Loki
Ilość wszystkich produktów: 206
Umberto GianniniCrème de Curl Control Cream150 ml
Crème de Curl Control Cream150 ml
11,50 €
(7,67 € / 100 ml)
(7,67 € / 100 ml)Umberto GianniniCrème de Curl Control Cream150 ml
11,50 €
(7,67 € / 100 ml)
(7,67 € / 100 ml)WOW-cena
Umberto GianniniCurl Jelly Scrunching Jelly200 ml
Curl Jelly Scrunching Jelly200 ml
7,30 €

Cena rekomendowana 11,50 €Zalecana cena
11,50 €
(3,65 € / 100 ml)WOW-cenaUmberto GianniniCurl Jelly Scrunching Jelly200 ml
7,30 €

Zalecana cena
11,50 €
(3,65 € / 100 ml)Club Lyko -30%
OlaplexNo10 Bond Shaper Curl Defining GelNo10 Bond Shaper Curl Defining Gel200 ml
No10 Bond Shaper Curl Defining GelNo10 Bond Shaper Curl Defining Gel200 ml
Cena dla członków Club Lyko24,43 €

Oryginalna cena 34,90 €Cena regularna
34,90 €
(12,22 € / 100 ml)Club Lyko -30%OlaplexNo10 Bond Shaper Curl Defining GelNo10 Bond Shaper Curl Defining Gel200 ml
Cena dla członków Club Lyko24,43 €

Cena regularna
34,90 €
(12,22 € / 100 ml)Björn AxénCurlReactivating Spray150 ml
CurlReactivating Spray150 ml
21 €
(14 € / 100 ml)
(14 € / 100 ml)Björn AxénCurlReactivating Spray150 ml
21 €
(14 € / 100 ml)
(14 € / 100 ml)BriogeoCurl Charisma™Rice Amino + Quinoa Frizz Control Gel0 ml
Curl Charisma™Rice Amino + Quinoa Frizz Control Gel0 ml
20,50 €
(20,50 € szt.)
(20,50 € szt.)BriogeoCurl Charisma™Rice Amino + Quinoa Frizz Control Gel0 ml
20,50 €
(20,50 € szt.)
(20,50 € szt.)AVEDABe Curly AdvancedCurl Enhancer Cream Travel Size40 ml
Be Curly AdvancedCurl Enhancer Cream Travel Size40 ml
12,50 €
(31,25 € / 100 ml)
(31,25 € / 100 ml)AVEDABe Curly AdvancedCurl Enhancer Cream Travel Size40 ml
12,50 €
(31,25 € / 100 ml)
(31,25 € / 100 ml)Umberto GianniniBanana Air Dry Lotion150 ml
Banana Air Dry Lotion150 ml
12,50 €
(8,33 € / 100 ml)
(8,33 € / 100 ml)Umberto GianniniBanana Air Dry Lotion150 ml
12,50 €
(8,33 € / 100 ml)
(8,33 € / 100 ml)Happy Crazy MineBounce BounceCurl Definer Gel100 ml
Bounce BounceCurl Definer Gel100 ml
15,90 €
(15,90 € / 100 ml)
(15,90 € / 100 ml)Happy Crazy MineBounce BounceCurl Definer Gel100 ml
15,90 €
(15,90 € / 100 ml)
(15,90 € / 100 ml)Happy Crazy MineBounce BounceCurl Activator Mist200 ml
Bounce BounceCurl Activator Mist200 ml
15,90 €
(7,95 € / 100 ml)
(7,95 € / 100 ml)Happy Crazy MineBounce BounceCurl Activator Mist200 ml
15,90 €
(7,95 € / 100 ml)
(7,95 € / 100 ml)Schwarzkopf ProfessionalSession LabelThe Definer150 ml
Session LabelThe Definer150 ml
27,50 €
(18,33 € / 100 ml)
(18,33 € / 100 ml)Schwarzkopf ProfessionalSession LabelThe Definer150 ml
27,50 €
(18,33 € / 100 ml)
(18,33 € / 100 ml)NeccinScalpFragrance-Free Hair Mousse300 ml
ScalpFragrance-Free Hair Mousse300 ml
17 €
(56,67 € / 1000 ml)
(56,67 € / 1000 ml)NeccinScalpFragrance-Free Hair Mousse300 ml
17 €
(56,67 € / 1000 ml)
(56,67 € / 1000 ml)Björn AxénCurlCreator Cream150 ml
CurlCreator Cream150 ml
21 €
(14 € / 100 ml)
(14 € / 100 ml)Björn AxénCurlCreator Cream150 ml
21 €
(14 € / 100 ml)
(14 € / 100 ml)Evototal recoil curl definer 200ml - Krem do stylizacji włosów200 ml
total recoil curl definer 200ml - Krem do stylizacji włosów200 ml
34 €
(17 € / 100 ml)
(17 € / 100 ml)Evototal recoil curl definer 200ml - Krem do stylizacji włosów200 ml
34 €
(17 € / 100 ml)
(17 € / 100 ml)WatercloudsReviving Curl Cream150 ml
Reviving Curl Cream150 ml
21 €
(14 € / 100 ml)
(14 € / 100 ml)WatercloudsReviving Curl Cream150 ml
21 €
(14 € / 100 ml)
(14 € / 100 ml)L'Oréal ProfessionnelTecni.ArtFix Max Shaping Gel200 ml
Tecni.ArtFix Max Shaping Gel200 ml
27,20 €
(13,60 € / 100 ml)
(13,60 € / 100 ml)L'Oréal ProfessionnelTecni.ArtFix Max Shaping Gel200 ml
27,20 €
(13,60 € / 100 ml)
(13,60 € / 100 ml)XLHair Mousse Extra Strong 2 x 300 ml
Hair Mousse Extra Strong 2 x 300 ml
28,90 €

Bez ceny pakietu: 31 €
(48,17 € / 1000 ml)XLHair Mousse Extra Strong 2 x 300 ml
28,90 €

Bez ceny pakietu: 31 €
(48,17 € / 1000 ml)L'Oréal ParisStudio LineFix & Style Ultra Strog Mousse200 ml
Studio LineFix & Style Ultra Strog Mousse200 ml
4,90 €
(2,45 € / 100 ml)
(2,45 € / 100 ml)L'Oréal ParisStudio LineFix & Style Ultra Strog Mousse200 ml
4,90 €
(2,45 € / 100 ml)
(2,45 € / 100 ml)Eco StyleCoconut Styling Gel237 ml
Coconut Styling Gel237 ml
4,50 €
(1,90 € / 100 ml)
(1,90 € / 100 ml)Eco StyleCoconut Styling Gel237 ml
4,50 €
(1,90 € / 100 ml)
(1,90 € / 100 ml)InShapeInfused With Nordic NatureForm Mousse250 ml
Infused With Nordic NatureForm Mousse250 ml
19,50 €
(7,80 € / 100 ml)
(7,80 € / 100 ml)InShapeInfused With Nordic NatureForm Mousse250 ml
19,50 €
(7,80 € / 100 ml)
(7,80 € / 100 ml)XLHair Mousse Extra Strong 300 ml & XL Hair Spray Extra Strong 300 ml
Hair Mousse Extra Strong 300 ml & XL Hair Spray Extra Strong 300 ml
27,90 €

Bez ceny pakietu: 31 €
(27,90 € szt.)XLHair Mousse Extra Strong 300 ml & XL Hair Spray Extra Strong 300 ml
27,90 €

Bez ceny pakietu: 31 €
(27,90 € szt.)RedkenCurl StylersHydrating Curl Cream250 ml
Curl StylersHydrating Curl Cream250 ml
32 €
(12,80 € / 100 ml)
(12,80 € / 100 ml)RedkenCurl StylersHydrating Curl Cream250 ml
32 €
(12,80 € / 100 ml)
(12,80 € / 100 ml)GarnierRespons2-in-1 Styling Cream Avocado Oil & Shea Butter200 ml
Respons2-in-1 Styling Cream Avocado Oil & Shea Butter200 ml
5,19 €
(2,60 € / 100 ml)
(2,60 € / 100 ml)GarnierRespons2-in-1 Styling Cream Avocado Oil & Shea Butter200 ml
5,19 €
(2,60 € / 100 ml)
(2,60 € / 100 ml)By LykoQuirk Twerk Curl Creme150 ml
Quirk Twerk Curl Creme150 ml
11,90 €
(7,93 € / 100 ml)
(7,93 € / 100 ml)By LykoQuirk Twerk Curl Creme150 ml
11,90 €
(7,93 € / 100 ml)
(7,93 € / 100 ml)Eco StyleCoconut Styling Gel473 ml
Coconut Styling Gel473 ml
7,50 €
(15,86 € / 1000 ml)
(15,86 € / 1000 ml)Eco StyleCoconut Styling Gel473 ml
7,50 €
(15,86 € / 1000 ml)
(15,86 € / 1000 ml)Ilość wszystkich produktów: 206