Nadja 🌸

Lyko Creator
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony 4 dni temu
    Ocena: 3 z 5
    Verifierad testare

    Xlash Multi-zone Gels

    Miałam okazję przetestować żelowe maski Xlash Multi-Zone i teraz, gdy używam ich od jakiegoś czasu, mogę podzielić się moją szczerą opinią. 😊 Xlash to marka, którą już znałam, ale te żelowe maski były dla mnie całkowicie nowością. Z entuzjazmem przystąpiłam do ich wypróbowania. Wcześniej używałam tylko masek pod oczy, więc spodobał mi się pomysł, że w jednym słoiku są żelowe maski na różne partie twarzy. To sprawia, że produkt jest wszechstronny. Niestety, nie przekonały mnie one. Nie zauważyłam żadnej widocznej różnicy na mojej skórze podczas stosowania. Oczywiście możliwe, że produkt trzeba stosować dłużej, aby efekty były bardziej widoczne. Uważam też, że cena jest dość wysoka w stosunku do liczby żelowych masek w słoiku. Ja sama zamierzam nadal stosować maski pod oczy, ponieważ lepiej odpowiadają moim potrzebom. Te żelowe maski wydały mi się trochę zbędne, ale jeśli produkt Cię interesuje, warto je wypróbować, bo doświadczenia są zawsze indywidualne. ❤️ #lykoinflutester #xlash
    1 produkt w poście Xlash Multi-zone Gels
    36 wyświetleń
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony 2 tygodni temu
    Ocena: 5 z 5
    Zakup zweryfikowany ✔

    Piękny odcień 🩷💅

    Jeśli szukasz lakieru do paznokci, który daje naturalny, schludny i piękny efekt, mogę gorąco polecić lakiery Manucurist. To już drugi odcień, który zamówiłam do wypróbowania i jestem nim absolutnie zachwycona. Efekt jest pięknie naturalny i zadbany. W przypadku wielu innych marek nie uzyskałam tak równego efektu; lakier często jest nierówny, a pędzelek brudzi skórki. Pędzelek Manucurist jest natomiast bardzo łatwy w użyciu, a nakładanie lakieru przebiega czysto, bez zbędnego bałaganu. Nie wiem, jaka magia w nich tkwi, ale nie chcę już używać innych lakierów. 😍 Jednym z największych plusów jest także bardzo szybki czas schnięcia. Te lakiery zdecydowanie stały się moimi ulubionymi. 🩷 #manucurist #nailpolish #kynsilakka #lykoreview
    1 produkt w poście Piękny odcień 🩷💅
    830 wyświetleń
    • Rola użytkownika: Lyko Creator.Komentarz został dodany 2 tygodni temu
      Świeże, naprawdę ładne! 💖🌸
      1 Like
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony 4 tygodni temu
    Moje ostatnie zamówienie z Lyko 🩷 Tym razem zamówiłam tylko nowe produkty, które widziałam chwalone na TikToku. Teraz w końcu chcę je wypróbować sama! Jeśli macie doświadczenia z którymś z tych produktów, koniecznie dajcie znać! 😍 #hwarang #isntree #theordinary #romand #manucurist
    5 produktów w poście
    235 wyświetleń
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony Miesiąc temu
    14 wyświetleń
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony 2 miesięcy temu
    Ocena: 5 z 5

    Cudowny tonik do twarzy!

    Kupiłam ten produkt do wypróbowania, ponieważ widziałam wiele dobrych recenzji na jego temat w mediach społecznościowych. Wielu chwaliło szczególnie piękły blask, jaki ten tonik pozostawia na skórze, i rzeczywiście tak jest. Konsystencja jest cudownie nawilżająca, a produkt pozostawia na twarzy naprawdę piękne i promienne wykończenie. Czytałam też recenzje, w których niektórzy mówili, że nie mogą używać produktu ze względu na zapach. Zapach jest trochę nietypowy, ale moim zdaniem nie jest zbyt mocny ani uciążliwy. Dodatkowo zapach dość szybko się ulatnia, więc zdecydowanie polecam wypróbować produkt, jeśli zapach Cię martwi.❤️ #lykoreview
    1 produkt w poście Cudowny tonik do twarzy!
    1174 wyświetleń
    • Komentarz został dodany Miesiąc temu
      Czy będzie to wkrótce znowu dostępne? :)
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony 3 miesięcy temu

    Ulubione kosmetyki do makijażu ❤️

    Moje ulubione kosmetyki do makijażu, których teraz używam i bardzo je lubię!😊
    9 produkty użyte w looku Ulubione kosmetyki do makijażu ❤️
    453 wyświetleń
    • Rola użytkownika: Lyko Creator.Komentarz został dodany tydzień temu
      Wow😍
      1 Like
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony 3 miesięcy temu
    16 wyświetleń
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony 3 miesięcy temu
    Ocena: 3 z 5
    Zakup zweryfikowany ✔

    Nic specjalnego

    Zamówiłam to do wypróbowania, ponieważ było chwalone na TikToku. Miałam inny z tych produktów, czyli Night Elixir, który jest kremowy. Wolę kremową wersję niż tę w sprayu. Oczywiście są pewne różnice w tym, co robią z włosami, ale uważam, że Night Elixir jest skuteczniejszy i pachnie też lepiej niż ten. Moim zdaniem ta wersja w sprayu nie zrobiła nic z moimi włosami, ale przynajmniej spróbowałam.❤️ #lykoreview
    1 produkt w poście Nic specjalnego
    421 wyświetleń
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony 3 miesięcy temu
    Ocena: 5 z 5
    Zakup zweryfikowany ✔

    Manucurist - Hortencia

    Jeśli szukasz lakieru do paznokci, który daje efekt „właśnie po manicure”, to mam naprawdę dobrą rekomendację!😍 Szukam lakieru, który wygląda pięknie i naturalnie. Widziałam pochwały tego lakieru Manucurist na TikToku i musiałam wypróbować – i nie zawiodłam się. Bardzo łatwo się go nakłada i nie rozlewa się przypadkowo. Możesz nałożyć jedną, dwie lub trzy warstwy, a efekt za każdym razem wygląda świetnie. Od teraz zamierzam używać tylko lakierów tej marki 😍💅 #manucurist #lykoreview #nailpolish #nails #kynsilakka
    1 produkt w poście Manucurist - Hortencia
    2175 wyświetleń
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony 4 miesięcy temu
    Ocena: 5 z 5

    Dobry krem na dzień!🩷

    Produkty Lumene są zawsze wysokiej jakości, a ten krem na dzień nie jest wyjątkiem – mogę go gorąco polecić! Krem ma żelową konsystencję, co zdecydowanie jest moim ulubionym. Łatwo się rozprowadza, dość szybko wchłania i nie pozostawia lepkiego uczucia na twarzy. Podoba mi się też opakowanie: butelka z pompką jest praktyczna i higieniczna, dozując odpowiednią ilość produktu za jednym razem w porównaniu do kremów w słoiczkach. Dodatkowo duży plus za brak zapachu! 🥰 #lumene #lykoreview
    1 produkt w poście Dobry krem na dzień!🩷
    60 wyświetleń