Serum do rzęs i brwi
Serum do rzęs sprawi, że Twoje rzęsy staną się dłuższe i pełniejsze. Te produkty mogą być również stosowane na brwi, aby uzyskać efekt zagęszczenia. Serum do rzęs sprawi, że produkty przeznaczone do rzęs i brwi będą się dłużej trzymać i uda Ci się szybciej osiągnąć pożądany efekt bez dodatkowych warstw tuszu do rzęs. Dobre serum również przyspiesza ich wzrost. W naszej ofercie znajdziesz produkty najlepszych marek na rynku, takich jak Xlash, Everlash i IsaDora.
Ilość wszystkich produktów: 95
SweedSweed Lashes Eyelash Growth Serum 3ml3 ml
Sweed Lashes Eyelash Growth Serum 3ml3 ml
45,50 €
(1 516,67 € / 100 ml)
(1 516,67 € / 100 ml)SweedSweed Lashes Eyelash Growth Serum 3ml3 ml
45,50 €
(1 516,67 € / 100 ml)
(1 516,67 € / 100 ml)SweedSweed Eyelash Growth Serum 5 ml5 ml
Sweed Eyelash Growth Serum 5 ml5 ml
63,90 €
(1 278 € / 100 ml)
(1 278 € / 100 ml)SweedSweed Eyelash Growth Serum 5 ml5 ml
63,90 €
(1 278 € / 100 ml)
(1 278 € / 100 ml)WOW-cena
NanolashEyelash Serum3 ml
Eyelash Serum3 ml
34,50 €

Cena rekomendowana 42,50 €Zalecana cena
42,50 €
(1 150 € / 100 ml)WOW-cenaNanolashEyelash Serum3 ml
34,50 €

Zalecana cena
42,50 €
(1 150 € / 100 ml)LenoitesPowerLash Growth Serum MascaraBlack
PowerLash Growth Serum MascaraBlack
32,50 €
(32,50 € szt.)
(32,50 € szt.)LenoitesPowerLash Growth Serum MascaraBlack
32,50 €
(32,50 € szt.)
(32,50 € szt.)WOW-cena
LashcodeEyelash Serum5 ml
Eyelash Serum5 ml
24,20 €

Cena rekomendowana 28,50 €Zalecana cena
28,50 €
(484 € / 100 ml)WOW-cenaLashcodeEyelash Serum5 ml
24,20 €

Zalecana cena
28,50 €
(484 € / 100 ml)WOW-cena
Grande CosmeticsGrandeLASH-MD1 ml
GrandeLASH-MD1 ml
31 €

Cena rekomendowana 41,50 €Zalecana cena
41,50 €
(3 100 € / 100 ml)WOW-cenaGrande CosmeticsGrandeLASH-MD1 ml
31 €

Zalecana cena
41,50 €
(3 100 € / 100 ml)WOW-cena
Grande CosmeticsLash Enhancing Serum2 ml
Lash Enhancing Serum2 ml
52 €

Cena rekomendowana 78 €Zalecana cena
78 €
(2 600 € / 100 ml)WOW-cenaGrande CosmeticsLash Enhancing Serum2 ml
52 €

Zalecana cena
78 €
(2 600 € / 100 ml)LenoitesPowerLash Growth Serum MascaraBrown
PowerLash Growth Serum MascaraBrown
32,50 €
(32,50 € szt.)
(32,50 € szt.)LenoitesPowerLash Growth Serum MascaraBrown
32,50 €
(32,50 € szt.)
(32,50 € szt.)LenoitesEyelash Growth Serum5 ml
Eyelash Growth Serum5 ml
44,50 €
(890 € / 100 ml)
(890 € / 100 ml)LenoitesEyelash Growth Serum5 ml
44,50 €
(890 € / 100 ml)
(890 € / 100 ml)Grande CosmeticsBrow Enhancing Serum3 ml
Brow Enhancing Serum3 ml
60 €

Cena rekomendowana 82,50 €Zalecana cena
82,50 €
(2 000 € / 100 ml)Grande CosmeticsBrow Enhancing Serum3 ml
60 €

Zalecana cena
82,50 €
(2 000 € / 100 ml)OlaplexLASHBOND™ Building Serum 4,5 ml - serum do rzęs
LASHBOND™ Building Serum 4,5 ml - serum do rzęs
59,32 €

Cena rekomendowana 70,90 €Zalecana cena
70,90 €
(59,32 € szt.)OlaplexLASHBOND™ Building Serum 4,5 ml - serum do rzęs
59,32 €

Zalecana cena
70,90 €
(59,32 € szt.)NanobrowNanobrow Eyebrow Serum5 ml
Nanobrow Eyebrow Serum5 ml
42,14 €

Cena rekomendowana 50,50 €Zalecana cena
50,50 €
(842,80 € / 100 ml)NanobrowNanobrow Eyebrow Serum5 ml
42,14 €

Zalecana cena
50,50 €
(842,80 € / 100 ml)MavalaDouble-Lash10 ml
Double-Lash10 ml
26,50 €
(265 € / 100 ml)
(265 € / 100 ml)MavalaDouble-Lash10 ml
26,50 €
(265 € / 100 ml)
(265 € / 100 ml)LenoitesEyebrow Growth Serum
Eyebrow Growth Serum
44,50 €
(890 € / 100 ml)
(890 € / 100 ml)LenoitesEyebrow Growth Serum
44,50 €
(890 € / 100 ml)
(890 € / 100 ml)WOWBROWGrow Gasm Lash Serum3,5 ml
Grow Gasm Lash Serum3,5 ml
37,90 €

Cena rekomendowana 50,50 €Zalecana cena
50,50 €
(1 082,86 € / 100 ml)WOWBROWGrow Gasm Lash Serum3,5 ml
37,90 €

Zalecana cena
50,50 €
(1 082,86 € / 100 ml)got2bGlued Wax Stick50 ml
Glued Wax Stick50 ml
7,90 €
(15,80 € / 100 ml)
(15,80 € / 100 ml)got2bGlued Wax Stick50 ml
7,90 €
(15,80 € / 100 ml)
(15,80 € / 100 ml)Grande CosmeticsBundle GrandeLASH 1 ml x 2
Bundle GrandeLASH 1 ml x 2
61,90 €

Bez ceny pakietu: 62 €
(3 095 € / 100 ml)Grande CosmeticsBundle GrandeLASH 1 ml x 2
61,90 €

Bez ceny pakietu: 62 €
(3 095 € / 100 ml)Grande CosmeticsLash Enhancing Serum Duo 2x2ml
Lash Enhancing Serum Duo 2x2ml
103,90 €

Bez ceny pakietu: 104 €
(2 597,50 € / 100 ml)Grande CosmeticsLash Enhancing Serum Duo 2x2ml
103,90 €

Bez ceny pakietu: 104 €
(2 597,50 € / 100 ml)NanolashBundle Eyelash Serum 3 ml x 2
Bundle Eyelash Serum 3 ml x 2
68,90 €

Bez ceny pakietu: 69 €
(1 148,33 € / 100 ml)NanolashBundle Eyelash Serum 3 ml x 2
68,90 €

Bez ceny pakietu: 69 €
(1 148,33 € / 100 ml)NanolashPeptide eyelash serum5 ml
Peptide eyelash serum5 ml
42,50 €
(850 € / 100 ml)
(850 € / 100 ml)NanolashPeptide eyelash serum5 ml
42,50 €
(850 € / 100 ml)
(850 € / 100 ml)Club Lyko -40%
LumeneOvernight Care Lash & Eyebrow Serum - Serum do brwi i rzęs5 ml
Overnight Care Lash & Eyebrow Serum - Serum do brwi i rzęs5 ml
Cena dla członków Club Lyko14,34 €

Oryginalna cena 23,90 €Cena regularna
23,90 €
(286,80 € / 100 ml)Club Lyko -40%LumeneOvernight Care Lash & Eyebrow Serum - Serum do brwi i rzęs5 ml
Cena dla członków Club Lyko14,34 €

Cena regularna
23,90 €
(286,80 € / 100 ml)SweedThe Brow Serum3 ml
The Brow Serum3 ml
45,50 €
(1 516,67 € / 100 ml)
(1 516,67 € / 100 ml)SweedThe Brow Serum3 ml
45,50 €
(1 516,67 € / 100 ml)
(1 516,67 € / 100 ml)Max FactorFalse Lash EffectSerum13 ml
False Lash EffectSerum13 ml
13,32 €

Cena rekomendowana 17 €Zalecana cena
17 €
(102,46 € / 100 ml)Max FactorFalse Lash EffectSerum13 ml
13,32 €

Zalecana cena
17 €
(102,46 € / 100 ml)got2bGot2b Duo
Got2b Duo
12,90 €

Bez ceny pakietu: 14,40 €
(12,90 € szt.)got2bGot2b Duo
12,90 €

Bez ceny pakietu: 14,40 €
(12,90 € szt.)Ilość wszystkich produktów: 95