Malin
- Post został utworzony 15 g. temu
Czy można zostawić tubkę otwartą?
Cześć, czy można zachować połowę butelki na kolejne użycie? Mam krótkie włosy pixie i inaczej muszę wyrzucić część, która nie jest używana :)1 produkt w poście Czy można zostawić tubkę otwartą?20 wyświetleń