Aż do -30%* – tylko do poniedziałku! 🔥💨

Victoria Alice 🌸🤍

Lyko Creator
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony 4 dni temu
    Odebrałam to dzisiaj! 😍🩵 Tak podekscytowana, że zdążyłam złapać ofertę Lyko creator na Björn Axén! 🩵🫶🏼 Wypróbuję to dziś wieczorem! A dziś wieczorem zamierzam też przyciemnić włosy. W końcu dostałam moje wielorazowe płatki bawełniane od Topz. 🤎 Potem zamówiłam też rozświetlacz pod oczy od catrice! 💖🌸 Ciekawe, jak się sprawdzi w porównaniu do Caii. #björnaxén #lykocreator #topz #catrice
    6 produkty użyte w looku
    2508 wyświetleń
    • Rola użytkownika: Lyko Creator.Komentarz został dodany 1 d. temu
      Super, że udało Ci się zdobyć tę ofertę 👏🏼👏🏼🤩
      1 Like
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony tydzień temu
    Kupiłam dziś trochę prezentów/świątecznych upominków + coś dla siebie! 💖🤗😍🙌🏼 Nauczyłam się, że warto zacząć kupować prezenty świąteczne z wyprzedzeniem. Zestaw Vanilla dostał przyjaciel jako prezent na nowe mieszkanie. White tea & elderflower pachnie po prostu cudownie! Masło do ciała będzie prezentem, a krem do rąk jest dla mnie. Mydło jest do łazienki. 🤍 Kupiłam farbę do włosów dla siebie! Myślałam, że zmieszam te dwa kolory, żeby mieć trochę czerwieni/burgunda we włosach (wszędzie widziałam kolor cherry cola i zdecydowanie się nim zainspirowałam). 🤎❤️ Kupiłam też inne rzeczy, takie jak ubranka dla niemowląt z Lindex na prezenty świąteczne oraz sweter na pchlim targu! 💕 Czy już zaczęliście kupować prezenty świąteczne? the body shop Four Reasons #thebodyshop #fourreasons #christmas #julklappar #haircolor #lykocreator
    5 produkty użyte w looku
    3597 wyświetleń
    • Rola użytkownika: Lyko Creator.Komentarz został dodany 5 dni temu
      Och, jak przytulnie! 💗
      1 Like
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony tydzień temu
    Dzisiaj odebrałam kalendarz adwentowy Glossgods!! 😍😍💖 Byłam tak podekscytowana! Dostałam też kartę podarunkową na 200 koron. Szczególnie się cieszę, że mogłam go też dostać do Finlandii! 🤗 Czy macie kalendarz adwentowy, czy jeszcze się zastanawiacie? Czy w ogóle chcecie go mieć? 💕 Dzisiaj zrobiłam brwi i jestem naprawdę zadowolona. Chodzę do tej samej kosmetyczki od kilku lat. Dzisiaj usłyszałam, że wyglądam znacznie młodziej niż 29? Zawsze trochę niepewna, czy to komplement, czy nie 😂! Słyszałam to wiele razy. Czy wyglądam młodziej, czy po prostu mam babyface? 😂 Oznaczam poniżej kombinację do ust, chociaż już trochę się zmyła. Błyszczyk do ust jest z Kiko w odcieniu xx, a także mam lip crayon od LYKO i konturówkę do ust od Anastasia Beverly Hills w odcieniu Malt. 🩷🤎 Na oczach dziś testowałam brązowy tusz do rzęs od essence i rozświetlacz od nich. Ładny kolor tuszu, ale nie uważam, że dobrze utrzymuje moje rzęsy podkręcone (moje są bardzo wymagające). Rozświetlacz trzyma się świetnie! ✨ Zawsze używam zalotki do rzęs od shiseido! Testowałam też konturowy stick od IsaDora i jest świetny! Naprawdę uwielbiam też spray utrwalający od IDUN Minerals!! 🧡🧡😍😍 Pasuje dobrze do mojego kojącego bazy BeautyAct. #glossgods #adventskalender #lyko #abh #kikomilano #creatorbylyko #essence #shiseido #isadora #idunminerals
    5 produkty użyte w looku
    1427 wyświetleń
    • Rola użytkownika: Lyko Creator.Komentarz został dodany 3 dni temu
      Dostałem coco-pandas k-beauty w torbie podróżnej, ale chyba zwrócę i powiem nie. Właściwie nie mam ochoty na żadną kalendarz w tym roku. Brakuje mi efektu wow. Oglądałem Armaniego i Lancôme. Ale nie wiem.
      1 Like
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony tydzień temu
    Kolejny haul! 😂😍 Wiem, ludzie, ale ta paczka naprawdę przyszła dzisiaj!! Była wyprzedaż, więc nie mogłem się powstrzymać! Tak podekscytowany wszystkim! Błyszczyk do ust od kiko-milano testowałem wcześniej, więc wiem, że jest dobry. Kupiłem trochę bardziej świąteczny kolor! 😍❤️ W odcieniu 16. Moim zdaniem to dupe dla błyszczyków Fenty!! 💄 Od essence zamówiłem czarny eyeliner w żelu, tusz do rzęs tubing w brązie, rozświetlacz i róż. Oba bardzo dobrze się swatchowały! 😍 Zamówiłem też lip stain/liner. Też ładnie się swatchował! 🩷 Potrzebowałem też nowej temperówki do eyelinerów i konturówek do ust, więc zamówiłem też taką. 🙌🏼 Niestety eyeliner w żelu nie wydaje się być dostępny na Lyko, ale wszystko inne jest. W końcu zamówiłem kultowy róż od NARS w odcieniu orgasm, w rozmiarze podróżnym. 💖 Od Anastasia Beverly Hills zamówiłem konturówkę do ust w odcieniu Malt. 🤎 Ten konkretny odcień nie wydaje się być dostępny na Lyko, ale inne są. Od IsaDora kupiłem cień do powiek w sztyfcie w odcieniu Lavender Vibe! 💜 Będzie pasował idealnie do błyszczyka Glossbomb, który mam od Fenty, w odcieniu Ice Amethyst. Będzie tak ładnie tej zimy! 🤍 Poniżej możecie zobaczyć, jak swatchuję: błyszczyk Kiko Milano, róż od Nars oraz róż i rozświetlacz od Essence. Muszę powiedzieć, że spontanicznie uważam, że róż od Essence był łatwiejszy w aplikacji, zobaczymy, co pomyślę o różu od Nars! Rozmiar podróżny jest naprawdę malutki, mam pojedyncze cienie do powiek, które wyglądają na większe. 😂 Następnie swatchuję też konturówkę do ust od ABH, lip stain od Essence i cień do powiek od Isadora. Cień do powiek Isadora naprawdę wydaje się być wodoodporny, bo był najtrudniejszy do zmycia! Nie dało się go zmyć wodą i mydłem, musiałem użyć środka do demakijażu wodoodpornego. Więc super! 😍💜 #haul #essence #kikomilano #fenty #nars #abh #isadora #creatorbylyko
    8 produkty użyte w looku
    1065 wyświetleń
    • Komentarz został dodany tydzień temu
      Tak, produkty na wyprzedaży są lubiane😍. Tyle pięknych rzeczy.
      1 Like
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony tydzień temu
    Lykohaul! 😍😍💖 Oto Lykohaul! Kupiłam też perfumy Margareta Grääs Aurora Nectar z Essnce. Nie mogę się doczekać, żeby je wypróbować! 💜 Wykorzystałam moje punkty w sklepie punktowym na bluzę z kapturem LYKO i jest taka miękka i wygodna! Mój kot się zgadza. 🩷 Obecnie używam kilku produktów od Smuuti Skin, więc postanowiłam wypróbować ich balsam oczyszczający z serii arbuzowej. 🍉🍉 Jestem też podekscytowana, żeby wypróbować clinisoothe, słyszałam wiele dobrego o tym sprayu! 🤍 Zamówiłam dużą krem do opalania od Beauty of Joseon. Jest praktyczny, ponieważ ma duży rozmiar i można go też stosować na twarz. Nie mogę się doczekać, żeby wypróbować konturówkę od IsaDora i żel do brwi od Maybelline! 🫶🏼 Wygląda na to, że dostałam zły produkt od Topz. Zamówiłam wielorazowe płatki kosmetyczne, a dostałam patyczki do uszu. Napiszę do obsługi klienta w tej sprawie! 🌸 #lyko #haul #essnce #margaretagrääs #smuutiskin #clinisoote #beautyofjoseon #isadora #maybelline
    8 produkty użyte w looku
    2734 wyświetleń
    • Komentarz został dodany tydzień temu
      Bronzer od Isadora to 10/10😍
      1 Like
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony tydzień temu
    Odebrałam to dziś z Kicks! Haul! 😍🌸🫶🏼 Odebrałam dziś tę paczkę z Kicks. Mam też paczkę w drodze od LYKO, która powinna dotrzeć we wtorek, więc bądźcie czujni! 👀 Nie mogę się doczekać, aby wypróbować primer od własnej marki Kicks, BeautyAct. Trochę mam dość wszystkich "chwytnych" primerów, więc cieszę się na ten, który ma być nawilżający i wygładzający. Wydaje się, że nie zawiera perfum, co bardzo doceniam! 💜 Innym produktem, na który naprawdę nie mogę się doczekać, jest spray utrwalający od IDUN Minerals! 🧡 Słyszałam o nim tyle dobrego! Jest też bez perfum i nie zawiera wielu dodatkowych składników, co moja wrażliwa skóra bardzo docenia! 🫶🏼 Czy zwykle używacie primerów i sprayów utrwalających? Które się u Was sprawdziły? Opowiedzcie! 🙌🏼💖 #haul #idunminerals #beautyact #settingspray #primer
    1 użyty w looku
    1729 wyświetleń
    • Rola użytkownika: Lyko Creator.Komentarz został dodany tydzień temu
      Uwielbiam Idun setting spray!!🤩🤩
      1 Like
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony tydzień temu
    Ocena: 5 z 5
    Verifierad testare

    Naprawdę dobry peelingujący żel do mycia

    Ten żel delikatnie złuszcza skórę. Lubię, że zawiera kilka różnych kwasów, a jednocześnie ma łagodne składniki. Oczywiście jest też bezzapachowy. W filmie porównuję go z podobnym żelem od CeraVe. Nie widzę między nimi różnicy, a konsystencja jest bardzo podobna. Być może ten od Cetaphil złuszcza trochę inaczej, ponieważ zawiera kilka kwasów. 🤍 Kwas migdałowy, który zawiera, jest naprawdę dobry dla skóry bardziej tłustej i skłonnej do trądziku. Doceniam, że można go używać przez 18 miesięcy po otwarciu. Nadaje się dobrze zarówno do twarzy, jak i ciała, więc zwykle trzymam go pod prysznicem. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Pompka jest też naprawdę praktyczna! 💖 #lykoinflutester #cetaphil
    1 produkt w poście Naprawdę dobry peelingujący żel do mycia
    521 wyświetleń
    • Rola użytkownika: Lyko Creator.Komentarz został dodany tydzień temu
      Jaki wyraźny post🥰
      1 Like
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony tydzień temu
    Ocena: 4 z 5
    Verifierad testare

    Delikatne, ale skuteczne oczyszczanie

    Ten produkt delikatnie oczyszcza, jednocześnie usuwając makijaż. Nie usuwa wodoodpornego tuszu do rzęs. 🤍 Zawiera dobre i delikatne składniki oraz nie zawiera perfum. W filmie porównuję go z podobnym produktem do oczyszczania: dokdo cleanser od Round lab. Ten jest bardziej kremowy i przez to bogatszy. Cetaphil nie jest tak kremowy, ale również dobrze się pieni. Pompka jest naprawdę praktyczna! 🌸 Pasuje do wszystkich i nie wysusza skóry. Jedna rzecz, którą uważam za trochę dziwną, to fakt, że produkt jest ważny tylko przez sześć miesięcy po otwarciu. Dlatego nie kupiłabym większej butelki. #lykoinflutester #cetaphil
    1 produkt w poście Delikatne, ale skuteczne oczyszczanie
    319 wyświetleń
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony 2 tygodni temu
    Uzupełnienie ulubionych produktów! 💖 Wpadłam do Lyko i uzupełniłam następujące ulubione produkty: 1. 345 relief cream Dr. Althea 2. Serum od purito 3. Retinal serum pod oczy od Beauty of Joseon 4. All in one od hufs (który zapomniałam w spa, muszę tam zajrzeć, czy jeszcze jest!). 🤍 Po raz pierwszy wypróbowałam też płatki tonizujące od House of Hur i wydają się naprawdę dobre! 🌸 Praktyczne, że jest dołączona pęseta! Pokazuję konsystencję serum Purito i kremu od dr. Althea! 🤍 U mojej kosmetyczki kupiłam krem na pryszcze od Payot, który działa naprawdę dobrze! 🩵 #refill #lyko #lykocreator #dralthea #kbeauty #purito #beautyofjosen #hufs #houseofhur
    5 produkty użyte w looku
    3771 wyświetleń
    • Rola użytkownika: Lyko Creator.Komentarz został dodany 2 tygodni temu
      Tak dobre produkty naprawdę!!😍😍
      1 Like
  • Rola użytkownika: Lyko Creator.Post został utworzony 3 tygodni temu
    Szalone dni haul! 🎊 Dom towarowy tutaj w Finlandii ma szalone dni (czyli szalone ceny). Kupiłam zarówno online, jak i w sklepie! 💖 Online kupiłam niesamowicie piękną bransoletkę fińskiej marki Annele. Marka stała się znana, ponieważ na przykład Dua Lipa ją nosiła! 💙 Online kupiłam również serum-korektor od NYX PROFESSIONAL MAKEUP. W sklepie przypadkowo kupiłam jeszcze jeden 😂, ale dlaczego nie. To naprawdę dobry korektor. 🌸 W sklepie kupiłam serum od Smuuti Skin i maskę do włosów od davines. Serum zdążyłam już przetestować raz i jest nawilżające. 🍉 Maska do włosów jest częścią serii, w której testowałam kilka produktów i są naprawdę dobre. Dodaję też zdjęcie sztuki, którą kupiłam od Henna Johansdotter. Nawilżające produkty są teraz potrzebne, gdy robi się zimniej! #haul #nyx #annele #smuutiskin #davines
    3 produkty użyte w looku
    2968 wyświetleń
    • Rola użytkownika: Lyko Creator.Komentarz został dodany 2 tygodni temu
      😍😍
      1 Like