Meryem

  • Post został utworzony 1 d. temu
    Ocena: 1 z 5

    Bardzo rozczarowujące

    Kupiłam ten szampon i odżywkę, ponieważ wierzyłam we wszystkie obietnice i rekomendacje, ale ostatecznie byłam bardzo rozczarowana. Tak, zapach jest niesamowity i to prawdopodobnie najlepsza cecha tych produktów. Jednak za pierwszym razem, gdy nałożyłam szampon, prawie się nie pienił, nawet gdy najpierw pocierałam go między dłońmi, dokładnie wmasowywałam we włosy i dodawałam wodę. Przy drugim myciu pienił się trochę bardziej, ale to nie wystarczyło, by zrekompensować efekty. Najbardziej rozczarowało mnie to, jak bardzo wysusza włosy. Nigdy nie używałam szamponu i odżywki, które tak bardzo wysuszały moje włosy. Zamiast czuć się miękkie i nawilżone, moje włosy po umyciu były twarde, szorstkie i pozbawione wilgoci. Chociaż zapach jest piękny, nie zapewnił moim włosom nawilżenia i pozostawił je w gorszym stanie niż wcześniej. Jestem bardzo rozczarowana tym zakupem i zdecydowanie nie kupię go ponownie.
    1 produkt w poście Bardzo rozczarowujące
    30 wyświetleń