Biozell
Latest reviews
74 products
BiozellNordic ColorPermanent Hair ColorAsh Brown 5.1
Nordic ColorPermanent Hair ColorAsh Brown 5.1
16,90 €
(16,90 € pcs)
(16,90 € pcs)BiozellNordic ColorPermanent Hair ColorAsh Brown 5.1
16,90 €
(16,90 € pcs)
(16,90 € pcs)BiozellNordic ColorPermanent Hair ColorWarm chocolate 6.3
Nordic ColorPermanent Hair ColorWarm chocolate 6.3
16,90 €
(16,90 € pcs)
(16,90 € pcs)BiozellNordic ColorPermanent Hair ColorWarm chocolate 6.3
16,90 €
(16,90 € pcs)
(16,90 € pcs)BiozellNordic ColorPermanent Hair ColorCaramel Copper 8.34
Nordic ColorPermanent Hair ColorCaramel Copper 8.34
16,90 €
(16,90 € pcs)
(16,90 € pcs)BiozellNordic ColorPermanent Hair ColorCaramel Copper 8.34
16,90 €
(16,90 € pcs)
(16,90 € pcs)BiozellColor GlowNourishing Toning MaskBlack
Color GlowNourishing Toning MaskBlack
11,50 €
(7,67 € / 100 ml)
(7,67 € / 100 ml)BiozellColor GlowNourishing Toning MaskBlack
11,50 €
(7,67 € / 100 ml)
(7,67 € / 100 ml)BiozellNordic ColorPermanent Hair ColorBright Pearl Blonde 10.0
Nordic ColorPermanent Hair ColorBright Pearl Blonde 10.0
16,90 €
(16,90 € pcs)
(16,90 € pcs)BiozellNordic ColorPermanent Hair ColorBright Pearl Blonde 10.0
16,90 €
(16,90 € pcs)
(16,90 € pcs)BiozellVolumizing Mousse200 ml
Volumizing Mousse200 ml
9,50 €
(4,75 € / 100 ml)
(4,75 € / 100 ml)BiozellVolumizing Mousse200 ml
9,50 €
(4,75 € / 100 ml)
(4,75 € / 100 ml)BiozellNordic ColorPermanent Hair ColorCool Espresso 3.0
Nordic ColorPermanent Hair ColorCool Espresso 3.0
16,90 €
(16,90 € pcs)
(16,90 € pcs)BiozellNordic ColorPermanent Hair ColorCool Espresso 3.0
16,90 €
(16,90 € pcs)
(16,90 € pcs)BiozellColor TechIntensive TonerCaramel
Color TechIntensive TonerCaramel
13,90 €

Rec. price 18,50 €Recommended price
18,50 €
(6,95 € / 100 ml)BiozellColor TechIntensive TonerCaramel
13,90 €

Recommended price
18,50 €
(6,95 € / 100 ml)BiozellColor GlowNourishing Toning MaskRose Gold
Color GlowNourishing Toning MaskRose Gold
11,50 €
(7,67 € / 100 ml)
(7,67 € / 100 ml)BiozellColor GlowNourishing Toning MaskRose Gold
11,50 €
(7,67 € / 100 ml)
(7,67 € / 100 ml)BiozellScalpBalancing Tonic150 ml
ScalpBalancing Tonic150 ml
10,50 €
(7 € / 100 ml)
(7 € / 100 ml)BiozellScalpBalancing Tonic150 ml
10,50 €
(7 € / 100 ml)
(7 € / 100 ml)BiozellNordic ColorPermanent Hair ColorCool Mahogany 3.45
Nordic ColorPermanent Hair ColorCool Mahogany 3.45
16,90 €
(16,90 € pcs)
(16,90 € pcs)BiozellNordic ColorPermanent Hair ColorCool Mahogany 3.45
16,90 €
(16,90 € pcs)
(16,90 € pcs)BiozellScalp Scrub Shampoo250 ml
Scalp Scrub Shampoo250 ml
10,90 €
(4,36 € / 100 ml)
(4,36 € / 100 ml)BiozellScalp Scrub Shampoo250 ml
10,90 €
(4,36 € / 100 ml)
(4,36 € / 100 ml)BiozellRial Bleaching Cream60 ml
Rial Bleaching Cream60 ml
10,50 €
(17,50 € / 100 ml)
(17,50 € / 100 ml)BiozellRial Bleaching Cream60 ml
10,50 €
(17,50 € / 100 ml)
(17,50 € / 100 ml)BiozellNordic ColorPermanent Hair ColorVivid Champagne 8.13
Nordic ColorPermanent Hair ColorVivid Champagne 8.13
16,90 €
(16,90 € pcs)
(16,90 € pcs)BiozellNordic ColorPermanent Hair ColorVivid Champagne 8.13
16,90 €
(16,90 € pcs)
(16,90 € pcs)BiozellMoisturising Shampoo100 ml
Moisturising Shampoo100 ml
4,50 €
(4,50 € / 100 ml)
(4,50 € / 100 ml)BiozellMoisturising Shampoo100 ml
4,50 €
(4,50 € / 100 ml)
(4,50 € / 100 ml)BiozellColor TechToning ShampooPearl
Color TechToning ShampooPearl
16,50 €
(8,25 € / 100 ml)
(8,25 € / 100 ml)BiozellColor TechToning ShampooPearl
16,50 €
(8,25 € / 100 ml)
(8,25 € / 100 ml)BiozellArgan Oil Elixir50 ml
Argan Oil Elixir50 ml
14,50 €
(29 € / 100 ml)
(29 € / 100 ml)BiozellArgan Oil Elixir50 ml
14,50 €
(29 € / 100 ml)
(29 € / 100 ml)BiozellVolumizing Dry Shampoo100 ml
Volumizing Dry Shampoo100 ml
7,50 €
(7,50 € / 100 ml)
(7,50 € / 100 ml)BiozellVolumizing Dry Shampoo100 ml
7,50 €
(7,50 € / 100 ml)
(7,50 € / 100 ml)BiozellMenSalt Spray150 ml
MenSalt Spray150 ml
11,50 €
(7,67 € / 100 ml)
(7,67 € / 100 ml)BiozellMenSalt Spray150 ml
11,50 €
(7,67 € / 100 ml)
(7,67 € / 100 ml)BiozellShampoo
Shampoo
4,90 €

Rec. price 6,50 €Recommended price
6,50 €
(4,90 € pcs)BiozellShampoo
4,90 €

Recommended price
6,50 €
(4,90 € pcs)BiozellDetangling Spray150 ml
Detangling Spray150 ml
8,50 €
(5,67 € / 100 ml)
(5,67 € / 100 ml)BiozellDetangling Spray150 ml
8,50 €
(5,67 € / 100 ml)
(5,67 € / 100 ml)BiozellMoisturising Bundle Shampoo 100 ml & Conditioner 100 ml
Moisturising Bundle Shampoo 100 ml & Conditioner 100 ml
7,90 €

Without bundle: 9 €
(7,90 € pcs)BiozellMoisturising Bundle Shampoo 100 ml & Conditioner 100 ml
7,90 €

Without bundle: 9 €
(7,90 € pcs)BiozellScalpBalancing Bundle Shampoo 250 ml & Tonic 150 ml
ScalpBalancing Bundle Shampoo 250 ml & Tonic 150 ml
18,90 €

Without bundle: 21 €
(18,90 € pcs)BiozellScalpBalancing Bundle Shampoo 250 ml & Tonic 150 ml
18,90 €

Without bundle: 21 €
(18,90 € pcs)BiozellScalpHydrating Conditioner250 ml
ScalpHydrating Conditioner250 ml
10,50 €
(4,20 € / 100 ml)
(4,20 € / 100 ml)BiozellScalpHydrating Conditioner250 ml
10,50 €
(4,20 € / 100 ml)
(4,20 € / 100 ml)74 products