Reserve
MÖT CLEAN RESERVE
CLEAN RESERVE är en unisex doftserie som har skapats med hållbara ingredienser och med största fokus på att vara bra för både dig och vår planet. Dofterna är linjära och passar perfekt för layering–det vill säga att parfymerna kan blandas för att skapa unika dofter för alla tillfällen. Läs gärna vår layering-guide för mer inspiration.
28 produkter
CLEANWhipped Cherry Eau de Parfum Pen Spray10 ml
Whipped Cherry Eau de Parfum Pen Spray10 ml
30 €
(300 € / 100 ml)
(300 € / 100 ml)CLEANWhipped Cherry Eau de Parfum Pen Spray10 ml
30 €
(300 € / 100 ml)
(300 € / 100 ml)CLEANReserveWarm Cotton Eau de Parfum Pen Spray10 ml
ReserveWarm Cotton Eau de Parfum Pen Spray10 ml
30 €
(300 € / 100 ml)
(300 € / 100 ml)CLEANReserveWarm Cotton Eau de Parfum Pen Spray10 ml
30 €
(300 € / 100 ml)
(300 € / 100 ml)CLEANReserveSkin [Reserve Blend] Eau de Parfum100 ml
ReserveSkin [Reserve Blend] Eau de Parfum100 ml
113,70 €

Rek. pris 118 €Rekommenderat pris
118 €
(113,70 € / 100 ml)CLEANReserveSkin [Reserve Blend] Eau de Parfum100 ml
113,70 €

Rekommenderat pris
118 €
(113,70 € / 100 ml)CLEANReserve Caramel Swirl Eau de Parfum30 ml
Reserve Caramel Swirl Eau de Parfum30 ml
62 €
(206,67 € / 100 ml)
(206,67 € / 100 ml)CLEANReserve Caramel Swirl Eau de Parfum30 ml
62 €
(206,67 € / 100 ml)
(206,67 € / 100 ml)CLEANReserveCitron Fig Eau de Parfum30 ml
ReserveCitron Fig Eau de Parfum30 ml
62 €
(206,67 € / 100 ml)
(206,67 € / 100 ml)CLEANReserveCitron Fig Eau de Parfum30 ml
62 €
(206,67 € / 100 ml)
(206,67 € / 100 ml)CLEANReserveAcqua Neroli Eau de Parfum50 ml
ReserveAcqua Neroli Eau de Parfum50 ml
85 €
(170 € / 100 ml)
(170 € / 100 ml)CLEANReserveAcqua Neroli Eau de Parfum50 ml
85 €
(170 € / 100 ml)
(170 € / 100 ml)CLEANReserveSel Santal Eau de Parfum100 ml
ReserveSel Santal Eau de Parfum100 ml
73,90 €

Rek. pris 118 €Rekommenderat pris
118 €
(73,90 € / 100 ml)CLEANReserveSel Santal Eau de Parfum100 ml
73,90 €

Rekommenderat pris
118 €
(73,90 € / 100 ml)CLEANReserve Sun Kissed Papaya Eau de Parfum50 ml
Reserve Sun Kissed Papaya Eau de Parfum50 ml
58,50 €

Rek. pris 85 €Rekommenderat pris
85 €
(117 € / 100 ml)CLEANReserve Sun Kissed Papaya Eau de Parfum50 ml
58,50 €

Rekommenderat pris
85 €
(117 € / 100 ml)CLEANReserveSkin [Reserve Blend] Eau de Parfum50 ml
ReserveSkin [Reserve Blend] Eau de Parfum50 ml
74,50 €

Rek. pris 85 €Rekommenderat pris
85 €
(149 € / 100 ml)CLEANReserveSkin [Reserve Blend] Eau de Parfum50 ml
74,50 €

Rekommenderat pris
85 €
(149 € / 100 ml)CLEANReserveWarm Cotton Eau de Parfum30 ml
ReserveWarm Cotton Eau de Parfum30 ml
62 €
(206,67 € / 100 ml)
(206,67 € / 100 ml)CLEANReserveWarm Cotton Eau de Parfum30 ml
62 €
(206,67 € / 100 ml)
(206,67 € / 100 ml)CLEANReserveKakadu Plum Brightening Deostick56 g
ReserveKakadu Plum Brightening Deostick56 g
25 €
(44,64 € / 100 g)
(44,64 € / 100 g)CLEANReserveKakadu Plum Brightening Deostick56 g
25 €
(44,64 € / 100 g)
(44,64 € / 100 g)CLEANRESERVEElderflower Face Mist50 ml
RESERVEElderflower Face Mist50 ml
26 €
(52 € / 100 ml)
(52 € / 100 ml)CLEANRESERVEElderflower Face Mist50 ml
26 €
(52 € / 100 ml)
(52 € / 100 ml)Nyhet
CLEANGift Set Reserve Travel Spray Layering EdP 4 x 5 ml0 st
Gift Set Reserve Travel Spray Layering EdP 4 x 5 ml0 st
38,50 €

Värde 47,50 €
(38,50 € st)NyhetCLEANGift Set Reserve Travel Spray Layering EdP 4 x 5 ml0 st
38,50 €

Värde 47,50 €
(38,50 € st)CLEANReserve Caramel Swirl Eau de Parfum50 ml
Reserve Caramel Swirl Eau de Parfum50 ml
85 €
(170 € / 100 ml)
(170 € / 100 ml)CLEANReserve Caramel Swirl Eau de Parfum50 ml
85 €
(170 € / 100 ml)
(170 € / 100 ml)CLEANReserveSkin Eau de Parfum Pen Spray10 ml
ReserveSkin Eau de Parfum Pen Spray10 ml
30 €
(300 € / 100 ml)
(300 € / 100 ml)CLEANReserveSkin Eau de Parfum Pen Spray10 ml
30 €
(300 € / 100 ml)
(300 € / 100 ml)CLEANReserve Sun Kissed Papaya Eau de Parfum30 ml
Reserve Sun Kissed Papaya Eau de Parfum30 ml
62 €
(206,67 € / 100 ml)
(206,67 € / 100 ml)CLEANReserve Sun Kissed Papaya Eau de Parfum30 ml
62 €
(206,67 € / 100 ml)
(206,67 € / 100 ml)CLEANReserveCitron Fig Eau de Parfum100 ml
ReserveCitron Fig Eau de Parfum100 ml
73,90 €

Rek. pris 118 €Rekommenderat pris
118 €
(73,90 € / 100 ml)CLEANReserveCitron Fig Eau de Parfum100 ml
73,90 €

Rekommenderat pris
118 €
(73,90 € / 100 ml)CLEANReserveSkin Eau de Parfum30 ml
ReserveSkin Eau de Parfum30 ml
62 €
(206,67 € / 100 ml)
(206,67 € / 100 ml)CLEANReserveSkin Eau de Parfum30 ml
62 €
(206,67 € / 100 ml)
(206,67 € / 100 ml)CLEANReserve Sun Kissed Papaya Eau de Parfum100 ml
Reserve Sun Kissed Papaya Eau de Parfum100 ml
93,70 €

Rek. pris 118 €Rekommenderat pris
118 €
(93,70 € / 100 ml)CLEANReserve Sun Kissed Papaya Eau de Parfum100 ml
93,70 €

Rekommenderat pris
118 €
(93,70 € / 100 ml)CLEANReserveWarm Cotton Blend Eau de Parfum50 ml
ReserveWarm Cotton Blend Eau de Parfum50 ml
85 €
(170 € / 100 ml)
(170 € / 100 ml)CLEANReserveWarm Cotton Blend Eau de Parfum50 ml
85 €
(170 € / 100 ml)
(170 € / 100 ml)CLEANReserveSkin Intense Parfum100 ml
ReserveSkin Intense Parfum100 ml
103,90 €(103,90 € / 100 ml)
CLEANReserveSkin Intense Parfum100 ml
103,90 €(103,90 € / 100 ml)
CLEANReserveBuriti & Aloe Shower Gel296 ml
ReserveBuriti & Aloe Shower Gel296 ml
22 €(74,32 € / 1000 ml)
CLEANReserveBuriti & Aloe Shower Gel296 ml
22 €(74,32 € / 1000 ml)
CLEANRESERVETapioca Dry Shampoo56 g
RESERVETapioca Dry Shampoo56 g
20,50 €(36,61 € / 100 g)
CLEANRESERVETapioca Dry Shampoo56 g
20,50 €(36,61 € / 100 g)
CLEANReserveBuriti Hydrating Body Lotion296 ml
ReserveBuriti Hydrating Body Lotion296 ml
26 €(87,84 € / 1000 ml)
CLEANReserveBuriti Hydrating Body Lotion296 ml
26 €(87,84 € / 1000 ml)
28 produkter