JM

  • Post został utworzony 3 tygodni temu
    Ocena: 1 z 5
    Zakup zweryfikowany ✔

    Śmieci, nie kupuj

    Poszło prosto do recyklingu metalu. Ostrza nożyczek są zbyt słabe, więc jedyne, co robią, to wyginają paznokieć. Myślałem, że marka Lyko gwarantuje jakąś jakość, ale najwyraźniej nie. Kup coś innego
    1 produkt w poście Śmieci, nie kupuj
    51 wyświetleń
    • Rola użytkownika: Lyko Creator.Komentarz został dodany 3 tygodni temu
      Cześć! 👋 Dziękujemy, że podzieliłeś się swoją opinią, chociaż oczywiście przykro słyszeć, że nożyczki nie spełniły Twoich oczekiwań 🤍 Oczywiście przekażemy Twoją opinię do odpowiedniego działu. Jeśli podejrzewasz, że coś może być nie tak z Twoim egzemplarzem, serdecznie zapraszamy do zarejestrowania reklamacji przez Moje strony, chętnie przyjrzymy się temu bliżej 🙏 Wszystkiego najlepszego!