Kids
Kids deserve only the best! Sunscreen for kids, shower soap, baby products and well-known classics such as A-Cream, Bio-Oil, Weleda. All the best you can give your child in one place. Lyko's selection is endless, you will definitely find some everyday favorites in our wide range.
391 products
Estelle & ThildBioCareBaby Comforting Baby Oil100 ml
BioCareBaby Comforting Baby Oil100 ml
14,90 €

Rec. price 15,50 €Recommended price
15,50 €
(14,90 € / 100 ml)Estelle & ThildBioCareBaby Comforting Baby Oil100 ml
14,90 €

Recommended price
15,50 €
(14,90 € / 100 ml)GunryBaby Wet Wipes Aloe Vera72 pcs
Baby Wet Wipes Aloe Vera72 pcs
1,50 €
(2,08 € / 100 pcs)
(2,08 € / 100 pcs)GunryBaby Wet Wipes Aloe Vera72 pcs
1,50 €
(2,08 € / 100 pcs)
(2,08 € / 100 pcs)BjörkVÄXAKids Shampoo & Body Wash300 ml
VÄXAKids Shampoo & Body Wash300 ml
18,50 €
(61,67 € / 1000 ml)
(61,67 € / 1000 ml)BjörkVÄXAKids Shampoo & Body Wash300 ml
18,50 €
(61,67 € / 1000 ml)
(61,67 € / 1000 ml)Campaign 25%
Estelle & ThildGentle Care Baby Kit
Gentle Care Baby Kit
Sale price 38 €

Ord. price 50,90 €Original price
50,90 €
(38 € pcs)Campaign 25%Estelle & ThildGentle Care Baby Kit
Sale price 38 €

Original price
50,90 €
(38 € pcs)By LykoMusse & HeliumNo Frizz Conditioner200 ml
Musse & HeliumNo Frizz Conditioner200 ml
4,50 €
(2,25 € / 100 ml)
(2,25 € / 100 ml)By LykoMusse & HeliumNo Frizz Conditioner200 ml
4,50 €
(2,25 € / 100 ml)
(2,25 € / 100 ml)WeledaBabyCalendula Shampoo & Body Wash200 ml
BabyCalendula Shampoo & Body Wash200 ml
9,90 €
(4,95 € / 100 ml)
(4,95 € / 100 ml)WeledaBabyCalendula Shampoo & Body Wash200 ml
9,90 €
(4,95 € / 100 ml)
(4,95 € / 100 ml)Tangle TeezerThe OriginalDetangling HairbrushPanther Black
The OriginalDetangling HairbrushPanther Black
19,90 €
(19,90 € pcs)
(19,90 € pcs)Tangle TeezerThe OriginalDetangling HairbrushPanther Black
19,90 €
(19,90 € pcs)
(19,90 € pcs)MedelaSolo Hands-free Breast Pump
Solo Hands-free Breast Pump
146,20 €

Rec. price 194,90 €Recommended price
194,90 €
(146,20 € pcs)MedelaSolo Hands-free Breast Pump
146,20 €

Recommended price
194,90 €
(146,20 € pcs)BarnängenFukt&GlansBalsamspray200 ml
Fukt&GlansBalsamspray200 ml
5,50 €
(2,75 € / 100 ml)
(2,75 € / 100 ml)BarnängenFukt&GlansBalsamspray200 ml
5,50 €
(2,75 € / 100 ml)
(2,75 € / 100 ml)BjörkVÄXAKids Detangling Spray Conditioner150 ml
VÄXAKids Detangling Spray Conditioner150 ml
18,50 €
(12,33 € / 100 ml)
(12,33 € / 100 ml)BjörkVÄXAKids Detangling Spray Conditioner150 ml
18,50 €
(12,33 € / 100 ml)
(12,33 € / 100 ml)BjörkVÄXABaby Hair & Body Oil125 ml
VÄXABaby Hair & Body Oil125 ml
18,50 €
(14,80 € / 100 ml)
(14,80 € / 100 ml)BjörkVÄXABaby Hair & Body Oil125 ml
18,50 €
(14,80 € / 100 ml)
(14,80 € / 100 ml)WeledaBabyCalendula Body Cream75 ml
BabyCalendula Body Cream75 ml
9,90 €
(13,20 € / 100 ml)
(13,20 € / 100 ml)WeledaBabyCalendula Body Cream75 ml
9,90 €
(13,20 € / 100 ml)
(13,20 € / 100 ml)WeledaBabyCalendula Baby Oil200 ml
BabyCalendula Baby Oil200 ml
14,90 €
(7,45 € / 100 ml)
(7,45 € / 100 ml)WeledaBabyCalendula Baby Oil200 ml
14,90 €
(7,45 € / 100 ml)
(7,45 € / 100 ml)NIVEASUNKids Sensitive Protect Spray SPF50+200 ml
SUNKids Sensitive Protect Spray SPF50+200 ml
20,90 €
(10,45 € / 100 ml)
(10,45 € / 100 ml)NIVEASUNKids Sensitive Protect Spray SPF50+200 ml
20,90 €
(10,45 € / 100 ml)
(10,45 € / 100 ml)Forest KidsConditioner Warm Vanilla250 ml
Conditioner Warm Vanilla250 ml
13,90 €
(5,56 € / 100 ml)
(5,56 € / 100 ml)Forest KidsConditioner Warm Vanilla250 ml
13,90 €
(5,56 € / 100 ml)
(5,56 € / 100 ml)IberoHair Brush Heart
Hair Brush Heart
8,50 €
(8,50 € pcs)
(8,50 € pcs)IberoHair Brush Heart
8,50 €
(8,50 € pcs)
(8,50 € pcs)GunryBaby Oil500 ml
Baby Oil500 ml
4,90 €
(9,80 € / 1000 ml)
(9,80 € / 1000 ml)GunryBaby Oil500 ml
4,90 €
(9,80 € / 1000 ml)
(9,80 € / 1000 ml)BaByliss Paris AccessoriesGirl794585 Mikrosnodd 25 kids
Girl794585 Mikrosnodd 25 kids
3,90 €
(3,90 € pcs)
(3,90 € pcs)BaByliss Paris AccessoriesGirl794585 Mikrosnodd 25 kids
3,90 €
(3,90 € pcs)
(3,90 € pcs)Forest KidsHair & Body Wash250 ml
Hair & Body Wash250 ml
13,90 €
(5,56 € / 100 ml)
(5,56 € / 100 ml)Forest KidsHair & Body Wash250 ml
13,90 €
(5,56 € / 100 ml)
(5,56 € / 100 ml)WeledaBabyCalendula Weather Protection Cream30 ml
BabyCalendula Weather Protection Cream30 ml
9,90 €
(33 € / 100 ml)
(33 € / 100 ml)WeledaBabyCalendula Weather Protection Cream30 ml
9,90 €
(33 € / 100 ml)
(33 € / 100 ml)SoKindBabyLittle Miracle50 ml
BabyLittle Miracle50 ml
24,90 €
(49,80 € / 100 ml)
(49,80 € / 100 ml)SoKindBabyLittle Miracle50 ml
24,90 €
(49,80 € / 100 ml)
(49,80 € / 100 ml)SoKindBabyDear Baby Skin Care Kit
BabyDear Baby Skin Care Kit
67,90 €

Value 94,50 €
(67,90 € pcs)SoKindBabyDear Baby Skin Care Kit
67,90 €

Value 94,50 €
(67,90 € pcs)Kokoso BabyCoconut Oil
Coconut Oil
17,50 €
(17,50 € pcs)
(17,50 € pcs)Kokoso BabyCoconut Oil
17,50 €
(17,50 € pcs)
(17,50 € pcs)WeledaBabyCalendula Body Lotion200 ml
BabyCalendula Body Lotion200 ml
15,90 €
(7,95 € / 100 ml)
(7,95 € / 100 ml)WeledaBabyCalendula Body Lotion200 ml
15,90 €
(7,95 € / 100 ml)
(7,95 € / 100 ml)391 products