #lykoinflutester #theordinary
    1 produkt w poście Dobry produkt w dobrej cenie
    64 wyświetleń
  • Post został utworzony 3 miesięcy temu
    Ocena: 4 z 5
    Verifierad testare

    Dużo nawilżenia

    Testuję Natural Moisturizing Factors + Phytoceramides od 2-3 tygodni. Produkt obiecuje nawilżenie przez cały dzień, wzmacnia barierę skórną i jest odpowiedni dla wrażliwej skóry. Powinien być szczególnie dobry dla skóry mieszanej i tłustej, ze względu na lekką żelową konsystencję. Mam skórę mieszaną, z tłustą strefą T. Wcześniej miałam problemy ze znalezieniem kremów do twarzy, które pasują na dzień, ponieważ często sprawiają, że moja skóra jest tłusta i błyszcząca. W ostatnich latach znalazłam jeden, na którym polegam, więc zastanawiałam się, czy ten mógłby z nią konkurować. Najpierw wypróbowałam go jako krem do twarzy rano, ponieważ produkt obiecuje nawilżenie przez cały dzień. Produkt ma, jak opisano, żelową teksturę i przy aplikacji daje dużo nawilżenia. Otrzymujesz również sporo blasku w skórze od produktu przy aplikacji. (Możesz to zobaczyć na moim ostatnim zdjęciu) Czułam, że stałam się trochę zbyt błyszcząca według własnych upodobań i uważam, że szybko stałam się tłusta. Dlatego nie lubiłam go używać w ciągu dnia, ponieważ uważałam, że makijaż i twarz stały się bardzo tłuste. Dlatego przeszłam do używania go w mojej wieczornej rutynie i bardziej mi się to podobało. Daje dużo nawilżenia i ma niesamowicie dobrą cenę, która będzie pasować większości. Skóra czuje się dobrze następnego dnia po aplikacji i, jak obiecano, daje dużo nawilżenia! Myślę, że osoby z suchą skórą również polubią ten krem, a także ci, którzy chcą dużo blasku na twarzy. #lykoinflutester #theordinary
    1 produkt w poście Dużo nawilżenia
    55 wyświetleń
  • Post został utworzony 3 miesięcy temu
    Ocena: 3 z 5
    Verifierad testare

    Całkiem w porządku

    Teraz wypróbowałem Volufiline* 92% + Pal-Isoleucine 1% przez 2-3 tygodnie. Wcześniej używałem kilku produktów od The Ordinary i mam kilka ulubionych od nich. Zawsze mam ich czerwony peeling w szafce w łazience, między innymi. Produkt obiecuje wypełnić skórę, szczególnie w liniach wokół i pod oczami, skrzydełkach nosa i liniach na czole. Widziałem, że produkt jest trochę na topie na TikToku i byłem bardzo ciekawy, co może dla mnie zrobić. Mam teraz 33 lata i po 2 dzieciach oraz przybieraniu/utracie wagi po ciążach mam kilka linii na twarzy i trochę worków pod oczami. Całkiem normalne jak na mój wiek i nic, co by mi przeszkadzało. Ale byłoby miło znaleźć coś, co mogłoby łatwo pomóc poczuć się trochę świeżej, szczególnie rano, gdy to najbardziej widać. Produkt ma lekko oleistą teksturę i czuję, że szybko wchłania się w skórę, nie pozostawiając tłustej powłoki. Uważam to za pozytywne. Nie czuję żadnego dyskomfortu/pieczenia, ale może inni z bardziej wrażliwą skórą mogą coś poczuć? Pozwoliłem produktowi dobrze się wchłonąć, zanim nałożyłem krem do twarzy i makijaż. Jednak nie sądzę, że widzę jakieś większe rezultaty, poza odrobiną. Nie mam dużych linii i worków, więc może ci, którzy mają większe problemy w tej kwestii, doświadczają większego efektu produktu niż ja? Tak czy inaczej, produkt ma bardzo dobrą cenę w porównaniu do podobnych produktów od innych marek, co jest pozytywne. To bardzo ekscytujące testować takie produkty, ponieważ wyniki są bardzo indywidualne. Produkt nie jest zły, uważam go za przeciętny na podstawie mojego doświadczenia. Dziękuję Lyko za ekscytujący produkt! #lykoinflutester #theordinary
    1 produkt w poście Całkiem w porządku
    361 wyświetleń
    • Komentarz został dodany 3 miesięcy temu
      Jaka super recenzja! 👌 Jestem ciekawy tego. ☺️
      1 Like
  • Post został utworzony 7 miesięcy temu
    Ocena: 4 z 5
    Zakup zweryfikowany ✔

    Dobra seria

    Zostałem poproszony przez Lyko o napisanie recenzji na temat Redken Acidic Bonding Concentrate Leave In Treatment. Na szczęście jest to produkt, którego już używałem od czasu do czasu od momentu jego wprowadzenia, więc miałem wystarczająco dużo czasu, aby wyrobić sobie zdanie na temat tego produktu. Trochę o moich włosach: - nordycki typ włosów - naturalne fale/opadanie we włosach - farbowane - narażone na częste użycie narzędzi grzewczych - długie, i podatne na rozdwajanie końcówek Produkt jest dostępny w praktycznej tubie, dzięki czemu można uzyskać pożądaną ilość bez marnowania produktu. Ma ten sam zapach co reszta serii Acidic Bonding, lekko kwaśny. Lekka konsystencja lotionu, łatwa do rozprowadzenia we włosach. Polecam podzielić włosy na sekcje, aby uzyskać optymalny efekt. Produkt obiecuje naprawić włosy od łuski do kory, ostateczna naprawa i intensywna pielęgnacja. Ważne jest, aby zauważyć, że najlepiej jest używać całej serii z szamponem, odżywką i maską do włosów oprócz leave in treatment, aby uzyskać pełny efekt, do którego Redken odnosi się w swoich reklamach. Uważam, że włosy stają się silniejsze i bardziej odporne, ale musisz używać go konsekwentnie i przez dłuższy czas. Nie do końca podoba mi się uczucie we włosach po użyciu. Odczuwałem, że stają się trochę "matowe", więc na końcu używam olejku do włosów, gdy produkt miał czas na działanie, aby włosy po użyciu były gładkie. Ogólnie rzecz biorąc, dobra kuracja, jeśli chcesz mocniejsze włosy, musisz tylko być konsekwentny i cierpliwy w używaniu. #lykoinflutester #redken
    1 produkt w poście Dobra seria
    1287 wyświetleń
  • Post został utworzony 9 miesięcy temu
    Ocena: 4 z 5
    Zakup zweryfikowany ✔

    Dobrze

    Miałam szczęście przetestować 3 produkty z serii Acidic Bonding Concentrate od Redken przez okres 3 tygodni. Używałam tej serii wcześniej, wtedy z szamponem i odżywką, a także z kremem leave-in. To było tuż po tym, jak pojawiła się na polskim rynku, więc miło mieć odświeżenie! Trochę o moich włosach: - nordyckie, cienkie włosy, ale dużo włosów. - długie i naturalnie faliste - lekko zniszczone końcówki i zużycie z powodu rozjaśniania (pasemka) - mało objętości na górze bez pomocy produktów do stylizacji Używałam produktu około co drugi wieczór, po użyciu szamponu z tej samej serii. Produkt jest trochę oporny do wydobycia z butelki, ponieważ ma gęstszą konsystencję. Pachnie podobnie jak szampon, cytrusowo/kwasowo. Polecam trzymać go we włosach przynajmniej 3 minuty, najlepiej dłużej. Włosy są miękkie i czyste po użyciu, a także łatwe do ułożenia za pomocą narzędzi do stylizacji. Wolę odżywkę od szamponu, ponieważ dobrze nawilża moje końcówki. Myślę jednak, że wiele osób z włosami podobnymi do moich chciałoby więcej nawilżenia dla końcówek, dlatego polecam używać po myciu kremu do stylizacji lub oleju. Dziękuję Lyko za możliwość przetestowania produktów od Redkena ponownie! 🥰 #LYKOINFLUTESTER #REDKEN
    1 produkt w poście Dobrze
    468 wyświetleń
  • Post został utworzony 9 miesięcy temu
    Ocena: 4 z 5
    Zakup zweryfikowany ✔

    Świetna maska!

    Miałam szczęście przetestować 3 produkty z serii Acidic Bonding Concentrate od Redken przez okres 3 tygodni. Używałam tej serii wcześniej, wtedy z szamponem i odżywką, a także z kremem leave-in. To było krótko po tym, jak trafiła na rynek polski, więc miło mieć odświeżenie! Trochę o moich włosach: - nordyckie, cienkie włosy, ale dużo włosów. - długie i naturalnie faliste - lekko zniszczone końcówki i zużycie z powodu rozjaśniania (pasemka) - mało objętości na górze bez pomocy produktów stylizacyjnych Tę maskę mam właściwie zawsze w prysznicu, jest szybka i łatwa w użyciu oraz skuteczna. Przyjeżdża w praktycznej tubie, w której trzeba użyć trochę siły, aby wydobyć wystarczającą ilość produktu. Ten sam zapach co reszta serii, choć nieco łagodniejszy. Produkt jest kremowy i łatwy do rozprowadzenia we włosach, a po użyciu włosy są bardziej podatne na układanie i miękkie. Polecam trzymać ją we włosach tak długo, jak to możliwe, uważam, że wtedy uzyskuję jeszcze lepsze rezultaty. To mój ulubiony produkt z serii! Myślę, że będzie pasować do większości typów włosów, nie jestem pewna co do tych wrażliwych, ponieważ wiem, że niektórzy zareagowali na tę serię. #LYKOINFLUTESTER #REDKEN
    1 produkt w poście Świetna maska!
    585 wyświetleń
  • Post został utworzony 9 miesięcy temu
    Ocena: 3 z 5
    Zakup zweryfikowany ✔

    Całkiem w porządku

    Miałam szczęście przetestować 3 produkty z serii Acidic Bonding Concentrate od Redken przez okres 3 tygodni. Używałam tej serii wcześniej, wtedy z szamponem i odżywką, a także z kremem leave-in. To było tuż po tym, jak trafiła na rynek w Polsce, więc miło mieć odświeżenie! Trochę o moich włosach: - nordyckie, cienkie pasma włosów, ale dużo włosów. - długie i naturalnie faliste - lekko zniszczone końcówki i zużycie z powodu rozjaśniania (pasemka) - mało objętości na górze bez pomocy produktów do stylizacji Używałam produktu około co drugi dzień w tym okresie, z dwoma rundami szamponu przy każdym myciu. Szampon ma lekki cytrusowy zapach, ale nie jest nieprzyjemny. Uważam, że dobrze się pieni w włosach i że po myciu czuję się czysto. Uważam jednak, że włosy szybciej stają się "tłuste" między myciami z tą serią, co nie jest zaskakujące, ponieważ w produkcie jest dużo intensywnej wilgoci. Seria produktów ma na celu wzmocnienie włosów, zapewnienie większej wilgoci i wzmocnienie włosów, a czy to działa na dłuższą metę, nie jestem pewna, ponieważ myślę, że trzeba przetestować produkt przez dłuższy czas, aby zobaczyć wyniki. Czuję jednak, że tam, gdzie włosy nie mają uszkodzeń, są bardziej lśniące i wyglądają zdrowiej, ale zniszczone końcówki potrzebują więcej pielęgnacji z tą serią, aby nie stały się bardzo suche. To nie jest mój ulubiony szampon, ale też nie jest zły. Szampon przeciętny, który zamierzam zużyć, ale będę go używać razem z innym szamponem, który mam. #LYKOINFLUTESTER #REDKEN
    1 produkt w poście Całkiem w porządku
    500 wyświetleń