Kupiłam ten szampon i odżywkę, ponieważ wierzyłam we wszystkie obietnice i rekomendacje, ale ostatecznie byłam bardzo rozczarowana.
Tak, zapach jest niesamowity i to prawdopodobnie najlepsza cecha tych produktów. Jednak za pierwszym razem, gdy nałożyłam szampon, prawie się nie pienił, nawet gdy najpierw pocierałam go między dłońmi, dokładnie wmasowywałam we włosy i dodawałam wodę. Przy drugim myciu pienił się trochę bardziej, ale to nie wystarczyło, by zrekompensować efekty.
Najbardziej rozczarowało mnie to, jak bardzo wysusza włosy. Nigdy nie używałam szamponu i odżywki, które tak bardzo wysuszały moje włosy. Zamiast czuć się miękkie i nawilżone, moje włosy po umyciu były twarde, szorstkie i pozbawione wilgoci.
Chociaż zapach jest piękny, nie zapewnił moim włosom nawilżenia i pozostawił je w gorszym stanie niż wcześniej. Jestem bardzo rozczarowana tym zakupem i zdecydowanie nie kupię go ponownie.