Hårvård
Letar du efter vaxet som håller håret på plats eller stylingen som pallar ett träningspass? Ett schampo eller en pomada som passar just din livsstil perfekt? Låt håret få bästa möjliga vård och omsorg med kvalitetsprodukter från kända märken som Lanza, Renati, American Crew, Fudge och mycket mer. Allt finns såklart här hos oss på Lyko!
409 produkter
Nõberu StockholmSalt Water Spray No 103 Amalfi200 ml
Salt Water Spray No 103 Amalfi200 ml
22,82 €
(11,41 € / 100 ml)
(11,41 € / 100 ml)Nõberu StockholmSalt Water Spray No 103 Amalfi200 ml
22,82 €
(11,41 € / 100 ml)
(11,41 € / 100 ml)Nõberu StockholmMatte Pomade No 104 Tobacco Vanilla90 ml
Matte Pomade No 104 Tobacco Vanilla90 ml
23,86 €
(26,51 € / 100 ml)
(26,51 € / 100 ml)Nõberu StockholmMatte Pomade No 104 Tobacco Vanilla90 ml
23,86 €
(26,51 € / 100 ml)
(26,51 € / 100 ml)Nõberu StockholmDaily Moisturizing Shampoo No 101 Sandalwood250 st
Daily Moisturizing Shampoo No 101 Sandalwood250 st
20,72 €

Rek. pris 23,29 €Rekommenderat pris
23,29 €
(8,29 € / 100 st)Nõberu StockholmDaily Moisturizing Shampoo No 101 Sandalwood250 st
20,72 €

Rekommenderat pris
23,29 €
(8,29 € / 100 st)Björn AxénStyleFiber Fudge80 ml
StyleFiber Fudge80 ml
17,90 €
(22,38 € / 100 ml)
(22,38 € / 100 ml)Björn AxénStyleFiber Fudge80 ml
17,90 €
(22,38 € / 100 ml)
(22,38 € / 100 ml)d:fiMatte Clay150 g
Matte Clay150 g
16,50 €

Rek. pris 20,90 €Rekommenderat pris
20,90 €
(11 € / 100 g)d:fiMatte Clay150 g
16,50 €

Rekommenderat pris
20,90 €
(11 € / 100 g)Club Lyko -40%
LumeneMenHydrating 2in1 Body & Hair Wash200 ml
MenHydrating 2in1 Body & Hair Wash200 ml
Medlemspris6,30 €

Tid. pris 10,50 €Tidigare pris
10,50 €
(3,15 € / 100 ml)Club Lyko -40%LumeneMenHydrating 2in1 Body & Hair Wash200 ml
Medlemspris6,30 €

Tidigare pris
10,50 €
(3,15 € / 100 ml)KérastaseGenesis HommeBain De Force Quotiden250 ml
Genesis HommeBain De Force Quotiden250 ml
31,67 €

Rek. pris 36,20 €Rekommenderat pris
36,20 €
(12,67 € / 100 ml)KérastaseGenesis HommeBain De Force Quotiden250 ml
31,67 €

Rekommenderat pris
36,20 €
(12,67 € / 100 ml)WatercloudsThe DudeBeach Bum Cream125 ml
The DudeBeach Bum Cream125 ml
21 €
(16,80 € / 100 ml)
(16,80 € / 100 ml)WatercloudsThe DudeBeach Bum Cream125 ml
21 €
(16,80 € / 100 ml)
(16,80 € / 100 ml)Björn AxénMoistureHair Mask200 ml
MoistureHair Mask200 ml
26 €
(13 € / 100 ml)
(13 € / 100 ml)Björn AxénMoistureHair Mask200 ml
26 €
(13 € / 100 ml)
(13 € / 100 ml)Nõberu StockholmCream Pomade No 103 Amalfi90 ml
Cream Pomade No 103 Amalfi90 ml
19,55 €

Rek. pris 23,86 €Rekommenderat pris
23,86 €
(21,72 € / 100 ml)Nõberu StockholmCream Pomade No 103 Amalfi90 ml
19,55 €

Rekommenderat pris
23,86 €
(21,72 € / 100 ml)Nõberu StockholmPowder Wax No 104 Tobacco Vanilla20 g
Powder Wax No 104 Tobacco Vanilla20 g
20,85 €
(104,25 € / 100 g)
(104,25 € / 100 g)Nõberu StockholmPowder Wax No 104 Tobacco Vanilla20 g
20,85 €
(104,25 € / 100 g)
(104,25 € / 100 g)Björn AxénStyleVolume Mousse Medium Hold80 ml
StyleVolume Mousse Medium Hold80 ml
8 €
(10 € / 100 ml)
(10 € / 100 ml)Björn AxénStyleVolume Mousse Medium Hold80 ml
8 €
(10 € / 100 ml)
(10 € / 100 ml)Nõberu StockholmStrong Hold Wax No 103 Amalfi90 ml
Strong Hold Wax No 103 Amalfi90 ml
23,86 €
(26,51 € / 100 ml)
(26,51 € / 100 ml)Nõberu StockholmStrong Hold Wax No 103 Amalfi90 ml
23,86 €
(26,51 € / 100 ml)
(26,51 € / 100 ml)American CrewFiber85 g
Fiber85 g
13,04 €

Rek. pris 19,50 €Rekommenderat pris
19,50 €
(15,34 € / 100 g)American CrewFiber85 g
13,04 €

Rekommenderat pris
19,50 €
(15,34 € / 100 g)Nõberu StockholmScalp & Relax Shampoo No 106 Eucalyptus250 ml
Scalp & Relax Shampoo No 106 Eucalyptus250 ml
23,29 €
(9,32 € / 100 ml)
(9,32 € / 100 ml)Nõberu StockholmScalp & Relax Shampoo No 106 Eucalyptus250 ml
23,29 €
(9,32 € / 100 ml)
(9,32 € / 100 ml)d:fiDistruct75 g
Distruct75 g
10,50 €

Rek. pris 10,90 €Rekommenderat pris
10,90 €
(14 € / 100 g)d:fiDistruct75 g
10,50 €

Rekommenderat pris
10,90 €
(14 € / 100 g)Björn AxénBjörn Axen StyleMegafix Hairspray250 ml
Björn Axen StyleMegafix Hairspray250 ml
18,50 €
(7,40 € / 100 ml)
(7,40 € / 100 ml)Björn AxénBjörn Axen StyleMegafix Hairspray250 ml
18,50 €
(7,40 € / 100 ml)
(7,40 € / 100 ml)CreatorCreatorExtreme100 ml
CreatorExtreme100 ml
21 €
(21 € / 100 ml)
(21 € / 100 ml)CreatorCreatorExtreme100 ml
21 €
(21 € / 100 ml)
(21 € / 100 ml)KérastaseDensifiqueBain Densité Homme shampoo250 ml
DensifiqueBain Densité Homme shampoo250 ml
31,67 €

Rek. pris 36,20 €Rekommenderat pris
36,20 €
(12,67 € / 100 ml)KérastaseDensifiqueBain Densité Homme shampoo250 ml
31,67 €

Rekommenderat pris
36,20 €
(12,67 € / 100 ml)CreatorCreatorFix100 ml
CreatorFix100 ml
21 €
(21 € / 100 ml)
(21 € / 100 ml)CreatorCreatorFix100 ml
21 €
(21 € / 100 ml)
(21 € / 100 ml)Nõberu StockholmShine Pomade No 104 Tobacco Vanilla90 ml
Shine Pomade No 104 Tobacco Vanilla90 ml
19,55 €

Rek. pris 23,86 €Rekommenderat pris
23,86 €
(21,72 € / 100 ml)Nõberu StockholmShine Pomade No 104 Tobacco Vanilla90 ml
19,55 €

Rekommenderat pris
23,86 €
(21,72 € / 100 ml)WatercloudsThe DudeMatt Cream Paste100 ml
The DudeMatt Cream Paste100 ml
21 €
(21 € / 100 ml)
(21 € / 100 ml)WatercloudsThe DudeMatt Cream Paste100 ml
21 €
(21 € / 100 ml)
(21 € / 100 ml)American CrewKing Forming Cream85 g
King Forming Cream85 g
18,19 €

Rek. pris 19,50 €Rekommenderat pris
19,50 €
(21,40 € / 100 g)American CrewKing Forming Cream85 g
18,19 €

Rekommenderat pris
19,50 €
(21,40 € / 100 g)PusherEveryday Shampoo 300 ml & Everyday Conditioner 300 ml
Everyday Shampoo 300 ml & Everyday Conditioner 300 ml
27,90 €

Utan paketpris: 32,84 €
(27,90 € st)PusherEveryday Shampoo 300 ml & Everyday Conditioner 300 ml
27,90 €

Utan paketpris: 32,84 €
(27,90 € st)409 produkter