BubbleT
BubbleT erbjuder härliga dusch- och badprodukter inspirerande av den populära Taiwanesiska tédrycken Bubble Tea. Färgglada produkter som sprider glädje och ljuvliga dofter i badrummet och gör dusch- och badstunden lekande lätt!
Populära produkter
BubbleTHydrogel Eye Patches Collagen & Green Tea6 g
Hydrogel Eye Patches Collagen & Green Tea6 g
1,90 €
(31,67 € / 100 g)
(31,67 € / 100 g)BubbleTHydrogel Eye Patches Collagen & Green Tea6 g
1,90 €
(31,67 € / 100 g)
(31,67 € / 100 g)Senaste recensioner
14 produkter
BubbleTHydrogel Eye Patches Vitamin E & Green Tea
Hydrogel Eye Patches Vitamin E & Green Tea
1,90 €
(31,67 € / 100 g)
(31,67 € / 100 g)BubbleTHydrogel Eye Patches Vitamin E & Green Tea
1,90 €
(31,67 € / 100 g)
(31,67 € / 100 g)BubbleTBath FizzerCalm Strawberry & Lavender
Bath FizzerCalm Strawberry & Lavender
5,50 €
(3,67 € / 100 g)
(3,67 € / 100 g)BubbleTBath FizzerCalm Strawberry & Lavender
5,50 €
(3,67 € / 100 g)
(3,67 € / 100 g)BubbleTBoba Tea Lip BalmCoconut
Boba Tea Lip BalmCoconut
4,50 €
(4,50 € st)
(4,50 € st)BubbleTBoba Tea Lip BalmCoconut
4,50 €
(4,50 € st)
(4,50 € st)BubbleTBoba Tea Lip BalmTropical
Boba Tea Lip BalmTropical
3,99 €

Rek. pris 4,50 €Rekommenderat pris
4,50 €
(3,99 € st)BubbleTBoba Tea Lip BalmTropical
3,99 €

Rekommenderat pris
4,50 €
(3,99 € st)BubbleTHydrogel Eye Patches Collagen & Green Tea6 g
Hydrogel Eye Patches Collagen & Green Tea6 g
1,90 €
(31,67 € / 100 g)
(31,67 € / 100 g)BubbleTHydrogel Eye Patches Collagen & Green Tea6 g
1,90 €
(31,67 € / 100 g)
(31,67 € / 100 g)BubbleTHydrogel Eye Patches Aloe Vera & Green Tea
Hydrogel Eye Patches Aloe Vera & Green Tea
1,90 €(31,67 € / 100 g)
BubbleTHydrogel Eye Patches Aloe Vera & Green Tea
1,90 €(31,67 € / 100 g)
BubbleTHydrogel Eye Patches Hyaluronic Acid & Green Tea
Hydrogel Eye Patches Hyaluronic Acid & Green Tea
1,90 €(1,90 € st)
BubbleTHydrogel Eye Patches Hyaluronic Acid & Green Tea
1,90 €(1,90 € st)
BubbleTBubble Tea Sheet MaskBerries
Bubble Tea Sheet MaskBerries
2,90 €
Rek. pris 3,50 €Rekommenderat pris
3,50 €
(14,50 € / 100 ml)BubbleTBubble Tea Sheet MaskBerries
2,90 €
Rekommenderat pris
3,50 €
(14,50 € / 100 ml)BubbleTBath FizzerStimulate Watermelon & Lemon
Bath FizzerStimulate Watermelon & Lemon
5,50 €(3,67 € / 100 g)
BubbleTBath FizzerStimulate Watermelon & Lemon
5,50 €(3,67 € / 100 g)
BubbleTBath FizzerDe-stress Sweet Orange & Bergamot
Bath FizzerDe-stress Sweet Orange & Bergamot
5,50 €(3,67 € / 100 g)
BubbleTBath FizzerDe-stress Sweet Orange & Bergamot
5,50 €(3,67 € / 100 g)
BubbleTBubble Tea Sheet MaskMatcha
Bubble Tea Sheet MaskMatcha
2,99 €
Rek. pris 3,50 €Rekommenderat pris
3,50 €
(14,95 € / 100 ml)BubbleTBubble Tea Sheet MaskMatcha
2,99 €
Rekommenderat pris
3,50 €
(14,95 € / 100 ml)BubbleTBath FizzerHappy Grapefruit & Mint Mood
Bath FizzerHappy Grapefruit & Mint Mood
5,50 €(3,67 € / 100 g)
BubbleTBath FizzerHappy Grapefruit & Mint Mood
5,50 €(3,67 € / 100 g)
BubbleTBoba Tea Lip BalmStrawberry
Boba Tea Lip BalmStrawberry
3,99 €
Rek. pris 4,50 €Rekommenderat pris
4,50 €
(3,99 € st)BubbleTBoba Tea Lip BalmStrawberry
3,99 €
Rekommenderat pris
4,50 €
(3,99 € st)BubbleTBubble Tea Sheet MaskTropical
Bubble Tea Sheet MaskTropical
3,50 €(17,50 € / 100 ml)
BubbleTBubble Tea Sheet MaskTropical
3,50 €(17,50 € / 100 ml)