Pasty
Pasta ma bardziej "kremową" konsystencję niż tradycyjny wosk, dzięki czemu jej aplikacja jest łatwiejsza oraz łatwiej ułożyć fryzurę. Jest ona popularnym produktem do stylizacji, który nadaje teksturę włosom i pasuje zarówno do krótkich, jak i długich włosów. Co najlepsze, możesz poprawiać swoją fryzurę przez cały dzień. Wybieraj spośród naszych ulubionych produktów, takich jak L'anza, KMS, Joico itp.
Ilość wszystkich produktów: 76
Club Lyko -25%
GoldwellStyleSignTextureRoughman Texturizing Paste100 ml
StyleSignTextureRoughman Texturizing Paste100 ml
Cena dla członków Club Lyko17,40 €

Oryginalna cena 23,20 €Cena regularna
23,20 €
(17,40 € / 100 ml)Club Lyko -25%GoldwellStyleSignTextureRoughman Texturizing Paste100 ml
Cena dla członków Club Lyko17,40 €

Cena regularna
23,20 €
(17,40 € / 100 ml)WatercloudsThe DudeMatt Cream Paste100 ml
The DudeMatt Cream Paste100 ml
21 €
(21 € / 100 ml)
(21 € / 100 ml)WatercloudsThe DudeMatt Cream Paste100 ml
21 €
(21 € / 100 ml)
(21 € / 100 ml)L'Oréal ParisStudio LineRemix Fibre Paste150 ml
Studio LineRemix Fibre Paste150 ml
7,50 €
(5 € / 100 ml)
(5 € / 100 ml)L'Oréal ParisStudio LineRemix Fibre Paste150 ml
7,50 €
(5 € / 100 ml)
(5 € / 100 ml)By LykoShape UpMolding Paste150 ml
Shape UpMolding Paste150 ml
11,90 €
(7,93 € / 100 ml)
(7,93 € / 100 ml)By LykoShape UpMolding Paste150 ml
11,90 €
(7,93 € / 100 ml)
(7,93 € / 100 ml)Oil Can GroomingStyling Paste100 ml
Styling Paste100 ml
26,50 €
(26,50 € / 100 ml)
(26,50 € / 100 ml)Oil Can GroomingStyling Paste100 ml
26,50 €
(26,50 € / 100 ml)
(26,50 € / 100 ml)L'Oréal ProfessionnelHommePoker Paste75 ml
HommePoker Paste75 ml
25 €
(33,33 € / 100 ml)
(33,33 € / 100 ml)L'Oréal ProfessionnelHommePoker Paste75 ml
25 €
(33,33 € / 100 ml)
(33,33 € / 100 ml)LanzaHealing StylePasta do włosów200 ml
Healing StylePasta do włosów200 ml
27,50 €
(13,75 € / 100 ml)
(13,75 € / 100 ml)LanzaHealing StylePasta do włosów200 ml
27,50 €
(13,75 € / 100 ml)
(13,75 € / 100 ml)WatercloudsThe DudeBeach Bum Cream125 ml
The DudeBeach Bum Cream125 ml
21 €
(16,80 € / 100 ml)
(16,80 € / 100 ml)WatercloudsThe DudeBeach Bum Cream125 ml
21 €
(16,80 € / 100 ml)
(16,80 € / 100 ml)WatercloudsThe DudeShower and Style Kit
The DudeShower and Style Kit
58,50 €

Bez ceny pakietu: 65 €
(58,50 € szt.)WatercloudsThe DudeShower and Style Kit
58,50 €

Bez ceny pakietu: 65 €
(58,50 € szt.)LanzaHealing StyleUrban Molding Paste Duo 2x200 ml
Healing StyleUrban Molding Paste Duo 2x200 ml
54,90 €

Bez ceny pakietu: 55 €
(13,73 € / 100 ml)LanzaHealing StyleUrban Molding Paste Duo 2x200 ml
54,90 €

Bez ceny pakietu: 55 €
(13,73 € / 100 ml)LanzaHealing StyleUrban Molding Paste 200 ml x 2
Healing StyleUrban Molding Paste 200 ml x 2
49,50 €

Bez ceny pakietu: 55 €
(12,38 € / 100 ml)LanzaHealing StyleUrban Molding Paste 200 ml x 2
49,50 €

Bez ceny pakietu: 55 €
(12,38 € / 100 ml)Club Lyko -25%
GoldwellStyleSignTextureRoughman Texturizing Paste50 ml
StyleSignTextureRoughman Texturizing Paste50 ml
Cena dla członków Club Lyko11,32 €

Oryginalna cena 15,10 €Cena regularna
15,10 €
(22,64 € / 100 ml)Club Lyko -25%GoldwellStyleSignTextureRoughman Texturizing Paste50 ml
Cena dla członków Club Lyko11,32 €

Cena regularna
15,10 €
(22,64 € / 100 ml)Club Lyko -25%
GoldwellStyleSignTextureMattifying Paste100 ml
StyleSignTextureMattifying Paste100 ml
Cena dla członków Club Lyko17,40 €

Oryginalna cena 23,20 €Cena regularna
23,20 €
(17,40 € / 100 ml)Club Lyko -25%GoldwellStyleSignTextureMattifying Paste100 ml
Cena dla członków Club Lyko17,40 €

Cena regularna
23,20 €
(17,40 € / 100 ml)Matrix3IN1 Cream Paste Wax50 ml
3IN1 Cream Paste Wax50 ml
22,60 €
(45,20 € / 100 ml)
(45,20 € / 100 ml)Matrix3IN1 Cream Paste Wax50 ml
22,60 €
(45,20 € / 100 ml)
(45,20 € / 100 ml)Vision HaircareDry Shampoo Paste100 ml
Dry Shampoo Paste100 ml
22,90 €
(22,90 € / 100 ml)
(22,90 € / 100 ml)Vision HaircareDry Shampoo Paste100 ml
22,90 €
(22,90 € / 100 ml)
(22,90 € / 100 ml)HH SimonsenStyling Paste90 ml
Styling Paste90 ml
22,50 €
(25 € / 100 ml)
(25 € / 100 ml)HH SimonsenStyling Paste90 ml
22,50 €
(25 € / 100 ml)
(25 € / 100 ml)Wella ProfessionalsEIMIGuma do włosów150 ml
EIMIGuma do włosów150 ml
26,50 €
(17,67 € / 100 ml)
(17,67 € / 100 ml)Wella ProfessionalsEIMIGuma do włosów150 ml
26,50 €
(17,67 € / 100 ml)
(17,67 € / 100 ml)XLControl Balm200 ml
Control Balm200 ml
13,50 €
(6,75 € / 100 ml)
(6,75 € / 100 ml)XLControl Balm200 ml
13,50 €
(6,75 € / 100 ml)
(6,75 € / 100 ml)Wella ProfessionalsEIMIPasta do włosów75 ml
EIMIPasta do włosów75 ml
26,50 €
(35,33 € / 100 ml)
(35,33 € / 100 ml)Wella ProfessionalsEIMIPasta do włosów75 ml
26,50 €
(35,33 € / 100 ml)
(35,33 € / 100 ml)LanzaHealing StyleSculpting Paste100 ml
Healing StyleSculpting Paste100 ml
26,50 €
(26,50 € / 100 ml)
(26,50 € / 100 ml)LanzaHealing StyleSculpting Paste100 ml
26,50 €
(26,50 € / 100 ml)
(26,50 € / 100 ml)John FriedaFrizz EaseTouch-up creme100 ml
Frizz EaseTouch-up creme100 ml
15,50 €
(15,50 € / 100 ml)
(15,50 € / 100 ml)John FriedaFrizz EaseTouch-up creme100 ml
15,50 €
(15,50 € / 100 ml)
(15,50 € / 100 ml)milk_shakeLifestylingFreehand Paste90 ml
LifestylingFreehand Paste90 ml
29,60 €
(32,89 € / 100 ml)
(32,89 € / 100 ml)milk_shakeLifestylingFreehand Paste90 ml
29,60 €
(32,89 € / 100 ml)
(32,89 € / 100 ml)milk_shakeLifestylingFixing Paste90 ml
LifestylingFixing Paste90 ml
25,80 €
(28,67 € / 100 ml)
(28,67 € / 100 ml)milk_shakeLifestylingFixing Paste90 ml
25,80 €
(28,67 € / 100 ml)
(28,67 € / 100 ml)HjärtligtStiligtFiber Paste100 ml
StiligtFiber Paste100 ml
22,50 €
(22,50 € / 100 ml)
(22,50 € / 100 ml)HjärtligtStiligtFiber Paste100 ml
22,50 €
(22,50 € / 100 ml)
(22,50 € / 100 ml)Ilość wszystkich produktów: 76