Tineb

Lyko Creator
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony 1 d. temu
    Ocena: 4 z 5

    Dobry serum, które faktycznie nie jest lepkie.

    Miałam szczęście być testerką dla #lyko i mogłam testować ten produkt przez około 2 tygodnie. Pierwszą rzeczą, na którą zwróciłam uwagę, było opakowanie, które było z plastiku, ale mimo to miało niezwykle elegancki design. Było łatwe do otwarcia i zamknięcia, a także łatwe do dozowania serum dzięki temu designowi i pipetce 😄 Przechodząc do zapachu, którego nie da się przeoczyć 😅 pachnie świeżo, według mnie pachnie gumą balonową, ale jednocześnie pachnie czysto. Pachnie bardzo dobrze, ale czasami może być trochę za mocny, jeśli jest się wrażliwym na zapachy, bo po użyciu tego produktu kilka osób komentowało i pytało „o co to?” 😅 więc tak, zapach utrzymywał się długo po wyschnięciu włosów. Uważałam, że czasami pachniał prawie za mocno, co powodowało u mnie lekkie ataki migreny, zwłaszcza że byłam już trochę wrażliwa na zapachy 🥴, ale moim zdaniem to dobry i uniseks zapach, pasujący dla większości.😄 Serum jest płynne o bardzo przyjemnej konsystencji. Jest bardzo wydajne, więc potrzeba tylko kilku kropel. Serum łatwo rozprowadza się pipetą. Szybko wchłania się w skórę głowy, nie pozostawiając lepkiej warstwy, jak niektóre sera. Włosy nie stają się tłuste od serum, ale pozostają ładne do następnego mycia. 😊 Uważam, że jest to dość łagodne serum, ponieważ nie podrażnia mojej suchej i wrażliwej skóry głowy, gdy używałam go trochę. Dlatego też nie miałam swędzenia podczas stosowania. 🤭 ale skóra głowy czuła się bardziej zrównoważona, a przede wszystkim mniej sucha 😄 Po użyciu tego serum, ale także szamponu i odżywki z tej samej serii, włosy są miękkie, pełne, świeże i czyste po użyciu. Włosy pozostają świeże i czyste dłużej niż zwykle i nie obciążają włosów. Włosy nadal ładnie pachniały po wysuszeniu, nawet przy użyciu ochrony termicznej i suszarki. Uważam, że włosy stają się trochę bardziej podatne na układanie po użyciu, ale jednocześnie nie super miękkie, ponieważ trochę się przesuszyły. Daję temu 9 na 10, ponieważ zapach był czasami przytłaczający. Używałam produktu tylko przez dwa tygodnie, więc jest jeszcze trochę za wcześnie, aby ocenić, czy miał wpływ na wzrost włosów, ale działa bardzo dobrze z szamponem i odżywką z tej samej serii przynajmniej 🙌 Jedyne minus, jaki znalazłam i który sprawia, że odejmuję gwiazdkę, to zapach, który w niektóre dni był dla mnie za mocny. Ogólnie doświadczenie było przeważnie pozytywne i będzie ciekawie zobaczyć, jak dłuższe stosowanie wpłynie na wzrost włosów. #lykotestpilot #hairification
    1 produkt w poście Dobry serum, które faktycznie nie jest lepkie.
    5 wyświetleń
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony 1 d. temu
    Ocena: 4 z 5

    Dobre to

    Miałam szczęście być testerką #lyko i mogłam testować ten produkt przez około 2 tygodnie. Pierwszą rzeczą, na którą zwróciłam uwagę, było opakowanie, które miało niezwykle elegancki design. Było łatwe do otwarcia i zamknięcia, a także do dozowania odżywki dzięki temu designowi.😄 Dodatkowo w opakowaniu było aż 300 ml produktu, co jest bardzo fajne 😍 Przechodząc do zapachu, którego nie da się przeoczyć 😅 pachnie świeżo, według mnie pachnie gumą balonową, ale jednocześnie pachnie czysto. Pachnie bardzo dobrze, ale czasami może być trochę za mocny, jeśli jest się wrażliwym na zapachy, bo po użyciu tego produktu kilka osób komentowało i pytało: ojej, co to jest? 😅 Tak, zapach utrzymywał się długo po wyschnięciu włosów. Uważam, że czasami pachniał prawie za mocno, co powodowało u mnie lekkie ataki migreny, zwłaszcza gdy byłam już trochę wrażliwa na zapachy 🥴, ale moim zdaniem to dobry i uniseks zapach, pasujący dla większości.😄 Uważam, że to dość łagodna odżywka, ponieważ nie podrażnia mojej suchej i wrażliwej skóry głowy, gdy używałam jej trochę. Dlatego też nie miałam swędzenia podczas stosowania tego produktu. 🤭 Odżywka jest bardzo wydajna, więc potrzebujesz tylko niewielkiej ilości. Łatwo rozprowadza się na włosach, mimo że ma bardzo gęstą, kremową, ale nie ciężką konsystencję😊 Pozostawiam odżywkę na kilka minut przed spłukaniem, aby mogła dobrze zadziałać, a po tym włosy są miękkie, pełne, świeże i czyste po użyciu tego produktu, po umyciu szamponem z tej samej serii. Włosy pozostają świeże i czyste dłużej niż zwykle i nie obciążają włosów. Włosy nadal ładnie pachniały po wysuszeniu, nawet po użyciu ochrony termicznej i suszenia suszarką. Uważam, że włosy stają się trochę bardziej podatne na układanie po użyciu, ale jednocześnie nie są super miękkie, ponieważ stały się trochę suche. Niestety moje końcówki na długich włosach stały się bardziej suche, więc za to trochę minus. Ale moje włosy są też takie, że szybko się przetłuszczają u nasady i są suche na długości, więc trudno jest naprawdę dać 10 na 10 😅, ale to raczej 8 na 10 z powodu tego i tego, że zapach w niektórych momentach był zbyt intensywny. Używam produktu dopiero od dwóch tygodni, więc jest jeszcze trochę za wcześnie, aby ocenić, czy miał wpływ na wzrost włosów, ale działa bardzo dobrze z szamponem i serum z tej samej serii przynajmniej 🙌 Jedynymi minusami, które znalazłam i które sprawiają, że odejmuję gwiazdkę, są wysuszające działanie na końcówki i zapach, który w niektóre dni był dla mnie zbyt mocny. Ogólnie rzecz biorąc, doświadczenie było przeważnie pozytywne i będzie ciekawie zobaczyć, jak dłuższe stosowanie wpłynie na wzrost włosów. #lykotestpilot #hairification
    1 produkt w poście Dobre to
    4 wyświetleń
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony 1 d. temu
    Ocena: 4 z 5

    Dobry szampon

    Miałam szczęście być testerką dla #lyko i mogłam testować ten produkt przez około 2 tygodnie. Pierwszą rzeczą, na którą zwróciłam uwagę, było opakowanie, które miało niezwykle elegancki design. Było łatwe do otwarcia i zamknięcia, a także do dozowania szamponu dzięki temu designowi.😄 Przechodząc do zapachu, którego nie da się przeoczyć 😅 pachnie świeżo, według mnie pachnie gumą balonową, ale jednocześnie pachnie czysto. Pachnie bardzo dobrze, ale czasami może być trochę za mocny, jeśli jest się wrażliwym na zapachy, bo po użyciu tego produktu kilka osób komentowało i pytało: ojej, co to jest? 😅 Tak, zapach utrzymywał się długo po wyschnięciu włosów. Uważałam, że czasami pachniał prawie za mocno, co powodowało u mnie lekkie ataki migreny, zwłaszcza gdy byłam już trochę wrażliwa na zapachy 🥴, ale moim zdaniem to dobry i uniseks zapach, pasujący dla większości.😄 Uważam, że to dość łagodny szampon, ponieważ nie podrażnia mojej suchej i wrażliwej skóry głowy. Dlatego też nie miałam swędzenia podczas mycia nim. 🤭 Szampon jest bardzo wydajny, więc potrzebujesz tylko niewielkiej ilości. Łatwo rozprowadza się we włosach i dobrze się pieni.😊 Włosy po umyciu tym szamponem są miękkie, pełne, świeże i czyste, a utrzymują świeżość i czystość dłużej niż zwykle. Nie obciąża włosów. Włosy nadal ładnie pachniały po wysuszeniu, nawet przy użyciu ochrony termicznej i suszarki. Niestety, nawet przy użyciu odżywki, moje długie końcówki stały się bardziej suche. Moje włosy są też takie, że szybko przetłuszczają się u nasady i są suche na długości, więc trudno jest znaleźć naprawdę 10 na 10 😅, ale ten produkt to raczej 8 na 10 z powodu tego i tego, że zapach w niektóre dni był zbyt intensywny. Używam produktu dopiero od dwóch tygodni, więc jest jeszcze trochę za wcześnie, aby ocenić, czy miał wpływ na wzrost włosów, ale działa bardzo dobrze z odżywką z tej samej serii przynajmniej 🙌 Jedynymi minusami, które znalazłam i które sprawiają, że odejmuję jedną gwiazdkę, są wysuszające działanie na końcówki i zapach, który w niektóre dni był dla mnie zbyt mocny. Ogólnie rzecz biorąc, doświadczenie było przeważnie pozytywne i będzie ciekawie zobaczyć, jak dłuższe stosowanie wpłynie na wzrost włosów. #lykotestpilot #hairification
    1 produkt w poście Dobry szampon
    3 wyświetleń
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony tydzień temu
    Ocena: 5 z 5
    Verifierad testare

    Bardzo mi się to spodobało

    . Miałam okazję jako #lykoinflutester przetestować tę ochronę termiczną od #bylyko. Jako osoba, która rzadko stylizuje włosy za pomocą ciepła, ochrona termiczna nie jest produktem, którego używam codziennie, ale kiedy już sięgam po narzędzia do stylizacji na gorąco lub suszarkę, używam ochrony termicznej i wtedy testowanie Beat The Heat #bylyko jest dodatkowo przyjemne. Produkt jest w świeżej, żółtej butelce z rozpylaczem, o dobrej wielkości, która dobrze dozuję produkt na włosy. Wydobywa się odpowiednia ilość produktu podczas spryskiwania włosów, ale funkcja sprayu była trochę wolna, więc nie do końca dobra. Poza tym to świetny produkt, który polecam. Spray pachnie bardzo ładnie, lekko słodko, ale nie jest intensywny, więc mi się podobał. Samą ochronę trudno skomentować lub ocenić, ale ufam, że produkt chroni zgodnie z obietnicą. Włosy były miękkie po spryskaniu i znacznie łatwiej się je rozczesywało przed suszeniem. Uważam, że produkt dobrze wchłonął się we włosy, nadał ładny połysk, a miękkość utrzymywała się długo. Nie odczuwam też, żeby po użyciu włosy były ciężkie lub klejące. Beat the Heat to spray ochronny przed ciepłem, który ma przeciwdziałać puszeniu się, nadawać blask i lekko zwiększać objętość, i uważam, że spełnił większość z tych obietnic, poza objętością, której nie zauważyłam zbyt wiele, ale jestem bardzo zadowolona. Uważam, że dostajesz dużo za fantastyczną cenę i dlatego polecam ten produkt innym, dając mu 10 na 10, jeśli pominąć wolną funkcję sprayu.
    1 produkt w poście Bardzo mi się to spodobało
    312 wyświetleń
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony tydzień temu
    Ocena: 5 z 5
    Verifierad testare

    Wow 😍

    Miałam okazję jako #lykoinflutester przetestować tę piękną różową prostownicę od #bylyko i jestem pozytywnie zaskoczona. Najpierw opakowanie: Czuje się bardzo luksusowo i ładnie, piękny różowy kolor, jest łatwe i lekkie do otwarcia. A teraz prostownica: Design jest bardzo ładny – prosty i elegancki z ładnym jasnoróżowym kolorem, który wydaje się trochę luksusowy. Kolor jest naprawdę piękny, to narzędzie, które można śmiało zostawić na widoku, a do tego bardzo długi różowy kabel, co jest dużym plusem, bo można stać trochę dalej od gniazdka. Całość robi ładne wrażenie, że całe urządzenie wraz z kablem jest różowe, co bardzo mi się podobało. Ta prostownica od #bylyko ma przycisk włączania, a następnie 2 przyciski do regulacji temperatury w górę lub w dół do pożądanej wartości. Nagrzewa się bardzo szybko i ma wskaźnik temperatury, który można obserwować podczas nagrzewania. Temperatura waha się od 120 do 220 stopni, którą łatwo ustawić za pomocą przycisków. Po użyciu szybko się schładza, co bardzo mi się spodobało. Ta prostownica od Lyko jest bardzo prosta i wygodna w użyciu. Dobrze sunie po włosach. Jedyne negatywne, co mogę powiedzieć, jeśli mam się do czegoś przyczepić, to to, że mogłaby być trochę bardziej skuteczna na grubych włosach, bo trzeba prostować wiele razy, aby uzyskać pożądany efekt, ale muszę to powiedzieć też o dużo droższych modelach, więc jestem zadowolona z tej i zwłaszcza w tej cenie to naprawdę 10 na 10. Zawsze używam ochrony termicznej na włosy przed użyciem narzędzi do stylizacji na gorąco, więc zrobiłam to też teraz.. #lykoinflutester #bylyko
    1 produkt w poście Wow 😍
    116 wyświetleń
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony tydzień temu
    Ocena: 5 z 5

    Dobry serum z retinolem

    Miałam szczęście być testerką dla Lyko i mieć możliwość przetestowania tego produktu. Testuję go od kilku tygodni. Mam wrażliwą skórę mieszaną, która łatwo się czerwieni, i nie zareagowałam na ten produkt, mimo że zawierał retinol. Ampułka ma lekką do średnio gęstej konsystencję żelowo-serumową. Łatwo się rozprowadza na skórze i nie wymaga dużo produktu na aplikację. Konsystencja jest dobra, ładnie się wchłania i nie jest ani ciężka, ani lepka. Skóra po aplikacji czuje się bardzo dobrze, nie doświadczyłam podrażnień ani łuszczenia podczas stosowania. Podobała mi się butelka, ponieważ ma ładny kolor i była bardzo łatwa do otwarcia, wydaje się praktyczna i higieniczna dzięki pipetce, która sprawia, że jest bardziej higieniczna. Jednak pipetka była trochę wolna i nie wydobywała dużo produktu, ale może to kwestia mnie. Początkowo efekt nie był zbyt duży i właściwie nie zauważyłam żadnej szczególnej zmiany od razu, ale po kilku tygodniach stosowania efekt był bardzo pozytywny. Szczególnie zauważyłam, że skóra ma więcej blasku, więcej nawilżenia, jest gładsza i wygląda bardziej zadbana. W pewien sposób wygląda świeżo. Uważam też, że skóra jest bardziej jędrna i lepiej nawilżona niż wcześniej, ale może to być też zasługa połączenia z esencjami, których używałam w tym samym czasie. Nie używałam serum wystarczająco długo, aby zobaczyć, czy jest skuteczne przeciw drobnym zmarszczkom, uszkodzeniom słonecznym lub czy pomaga wyrównać i rozjaśnić koloryt skóry. Czy poleciłabym to innym: tak, jeśli chcesz przetestować dobry produkt z retinolem, gdzie największą zaletą jest połączenie retinolu i składników przyjaznych barierze skóry. Najlepiej nadaje się dla osób, które chcą blasku, nawilżenia i zapobiegania oznakom starzenia się.😍 #lykotestpilot #drceuracle #lykoreview
    1 produkt w poście Dobry serum z retinolem
    101 wyświetleń
    • Rola użytkownika: Lyko Creator.Komentarz został dodany tydzień temu
      kochaaaam
      1 Like
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony tydzień temu
    Ocena: 5 z 5

    Wow, jestem zakochana

    Miałam szczęście być testerką dla Lyko i móc przetestować ten produkt. Testuję go od kilku tygodni i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z tego, jak nawilża i balansuje skórę!🫶🏽 Mam wrażliwą skórę mieszaną z porami i pryszczami podczas miesiączki. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona tym esencją. Pachnie dobrze, świeżo i przyjemnie, uważam, że pachnie czysto. Formuła jest lekka i rzadka, co ułatwia aplikację i dzięki temu jest lekka i przyjemna na skórze, dużym plusem jest to, że szybko się wchłania, nie jest lepka i daje DUŻO nawilżenia. Kolejną zaletą jest to, że skóra po aplikacji ma ładny blask. Moja skóra już czuje się świeższa i bardziej zbalansowana, z mniejszymi porami, a pryszcze menstruacyjne też nie pojawiły się tak bardzo. Jestem bardzo zadowolona z tej esencji i na pewno będę jej dalej używać i kupię ją ponownie, gdy się skończy. Najbardziej cenię to, jak nawilżająca jest. Skóra po użyciu jest miękka i dobrze nawilżona. Dodatkowo produkt jest bardzo wydajny. Opakowanie jest duże, i nie potrzeba dużo produktu na jedno użycie, więc myślę, że wystarczy na długo. Opakowanie jest wyjątkowe, po prostu przepiękne! Naprawdę czuć luksus w butelce! Jest w szklanej butelce i bardzo ładnie wygląda. Więc zajmie stałe miejsce na mojej umywalce. Dr.Ceuracle naprawdę stał się nowym ulubieńcem.😍😍😍 #lykotestpilot #drceuracle #lykoreview
    1 produkt w poście Wow, jestem zakochana
    80 wyświetleń
    • Rola użytkownika: Lyko Creator.Komentarz został dodany 2 dni temu
      Zakochałem się również w tym tak fantastycznym ❤️
      1 Like
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony tydzień temu
    Ocena: 5 z 5

    Super wydajny i działał dobrze

    Miałam szczęście przetestować Hyal Reyouth Melting Foaming Balm od Dr Ceuracle, który jest bardzo ładnym i wydajnym balsamem do oczyszczania. Łatwo rozpuszcza makijaż, delikatnie usuwa zanieczyszczenia i nie pozostawia skóry napiętej, jak robi to wiele innych produktów do oczyszczania. Miałam tendencję do reakcji na niektóre takie produkty wcześniej, z zaczerwienieniem i podrażnioną skórą, a niektóre nawet wywołały u mnie reakcję alergiczną, ale nie ten, ponieważ jest naprawdę łagodny i delikatny dla skóry. Dr Ceuracle podaje, że pasuje dla większości, i tak bym powiedziała, bo sprawia, że skóra jest miękka, oczyszczona, miękka i dodatkowo skóra czuje się nawilżona. Bardzo podobało mi się opakowanie, w którym przyszło, oraz mała szpatułka, dzięki czemu nie trzeba brać zbyt dużo produktu rękami. Poza tym bardzo podoba mi się praktyczna zakrętka na zatrzask, więc nie trzeba odkręcać nakrętki, aby otworzyć. Doceniam też, że dołączona jest szpatułka, która ma swoje własne małe miejsce w nakrętce. Podobała mi się konsystencja produktu, bo mała ilość wystarczyła na całą twarz. Na początku prawie czułam, że to żel, ale gdy wmasowałam go w twarz, zaczął się pienić i wtedy był jeszcze łatwiejszy do rozprowadzenia i super łatwy do spłukania, a u mnie nie powodował pryszczy, więc znalazłam nowego ulubieńca do mojej wrażliwej skóry mieszanej, tak, i czy poleciłabym innym: tak #lykotestpilot #drceuracle
    1 produkt w poście Super wydajny i działał dobrze
    27 wyświetleń
    • Rola użytkownika: Lyko Creator.Komentarz został dodany tydzień temu
      Tak dobrze💕✨
      1 Like
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony Miesiąc temu
    Ocena: 5 z 5
    Zakup zweryfikowany ✔

    Wow, po prostu mówię

    Nigdy bym nie kupiła Lovables, więc to był mój pierwszy raz. Patrzyłam na to przez jakiś czas i wrażenie było wow, ekscytujące, a kiedy dostałam 30% zniżki, nie było wątpliwości, kliknęłam od razu i nie żałuję ani sekundy, bo to niesamowicie dobra mieszanka wielu produktów, na które naprawdę nie mogę się doczekać, żeby je przetestować 😍🥰 Pierwsze wrażenie, gdy otworzyłam, było po prostu wow, ładna czerwona kosmetyczka, w której były produkty, a kiedy ją otworzyłam, było tylko lepiej 🥰 Żel pod prysznic n.c.p zabrał mój chłopak, gdy się w nim zakochał, pianka do prysznica Sunday stała się ulubionym produktem mojej mamy, bo jest coś dla większości w tym zestawie 🥰 Błyszczyk do ust miał słodkie ładne opakowanie w kształcie serca, które idealnie pasuje do torebki, a w połączeniu z kredką do ust to była fajna kombinacja ❤️ Mgiełka do ciała pachnie lekko latem i pięknymi kwiatami, które pachniały tak dobrze, że już została dużo użyta, i muszę powiedzieć, że się zakochałam, bo były też tylko pełnowymiarowe produkty, i mogę z ręką na sercu powiedzieć, że to nie był jedyny, bo po tym muszę powiedzieć, że kocham Lyko Lovables, bo lubię testować nowe rzeczy 🥰 #lykoreview
    1 produkt w poście Wow, po prostu mówię
    136 wyświetleń
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony 2 miesięcy temu
    Ocena: 3 z 5

    Nie mój ulubieniec, ale ok

    Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner. Uzupełnia serię szamponów. Moje włosy są grube, ciemno farbowane, uszkodzone przez wcześniejsze farbowanie i łatwo się przetłuszczają u nasady, ale końcówki się rozdwajają. Odżywka sprawia, że włosy są bardzo miękkie i łatwiejsze do rozczesania zaraz po prysznicu niż bez niej, chociaż nie stała się moim ulubieńcem. Testowałem odżywkę przez 2 tygodnie i oto moje zdanie: + Zapach był fantastyczny + Gęsta konsystencja + Dobra wielkość + Ładny design - Włosy szybko się przetłuszczały i nie czuły się czyste, więc nie można się spieszyć podczas mycia włosów tym produktem. - Moja skóra głowy zaczęła piec i swędzieć, więc wcale nie czuła się dobrze. Niestety, ta odżywka nie jest dla mnie ani nie mogę jej polecić osobom z wrażliwą skórą głowy. Dodatkowo nie zauważyłem, żeby pomogła moim farbowanym i zniszczonym włosom. Recenzja została wykonana na zlecenie Smartson – tester otrzymał produkt do bezpłatnego wypróbowania.
    1 produkt w poście Nie mój ulubieniec, ale ok
    20 wyświetleń