Chusteczki do demakijażu
Chusteczki do demakijażu są idealne do stosowania w podróży. Skutecznie zmywają makijaż i szybko oczyszczają skórę bez konieczności używania innych produktów. Stosuj same chusteczki lub skorzystaj z nich przed użyciem innego produktu do demakijażu. W Lyko znajdziesz kilka różnych ich rodzajów do różnych typów skóry. Znajdź swoich ulubieńców tutaj!
Ilość wszystkich produktów: 57
Nowość
SUNEWMED+Single-Use Face Towels-jednorazowe ręczniki do twarzy z włokien akacji i sosny60 szt.
Single-Use Face Towels-jednorazowe ręczniki do twarzy z włokien akacji i sosny60 szt.
8,99 €
(14,98 € / 100 szt.)
(14,98 € / 100 szt.)NowośćSUNEWMED+Single-Use Face Towels-jednorazowe ręczniki do twarzy z włokien akacji i sosny60 szt.
8,99 €
(14,98 € / 100 szt.)
(14,98 € / 100 szt.)Nowość
SUNEWMED+Single-Use Face Towels-jednorazowe ręczniki do twarzy z włokien akacji i sosny10 szt.
Single-Use Face Towels-jednorazowe ręczniki do twarzy z włokien akacji i sosny10 szt.
1,99 €
(19,90 € / 100 szt.)
(19,90 € / 100 szt.)NowośćSUNEWMED+Single-Use Face Towels-jednorazowe ręczniki do twarzy z włokien akacji i sosny10 szt.
1,99 €
(19,90 € / 100 szt.)
(19,90 € / 100 szt.)By WishtrendGreen Tea & Enzyme Powder Wash - pianka do mycia twarzy110 g
Green Tea & Enzyme Powder Wash - pianka do mycia twarzy110 g
17,49 €

Cena rekomendowana 25 €Zalecana cena
25 €
(15,90 € / 100 g)By WishtrendGreen Tea & Enzyme Powder Wash - pianka do mycia twarzy110 g
17,49 €

Zalecana cena
25 €
(15,90 € / 100 g)SensaiSponge Chief40 ml
Sponge Chief40 ml
13,90 €
(34,75 € / 100 ml)
(34,75 € / 100 ml)SensaiSponge Chief40 ml
13,90 €
(34,75 € / 100 ml)
(34,75 € / 100 ml)Nowość
The Inkey ListReusable Cleansing Pads3 szt.
Reusable Cleansing Pads3 szt.
12,50 €
(4,17 € szt.)
(4,17 € szt.)NowośćThe Inkey ListReusable Cleansing Pads3 szt.
12,50 €
(4,17 € szt.)
(4,17 € szt.)NIP+FABPurifySalicylic Fix Pads Night 60 pcs
PurifySalicylic Fix Pads Night 60 pcs
15,90 €

Cena rekomendowana 18,50 €Zalecana cena
18,50 €
(15,90 € szt.)NIP+FABPurifySalicylic Fix Pads Night 60 pcs
15,90 €

Zalecana cena
18,50 €
(15,90 € szt.)NIP+FABExfoliateGlycolic Fix Night Pads Extreme 60 Pcs
ExfoliateGlycolic Fix Night Pads Extreme 60 Pcs
19,50 €

Cena rekomendowana 22,90 €Zalecana cena
22,90 €
(19,50 € szt.)NIP+FABExfoliateGlycolic Fix Night Pads Extreme 60 Pcs
19,50 €

Zalecana cena
22,90 €
(19,50 € szt.)DHCFace Wash Powder50 g
Face Wash Powder50 g
19,50 €
(39 € / 100 g)
(39 € / 100 g)DHCFace Wash Powder50 g
19,50 €
(39 € / 100 g)
(39 € / 100 g)Australian BodycareFacial wipes with Tea Tree Oil24 szt.
Facial wipes with Tea Tree Oil24 szt.
6,90 €
(28,75 € / 100 szt.)
(28,75 € / 100 szt.)Australian BodycareFacial wipes with Tea Tree Oil24 szt.
6,90 €
(28,75 € / 100 szt.)
(28,75 € / 100 szt.)LenoitesPure Premium Organic Reusable Rounds Refil - bawełniane płatki wielokrotnego użytku5 szt.
Pure Premium Organic Reusable Rounds Refil - bawełniane płatki wielokrotnego użytku5 szt.
17,90 €
(3,58 € szt.)
(3,58 € szt.)LenoitesPure Premium Organic Reusable Rounds Refil - bawełniane płatki wielokrotnego użytku5 szt.
17,90 €
(3,58 € szt.)
(3,58 € szt.)Australian BodycareWet wipes - Tea Tree Oil36 szt.
Wet wipes - Tea Tree Oil36 szt.
9,50 €
(26,39 € / 100 szt.)
(26,39 € / 100 szt.)Australian BodycareWet wipes - Tea Tree Oil36 szt.
9,50 €
(26,39 € / 100 szt.)
(26,39 € / 100 szt.)ECOOKINGWet Wipes Fragrance Free
Wet Wipes Fragrance Free
5,49 €
(5,49 € szt.)
(5,49 € szt.)ECOOKINGWet Wipes Fragrance Free
5,49 €
(5,49 € szt.)
(5,49 € szt.)GarnierSkinActiveMicellar Reusable Eco Pads
SkinActiveMicellar Reusable Eco Pads
7,50 €
(7,50 € szt.)
(7,50 € szt.)GarnierSkinActiveMicellar Reusable Eco Pads
7,50 €
(7,50 € szt.)
(7,50 € szt.)NIVEAChusteczki do oczyszczania twarzy Cleansing Wipes Soothing
Chusteczki do oczyszczania twarzy Cleansing Wipes Soothing
5,50 €
(5,50 € szt.)
(5,50 € szt.)NIVEAChusteczki do oczyszczania twarzy Cleansing Wipes Soothing
5,50 €
(5,50 € szt.)
(5,50 € szt.)TopzPremium The Cleansing Pad40 szt.
Premium The Cleansing Pad40 szt.
6,50 €
(16,25 € / 100 szt.)
(16,25 € / 100 szt.)TopzPremium The Cleansing Pad40 szt.
6,50 €
(16,25 € / 100 szt.)
(16,25 € / 100 szt.)NIVEAChusteczki do oczyszczania twarzy Cleansing Wipes Refreshing
Chusteczki do oczyszczania twarzy Cleansing Wipes Refreshing
5,50 €
(5,50 € szt.)
(5,50 € szt.)NIVEAChusteczki do oczyszczania twarzy Cleansing Wipes Refreshing
5,50 €
(5,50 € szt.)
(5,50 € szt.)House of DohwaRice Bran Powder Wash60 ml
Rice Bran Powder Wash60 ml
35,50 €
(59,17 € / 100 ml)
(59,17 € / 100 ml)House of DohwaRice Bran Powder Wash60 ml
35,50 €
(59,17 € / 100 ml)
(59,17 € / 100 ml)LenoitesPure Premium Organic Reusable Rounds - bawełniane płatki wielokrotnego użytku14 szt.
Pure Premium Organic Reusable Rounds - bawełniane płatki wielokrotnego użytku14 szt.
35,50 €
(253,57 € / 100 szt.)
(253,57 € / 100 szt.)LenoitesPure Premium Organic Reusable Rounds - bawełniane płatki wielokrotnego użytku14 szt.
35,50 €
(253,57 € / 100 szt.)
(253,57 € / 100 szt.)NAÏFBaby & KidsPlastic Free Wipes 16-Pack16 szt.
Baby & KidsPlastic Free Wipes 16-Pack16 szt.
54,90 €
(343,13 € / 100 szt.)
(343,13 € / 100 szt.)NAÏFBaby & KidsPlastic Free Wipes 16-Pack16 szt.
54,90 €
(343,13 € / 100 szt.)
(343,13 € / 100 szt.)TopzDailyMicellar Facial Cleansing Wipes20 szt.
DailyMicellar Facial Cleansing Wipes20 szt.
2,50 €
(12,50 € / 100 szt.)
(12,50 € / 100 szt.)TopzDailyMicellar Facial Cleansing Wipes20 szt.
2,50 €
(12,50 € / 100 szt.)
(12,50 € / 100 szt.)SenceCleansing Wipes Sensitive Skin
Cleansing Wipes Sensitive Skin
1,90 €(1,90 € szt.)
SenceCleansing Wipes Sensitive Skin
1,90 €(1,90 € szt.)
DependEveryday Eye Makeup Remover Wipes
Everyday Eye Makeup Remover Wipes
2,90 €(2,90 € szt.)
DependEveryday Eye Makeup Remover Wipes
2,90 €(2,90 € szt.)
LastObjectLastRoundStarter Kit
LastRoundStarter Kit
13,50 €(13,50 € szt.)
LastObjectLastRoundStarter Kit
13,50 €(13,50 € szt.)
LastObjectLastRoundPROBlack
LastRoundPROBlack
14,50 €(14,50 € szt.)
LastObjectLastRoundPROBlack
14,50 €(14,50 € szt.)
Ilość wszystkich produktów: 57