Tot 30% korting 🔥 Alleen t/m maandag!

VIVIENNE 🖤

Lyko Creator
  • De rol van de gebruiker: Lyko Creator.Het bericht is gemaakt 4 dag(en) geleden
    𝓟𝓮̊𝓡 𝓬𝓸𝓸𝓴𝓮𝓻 𝓯𝓮̊𝓡! Kreeg onlangs de vraag wat ik gebruik voor haarverzorging, en ik heb het waarschijnlijk niet zo vaak laten zien ☺️ Heb dunne haarstrengen (Scandinavisch) die ik zelf golvend aan de lucht droog 💜〰️ Favorieten waar ik mee afwissel: IN DE DOUCHE * 𝓙𝓲𝓷𝓰𝓵𝓮 𝓑𝓮𝓪𝓾𝓽𝔂, 𝓢𝓬𝓪𝓵𝓹 𝓢𝓮𝓻𝓾𝓶 𝓕𝓸𝓻𝓶𝓾𝓵𝓪 – Een warm ambergeurend shampoo die goed reinigt en wat volume geeft zonder uit te drogen – grote favoriet 🤍 * 𝓚𝓲𝓷𝓭, 𝓢𝓬𝓪𝓵𝓹 𝓢𝓬𝓻𝓾𝓫 𝓜𝓪𝓼𝓴 – Honinggeurige (plus een beetje citrus/bloem) masker die het haar superzacht en glanzend maakt. Rijk en voedend, gebruik het als het haar extra droog/frizzy aanvoelt 🍯 * 𝓢𝓬𝓪𝓵𝓹 𝓥𝓸𝓵𝓾𝓶𝓮 𝓑𝓸𝓸𝓼𝓽, 𝓢𝓬𝓪𝓵𝓹 𝓢𝓬𝓻𝓾𝓫 – voor extra volume-boost in de douche (meng met shampoo en conditioner) 💆🏻‍♀️ * 𝓟𝓾𝓻𝓮 𝓢𝓬𝓪𝓵𝓹 𝓒𝓵𝓮𝓪𝓷𝓼𝓮𝓻 – reset het haar een paar keer per maand om productopbouw te voorkomen – natuurlijke val/volume komt terug 🩵 * 𝓢𝓱𝓲𝓷𝔂 𝓢𝓮𝓻𝓾𝓶 – ongelooflijk glanzend en veerkrachtig haar, met een "glad gevoel" dat mijn golven wel een beetje gladstrijkt. Ruikt naar citrus-frisse salon. 🩶✨ * 𝓢𝓬𝓪𝓵𝓹 𝓢𝓮𝓻𝓾𝓶, 𝓢𝓬𝓪𝓵𝓹 𝓜𝓪𝓼𝓴 – Had eerst moeite met de sterke kruidige geur in de conditioner, maar is nu oké. Goede vocht en glans zonder de golven plat te maken + vermindert kroezen! 💜 OLIEËN * 𝓛𝓲𝓰𝓱𝓽 𝓞𝓲𝓵, 𝓟𝓪𝓼𝓼𝓲𝓸𝓷𝓯𝓻𝓾𝓲𝓽 𝓮𝓷 𝓜𝓸𝓻𝓲𝓷𝓰𝓪 – Lichte olie met o.a. passievrucht- en moringaolie. Ruikt heerlijk luxe citrus-kruidig. 🍋 * 𝓑𝓾𝓭𝓰𝓮𝓽 𝓞𝓲𝓵 – Mijn budgetfavoriet, voelt ook licht aan en ruikt heel lekker, zoet en fris! 💖 * 𝓢𝓮𝓿𝓮𝓷 𝓞𝓲𝓵 𝓜𝓲𝔁 – Bevat 7 verschillende oliën, heerlijke geur. Iets dikker/zwaarder (gebruik een kleine pomp) 💛 VERZORGING / STYLING * 𝓐𝓿𝓸𝓬𝓪𝓭𝓸 𝓢𝓮𝓻𝓾𝓶 – Verzorgt en verzacht zonder siliconen, met o.a. avocado- en appelzaadolie. Zou naar meloen/komkommer moeten ruiken, maar ik vind het naar zoete appel ruiken 🩷 * 𝓛𝓲𝓰𝓱𝓽 𝓒𝓻𝓮𝓪𝓶 – Lichte crème die wat definitie/hold aan golven geeft, met wat verzorging tegelijk, frisse unisex geur 🩵 * 𝓒𝓲𝓽𝓻𝓾𝓼 𝓜𝓲𝓼𝓽 – Erg fijn om meer golven naar voren te brengen en aan de lucht te drogen (verzorgt tegelijk) en ruikt naar citrus 💛 STYLING * 𝓟𝓻𝓲𝓬𝓮 𝓢𝓹𝓻𝓪𝔂 – Beste tip die ik hier heb gevonden 😊 Betaalbaar, je gebruikt zo weinig, ongelooflijk effectief! Een paar sprays en inmasseren. Enige nadeel is dat het haar statisch kan worden. Frisse neutrale geur 🩵 * 𝓣𝓪𝓵𝓴-𝓕𝓻𝓮𝓮 𝓓𝓻𝔂 𝓢𝓱𝓪𝓶𝓹𝓸 – Talkvrije droogshampoo met ongelooflijke geur!! Frisse grapefruit, fruitige abrikoos, lelietjes-van-dalen, vanille & sandelhout 🧡🩷. Helaas in aerosol en gaat snel op! * 𝓐𝓯𝓽𝓮𝓻 𝓒𝓾𝓻𝓵 𝓢𝓮𝓻𝓾𝓶 – Na het krullen van mijn haar – glans, hold en ruikt als een tropische fruitsalade 🍍😊 * 𝓡𝓸𝓸𝓽 𝓣𝓮𝔁𝓽𝓾𝓻𝓲𝔃𝓮𝓻 – Textuurspray voor de wortels als ik snel volume nodig heb – luxe signature geur 🍋🌿 – Heb jij zelf al iets geprobeerd? 😍 #hårvård #haircare #wavyhair #schampo #shampoo #leavein #hairoil #curlcream #dryshampoo #creatorkevinmurphy #kevinmurphy #fenty #k18 #theevery #amika #sisley #hjärtligt #ref #gisou #jvn #redken #proffs #kerastase #lykocreator #lykomission
    19 producten in deze look
    13346 keer bekeken
    • De rol van de gebruiker: Lyko Creator.Reactie geladen 2 dag(en) geleden
      Nu draaien we de jaren 80 💖 oude favoriete plaat die ik natuurlijk nog op vinyl heb 💙💙💙💙💙
      2 likes
  • De rol van de gebruiker: Lyko Creator.Het bericht is gemaakt 2 weken geleden
    Beoordeling: 3 van de 5

    Helemaal oké oogcrème – maar geen wonderen voor mij 🤍

    Schrijf deze review als #lykotestpilot 💙 Een paar weken heb ik The Ordinarys nieuwe oogcrème getest met veganistisch geproduceerde PDRN door fermentatie van probiotische bacteriën – spannend! 🧠🶶🸁🸁 🷳🷼̈🷿🸀🸁🷮 🷶🷻🸁🷿🸆🷰🷸 🸃🷮🷿: Eenvoudig design, helemaal oké, soepele hygiënische applicator – precies wat ik prefereer in oogcrème 🤍 Bij het eerste gebruik was ik niet voorbereid op een beetje prikken! Maar het verdwijnt na een paar minuten. Eerst lichte textuur (gel-crème), wat stroever/plakkerig bij het uitsmeren, maar droogt snel – ik ervaar eigenlijk een gladmakend filmgevoel en wat glans! ✨ 🷛🷮̊🷹🷹🷲🷿 🷱🷲🷻 🸀🶶🷻🷮 🷹̈🷳🸁🷲🷻? 🷖🷹🶶🷶🸀 🷼🶺 🷸🷿🷮̈🶺🷲🷻 🷼🷰🷵 🶺🷶🷻̈🷿🸃🷮̈🷻🷱🷻🷶🷻🷴🶮🷿 (🷸̈🷮🷹🷹🶮 🸁🷵🷲🷻🷿🷱🶶🷻🸆.🷰🷼🶺): • Moet direct aanspannen en verstevigen • Geeft een zichtbaar lift aan de oogleden • Zichtbaar gladmaken van lijntjes en oogleden • Geeft intense hydratatie • Past bij andere huidverzorging & make-up • Geeft een glow 🧥🲂🸀🸂🷹🸁: Ik vind dat het voldoet aan het direct iets gladder maken van de huid. Maar mijn hooded eyes hebben geen lift in de oogleden gemerkt. Ik kan niet zien dat mijn fijne lijntjes zijn verminderd in 3 weken (behalve een klein effect op het moment). Ik vind de hydratatie en subtiele glans fijn die het geeft. Past extra goed met make-up eroverheen en is niet gaan rollen met mijn andere producten. Ondanks dat het sheaboter bevat, vind ik het niet te vet. Ik heb ook geen extra acne rond de ogen gemerkt ++ 🧢 🷰🷵🷴: 35+ met fijne lijntjes, wat donkere kringen onder de ogen maar geen zwelling. Gecombineerde huid die snel vet wordt rond de ogen + acne-gevoelig. Iets gevoelig. Verder ben ik een huidverzorgingsnerd die graag in ingrediënten duikt, maar dat moet in een andere post 🤓 Een helemaa oké oogcrème voor hydratatie, goede prijs, werkt goed met make-up en vult de huid een beetje op, maar geen wonderen voor mij in 3 weken. 🧕🲂🸁🸆: 🤍🤍🤍 (Ik kan me voorstellen dat het extra goed is voor iemand met droogheid en meer lijntjes rond de ogen) #theordinary #ögonkräm #eyecream #agewell #pdrn #lactopdrn #nyhet #skincare #hudvård #testpilot #lykoreview #lykocreator #lykomission
    1 product in post Helemaal oké oogcrème – maar geen wonderen voor mij 🤍
    1118 keer bekeken
    • De rol van de gebruiker: Lyko Creator.Reactie geladen 1 week geleden
      Zo zo goede recensie!!🤌🏼😍
      1 likes
  • Betaalde samenwerking
    De rol van de gebruiker: Lyko Creator.Het bericht is gemaakt 2 weken geleden
    Een beetje van het laatste dat ik heb gekocht of gekregen ☺️ Hey allemaal 💖 Ik ben hier een paar weken een beetje afwezig geweest, er zijn veel moeilijke veranderingen in mijn leven geweest en midden in die storm ging mijn telefoon kapot – met alle belangrijke wachtwoorden/bankID en ook alle content die ik heb gemaakt en hier nog niet gedeeld heb. Ik ben bezig geweest om alles stukje bij beetje op te lossen en boven water te blijven 🩷🌊 Nu heb ik een leen telefoon met een iets slechtere camera😅 Hoop dat het goed met je gaat 🩶 IN DE VIDEO: • Een romige lipstick die ik al een tijdje in de gaten had, voelt luxe aan en heeft goede pigmentatie 💄 (ruikt naar vanille zoals veel andere lipproducten, ik had liever een fruitige geur gehad 🍓) • Chromatische shimmer in rood/paars/groen die al heel lang op mijn verlanglijstje staat, ziet er supermooi uit voor bruine of groene ogen ♥️🤎💚 • Mijn gewone concealers waren op, dus probeer ik deze nu. Voelt iets dikker aan, dekt goed en blijft goed zitten naar mijn mening – tot nu toe goed (een week getest) 🩷 • Navulling van mijn favoriete CC, gebruik het als basis, je hebt er heel weinig van nodig omdat het kleurverschillen zo goed egaliseert 🩷 • Test dit omdat ik op zoek ben naar een betaalbaar talkvrij (!) poeder alternatief voor Bare Minerals Mineral Veil. Eerste indruk was dat het een beetje een frisse/aardse geur heeft, niet zo lekker maar stoort niet op de huid. Helemaal oké, maar geen vervanger voor mijn favoriet. Maar ik vind het design van UogaUoga leuk & het voelt als een spannend natuurlijk/biologisch merk (uit Litouwen) 🤍 • Heb deze luxe mascara een tijdje geleden gewonnen, maar wacht nog even met openen omdat ik al veel open heb 🖤 • Exuviance is een merk waar ik nieuwsgierig naar ben om te proberen, heb deze en een ander product gekocht die ik later laat zien 🤎 • Wordt volledig getest door mij als #lykotestpilot en een review komt binnenkort 🤍 – Heb jij er al een van geprobeerd? 💕 #newin #makeup #smink #morphe #moira #lumene #uogauoga #theordinary #exuviance #sensai #sensai100 #lipstick #eyeshadow #concealer #cccream #lykocreator #lykomission
    8 producten in deze look
    10134 keer bekeken
    • De rol van de gebruiker: Lyko Creator.Reactie geladen 1 week geleden
      Hou van Lumene's CC-cream!❤️
      1 likes
  • De rol van de gebruiker: Lyko Creator.Het bericht is gemaakt 1 maand geleden
    Ik hoop dat het goed met jullie gaat aan het begin van de herfst 🍁🍂🫖🕯️ Ik hou zelf van deze tijd wanneer de bladeren van kleur veranderen, en ik raak geïnspireerd om binnenkort extra gezellig herfstknutsels binnen te doen 🤎 Deze week heb ik een video gemaakt met de potloden van Depend Cosmetic (het is de eerste keer dat ik een "vergelijkingsvideo" maak, dus ik ontvang graag feedback ☺️🩷) Uit de video: 🤎  "Droger en harde wasachtige formule. Zeer gemakkelijk te gebruiken, als een klassieke wenkbrauwpotlood. Geeft een zacht resultaat, maar kan ook iets harder worden aangebracht.  is warm chocoladebruin. 🤎  "Droger en harde wasachtige formule. Brede driehoekige vorm met smalle punt. Ik vind dat het goed werkt om zowel haartjes te tekenen als een gedefinieerde vleugel/staart te creëren!  ervaar ik als neutraal donkerbruin (niet zwart) en het werkt voor mij met donkerbruine wenkbrauwen. 🤎  "Als een langere stift, maar iets zachter (een beetje penseelachtig). Perfect om extra gedefinieerde haartjes nauwkeurig te tekenen, maar ik vind het iets moeilijker om helemaal recht te krijgen (korte lichte streken lijken het makkelijkst).  hier is extra donkerbruin en koeler van toon vergeleken met dezelfde tint in de anderen. 🤎  "Tweedelige kortere stift met schuine punten. Iets steviger dan "ultra thin" en makkelijker te gebruiken naar mijn mening. Ik vind het handig om hele gebieden in te kleuren waar haartjes ontbreken of dun zijn. Dan schilder ik in de natuurlijke richting van de haartjes 😊  is warm chocoladebruin. Tag de haarverzorging die ik die dag had + ook een nieuw lipproduct 👩🏻‍🦱👄 –  Soft of meer tattooed look? Ik geef zelf de voorkeur aan het gebruik van de tweedelige stift 😍 #swatches #browpencil #browpen #brows #eyebrow #ögonbryn #makeup #smink #depend #dependcosmetic #lykocommunity #lykocreator #lykomission
    11 producten in deze look
    10692 keer bekeken
    • De rol van de gebruiker: Lyko Creator.Reactie geladen 6 dag(en) geleden
      Mooi💗 Laten we kleine makers elkaar steunen🤌✨🍂
      1 likes
  • De rol van de gebruiker: Lyko Creator.Het bericht is gemaakt 1 maand geleden
    Beoordeling: 4 van de 5

    Vrouwelijk, zacht en luchtig - geen zware vanille / sterk 🧈🧂💨🧡

    𝓙𝓾̈𝓻𝓿𝓮𝓷: Mooie retro-geïnspireerde fles, extra gewicht in fles en dop, met gouden details die exclusief aanvoelen 💐✨ De eerste spray vond ik eerst een beetje als “oudere dame parfum” en vond het niet lekker 👀 MIJN ERVARING MET DE GEUR NA 1 WEEK: ➕ Sofistisch, zacht, vrouwelijk. Zoet, maar niet overdreven. Koele vanille en niet zwaar. Noch vanille noch bloemig overheerst. Goed in balans. Hou ervan dat je steeds meer noten ontdekt naarmate je het vaker draagt ☺️: Boterige bloem, licht zoet en zout, oosters, een beetje kruidig, luchtig fris-lucht gevoel, poederig, romig. ➖ Wel droog hout in de dry down op mijn huid wat ik niet prettig vind, voelt een beetje mannelijk 🪵 (verschijnt een paar uur nadat ik geconcentreerd op mijn pols heb gespoten). Als ik in plaats daarvan lichte wolken meer verspreid over huid en kleding spray – ervaar ik de geur als zacht en vrouwelijk door en door. ☁️ De parfum lijkt mild voor de omgeving (heb vrienden gevraagd die een meter verderop stonden, ze leken het niet te ruiken, ondanks 3 sprays 😊). Positief is dat het geschikt lijkt als dagelijkse parfum (ook voor mij die soms gevoelig is voor geuren). 🧡 Niet zo sterk als “intense” zou kunnen suggereren – maar diep en warm. 𝓛𝓲𝓷𝓷𝓪 𝓛𝓲𝓷𝓷𝓪: Voor mij blijft de beste geur ongeveer 2,5 uur zitten, daarna komt het hout meer naar voren. Na 5 uur is de geur veel zwakker. 8 uur heel zwak, maar ik voel het nog een beetje op de huid. 𝓢𝓪𝓻𝓪: Ben al meer dan 10 jaar een clean-girl met fruitige noten (hou er nog steeds van), maar ben de laatste tijd meer naar warmere geuren gegaan. Hou echter niet van zware vanille, heel bloemig of sterk hout. 𝓙𝓾𝓵𝓲𝓪: Verrast dat het niet meer naar vanille ruikt, had zwaardere vanille verwacht. Geen sterke parfum. Goed in balans, verfijnd, zacht, boterig, licht zoet, poederig en vrouwelijk – een beetje zout, luchtig en met hout in de dry down 🧡🧈🌺💨🧂🪵 Een dagelijkse parfum die me is gaan groeien en deze herfst veel gebruikt zal worden! 😊🍁 𝓙𝓪𝓷𝓮: 🧡🧡🧡🧡 (aanrader om meer dan één keer te testen – dag 1-2 veranderde mijn beoordeling van 2 naar 4.. 👀) #gucci #lykotestpilot #parfym #doft #gucciflora #gorgeousorchid #intense #lykocommunity #lykocreator #lykoreview #lykomission
    1 product in post Vrouwelijk, zacht en luchtig - geen zware vanille / sterk 🧈🧂💨🧡
    3036 keer bekeken
    • De rol van de gebruiker: Lyko Creator.Reactie geladen 1 maand geleden
      Zo'n mooie fles 💭🤍
      1 likes
  • De rol van de gebruiker: Lyko Creator.Het bericht is gemaakt 1 maand geleden
    Nee maar echt Depend Cosmetic!!! Dank je. Ik was zo verrast en blij hiermee 🥺💗 In een wedstrijd op Instagram won ik hun wenkbrauwfavorieten. Maar kreeg ook een wimperserum. Ik heb het nog nooit eerder geprobeerd en mijn wimpers zijn de laatste tijd vaker uitgevallen, dus het kwam goed uit 😍🫶 Ik heb ook net mijn eerste twee grijze haartjes in mijn wenkbrauwen gevonden van alle plekken (!?😅), dus ik was begonnen met het zoeken naar wenkbrauwverf. Wist je dat Depend zoveel wenkbrauwproducten en zelfs wimperserums heeft?? Dat wist ik niet helemaal! 5DC5FB5FB5F25F55EE0A5F95F95F2601 5F6 5F35FF5EE5FB6006005F25FF6025FA5F2601 lijkt fijn met verschillende peptiden die de haargroei kunnen beïnvloeden en onder andere verzorgende panthenol, wat hier een favoriete ingrediënt is in zowel huid als haar ☺️👏 Ook bevat het geen prostaglandinen (datgene waarvan je hebt gehoord dat het het ooggebied donkerder kan maken in sommige wimperserums). Ik kijk ernaar uit om deze te testen! – 5DB5EE5FF 5F1602 6015F26006015EE601 5FB5EE0A5F45FC5FB? – 5E95F65F95F85F25FB 5FD5FF5FC5F16025F8601 6035F65F95F9 5F1602 6005F2 5F35FC085FF600601?! 😍 Gelukkig nieuw meisjesjaar nog – let us glow 🪄✨ #depend #dependcosmetic #ögonbryn #brows #brynfärg #eyelashserum #fransserum #makeup #lykocreator #lykomission
    10 producten in deze look
    12740 keer bekeken
    • De rol van de gebruiker: Lyko Creator.Reactie geladen 1 maand geleden
      Spannend met wimperserum, dat wist ik eigenlijk niet dat ze dat hadden 😍
      1 likes
  • Betaalde samenwerking
    De rol van de gebruiker: Lyko Creator.Het bericht is gemaakt 1 maand geleden
    🔥 𝖚𝖨𝖬𝖬𝖲 𝖙𝖟𝖢𝖤𝖴 𝖚𝖼𝖿𝖿𝖿𝖲𝖢𝖂𝖂 𝖢𝖿𝖿𝖰𝖵𝖶𝖱 𝖼𝖡𝖧𝖱𝖲𝖶𝖲 𝖲𝖡𝖦𝖷𝖲𝖦 🔥 Leuke mensen, wat een heerlijk community is dit hier💗. Bedankt voor de lieve felicitaties toen ik jarig was ☺️💫 Moet laten zien welke spannende (en mooie!) parfum ik eergisteren thuis heb gekregen om te testen als #lykotestpilot voor Gucci 💐🙏 Het zou een diepere versie van het origineel zijn, die ik zelf niet heb getest (tag het💛) Het mooie kunstwerk op de verpakking is van Vittorio Accornero uit 1966 en laat me contentideeën bedenken met de parfum (zou het niet mooi zijn met een vurige warme en glinsterende oogschaduwlook erbij?!) 💭🎬✨ – 𝖛𝖎𝖓 𝖲𝖶𝖲𝖳𝖾𝖲 𝖽𝖾𝖺𝖽𝖾 𝖿𝖺𝖼𝖾-𝖽𝖾𝖺𝖽𝖾𝖽-𝖽𝖾𝖺𝖽𝖾𝖽? 🧡 Ik heb er een getest, eigenlijk mijn eerste Lyko testpiloot opdracht ongeveer een half jaar geleden: lyko.com/sv/community?item=1286391a-34cc-4500-b6c1-7b04f79e4399 #gucci #testpilot #parfym #gucciflora #gorgeousorchid #intense #lykocreator #lykomission
    5 producten in deze look
    59518 keer bekeken
  • De rol van de gebruiker: Lyko Creator.Het bericht is gemaakt 2 maanden geleden
    𝓔𝓯𝓰𝷁𝓱𝓯𝓱𝓮-𝓺𝓼𝓯𝓷𝓯𝓬 🎈 Kan niet geloven dat ik net 35 ben geworden 😅 Maar ik begrijp steeds beter wat mijn oma bedoelde toen ze zei dat de tijd snel gaat 🥺 Ik vergeet het en leef soms alsof de tijd eeuwig is. Een herinnering om soms meer in het moment te zijn 🤍 Iets wat ik doe om in het moment te zijn is een selfcare-moment – dit weekend had ik een extra langzame verjaardochtend 🍰🧖‍♀️ en ik probeerde een nieuw oogmasker! Ik wou dat ik van vreugde kon schreeuwen en het kon aanbevelen. Maar eerlijk gezegd deed het niets voor mijn ooggebied 🙄 Koelend gevoel, maar dat was het. Geen extra vocht of volume ervaren! Mijn huidverzorging doet dat beter. 💧 Ik heb ook wat nieuwe huidverzorging besteld als verjaardagscadeau voor mezelf! 🍑✨ – 𝓩𝓲𝓷𝓷 𝓼𝓯̈𝓷 𝓯𝓱𝓪 𝓮𝓪𝓷 𝓬𝓯𝓷𝓮 𝓺𝓼𝓯𝓷𝓬? ☁️ – 𝓩𝓶𝓾𝓹𝓲𝓬 𝓮̈𝓯 𝓯𝓰𝓱̈𝓪𝓯 𝓮𝓷𝓯𝓭𝓮 𝓼𝓯𝓲𝓷𝓯𝓪𝓯𝓮? 👀 𝓢𝓪𝓶𝓶𝓮! Per ongeluk kreeg ik een egaliserend filter op mijn huid toen ik filmde op Snapchat… #birthday #eyepatches #eyemask #skincare #hudvård #olehenriksen #geekandgorgeous #mariaakerberg #selfcare #lykocreator #lykomission
    4 producten in deze look
    27200 keer bekeken
    • De rol van de gebruiker: Lyko Creator.Reactie geladen 1 maand geleden
      Gefeliciteerd mooie lieve🌸🥰✨🎼
      1 likes
  • De rol van de gebruiker: Lyko Creator.Het bericht is gemaakt 2 maanden geleden
    Beoordeling: 4 van de 5

    Testpilot x Dashl 🖤✨

    Ik heb het product ontvangen in ruil voor eerlijke recensies 🦋 De mascara die ik heb getest is zwart en ik ben best tevreden! Ik vind het rubberen borsteltje fijn, dat buigzaam is en vrij dicht op elkaar staande haartjes heeft. Dit is een mascara die een natuurlijk en gelijkmatig resultaat geeft als je er gewoon snel een paar keer overheen veegt, met mooi gescheiden wimpers en geen klontjes. Makkelijk in gebruik. Dunnere formule. Ik vind hem het fijnst als ik een natuurlijke look wil! 👁️🪶 Zeer goede houdbaarheid, blijft de hele dag zitten zonder af te geven (ondanks vette oogleden en hooded eyes). Dit is voor mij een van de belangrijkste dingen in een mascara. Wast toch makkelijk af met warm water 👌++ Ik vind het resultaat echter niet zo makkelijk egaal te krijgen als ik extra volume in laagjes wil opbouwen voor meer dramatische / zichtbare wimpers (droogt snel, dus wimpers kunnen ongelijk aan elkaar plakken en een beetje klonteren, althans bij mij met wat steilere en kortere wimpers). Dus een klein minpuntje. ➖ Maar over het algemeen een goede mascara voor een natuurlijke look, die ik zou overwegen te kopen! ☺️🦋 Beoordeling: 🖤🖤🖤🖤 #dashlbeauty #testpilot #dashl #mascara #makeup #smink #lykocreator #lykomission
    1 product in post Testpilot x Dashl 🖤✨
    1258 keer bekeken
    • De rol van de gebruiker: Lyko Creator.Reactie geladen 1 maand geleden
      Supermooi😍💫
      1 likes
  • De rol van de gebruiker: Lyko Creator.Het bericht is gemaakt 2 maanden geleden
    Beoordeling: 3 van de 5

    Testpilot x Dashl 🤎✨

    Ik heb het product ontvangen in ruil voor eerlijke recensies 🦋 Ik gebruik dagelijks wenkbrauwgel. De borstel is extra groot vergeleken met andere wenkbrauwgels die ik heb getest, maar ik zie dat niet als een probleem – de borstel is "tweedelig" met twee verschillende lengtes van haren + is plat van vorm. Dit geeft de mogelijkheid om de techniek te variëren - een pluspunt volgens mij! De haren zijn ook extra zacht en soepel. Makkelijk te gebruiken 😊 De formule voelt dun aan en droogt op tot een iets harde laag (zonder wit te worden op mijn donkere wenkbrauwen). De gel laat mijn haartjes gedefinieerder lijken en blijft de hele dag op zijn plek zitten. 🌟 De verpakking is vrij klein, 4 ml. Voor de hogere prijs had ik ook wat meer verzorgende inhoud gewenst om een favoriet te worden ➖ Maar functioneel is het goed! Beoordeling: 🤎🤎🤎 #dashlbeauty #testpilot #dashl #browgel #brows #makeup #smink #lykocreator #lykomission
    1 product in post Testpilot x Dashl 🤎✨
    388 keer bekeken
    • De rol van de gebruiker: Lyko Creator.Reactie geladen 2 maanden geleden
      Zeer goede recensie 🤎
      1 likes