Eye patches
Ben je op zoek naar de beste eye patches om de huid rond je ogen een frisse en jeugdige uitstraling te geven? Stop the search! Want bij Lyko hebben we alles wat je wilt. Of je nu last hebt van donkere kringen, fijne lijntjes of gewoon je ogen wilt verwennen; hier ben je aan het juiste adres. Blader door ons ruime aanbod aan eyepatches en vind jouw favoriet!
144 producten
WOW-prijs
Kiehl'sAvocadoCreamy Eye Treatment14 ml
AvocadoCreamy Eye Treatment14 ml
€26,40

Adviesprijs: €38Aanbevolen prijs
€38
(€188,57 / 100 ml)WOW-prijsKiehl'sAvocadoCreamy Eye Treatment14 ml
€26,40

Aanbevolen prijs
€38
(€188,57 / 100 ml)GleezeIcy Eye Pads
Icy Eye Pads
€2,29
(€2,29 St.)
(€2,29 St.)GleezeIcy Eye Pads
€2,29
(€2,29 St.)
(€2,29 St.)PIXIDetoxifEYE Depuffing Eye Patches 30 pcs30 St.
DetoxifEYE Depuffing Eye Patches 30 pcs30 St.
€20,47

Adviesprijs: €31,50Aanbevolen prijs
€31,50
(€68,23 / 100 St.)PIXIDetoxifEYE Depuffing Eye Patches 30 pcs30 St.
€20,47

Aanbevolen prijs
€31,50
(€68,23 / 100 St.)WOW-prijs
Kiehl'sAvocadoCreamy Eye Treatment28 ml
AvocadoCreamy Eye Treatment28 ml
€41,80

Adviesprijs: €60Aanbevolen prijs
€60
(€149,29 / 100 ml)WOW-prijsKiehl'sAvocadoCreamy Eye Treatment28 ml
€41,80

Aanbevolen prijs
€60
(€149,29 / 100 ml)Club Lyko 25% korting
COSRXThe Peptide Collagen Hydrogel Eye Patch60 St.
The Peptide Collagen Hydrogel Eye Patch60 St.
Ledenprijs€25,42

Originele prijs €33,90Normale prijs
€33,90
(€42,37 / 100 St.)Club Lyko 25% kortingCOSRXThe Peptide Collagen Hydrogel Eye Patch60 St.
Ledenprijs€25,42

Normale prijs
€33,90
(€42,37 / 100 St.)By LykoGolden Eye Eye Patches4 g
Golden Eye Eye Patches4 g
€2,90
(€72,50 / 100 g)
(€72,50 / 100 g)By LykoGolden Eye Eye Patches4 g
€2,90
(€72,50 / 100 g)
(€72,50 / 100 g)Nieuw
Beauty of JoseonRevive Under Eye Patch100 g
Revive Under Eye Patch100 g
€22,90
(€22,90 / 100 g)
(€22,90 / 100 g)NieuwBeauty of JoseonRevive Under Eye Patch100 g
€22,90
(€22,90 / 100 g)
(€22,90 / 100 g)Mixed BrandsK-BeautySelf Care
K-BeautySelf Care
€36,50

Waarde €71,90
(€36,50 St.)Mixed BrandsK-BeautySelf Care
€36,50

Waarde €71,90
(€36,50 St.)Peter Thomas RothPotent-C Eye Patches30 St.
Potent-C Eye Patches30 St.
€61,69

Adviesprijs: €83,35Aanbevolen prijs
€83,35
(€205,63 / 100 St.)Peter Thomas RothPotent-C Eye Patches30 St.
€61,69

Aanbevolen prijs
€83,35
(€205,63 / 100 St.)MANTLEThe Eye Patch - Reusable Eye Patches
The Eye Patch - Reusable Eye Patches
€22,90
(€22,90 St.)
(€22,90 St.)MANTLEThe Eye Patch - Reusable Eye Patches
€22,90
(€22,90 St.)
(€22,90 St.)XlashRejuvenating Eye Gels
Rejuvenating Eye Gels
€50,50
(€50,50 St.)
(€50,50 St.)XlashRejuvenating Eye Gels
€50,50
(€50,50 St.)
(€50,50 St.)BubbleTHydrogel Eye Patches Vitamin E & Green Tea
Hydrogel Eye Patches Vitamin E & Green Tea
€1,90
(€31,67 / 100 g)
(€31,67 / 100 g)BubbleTHydrogel Eye Patches Vitamin E & Green Tea
€1,90
(€31,67 / 100 g)
(€31,67 / 100 g)Club Lyko 25% korting
COSRX5 PDRN Collagen Vitalizing Hydrogel Eye Patch85 g
5 PDRN Collagen Vitalizing Hydrogel Eye Patch85 g
Ledenprijs€22,46

Originele prijs €29,95Normale prijs
€29,95
(€26,42 / 100 g)Club Lyko 25% kortingCOSRX5 PDRN Collagen Vitalizing Hydrogel Eye Patch85 g
Ledenprijs€22,46

Normale prijs
€29,95
(€26,42 / 100 g)GarnierSkinActiveHyaluronic Cryo Jelly Eye Patches for Tired Eyes
€4,50
(€4,50 St.)
(€4,50 St.)Cadeau
StarskinVIPThe Gold Mask Eye Single1 St.
VIPThe Gold Mask Eye Single1 St.
€6,90
(€6,90 St.)
(€6,90 St.)CadeauStarskinVIPThe Gold Mask Eye Single1 St.
€6,90
(€6,90 St.)
(€6,90 St.)PIXIDream-y EYE Patches
Dream-y EYE Patches
€20,44

Adviesprijs: €31,50Aanbevolen prijs
€31,50
(€20,44 St.)PIXIDream-y EYE Patches
€20,44

Aanbevolen prijs
€31,50
(€20,44 St.)Hello GorgeousHydrating Eye Pads
Hydrating Eye Pads
€10,90
(€10,90 St.)
(€10,90 St.)Hello GorgeousHydrating Eye Pads
€10,90
(€10,90 St.)
(€10,90 St.)Balance Active FormulaGold + Marine Collagen Hydrogel under Eye Masks
€6,50
(€6,50 St.)
(€6,50 St.)PIXINutrifEYE 30 pairs
NutrifEYE 30 pairs
€20,44

Adviesprijs: €31,50Aanbevolen prijs
€31,50
(€20,44 St.)PIXINutrifEYE 30 pairs
€20,44

Aanbevolen prijs
€31,50
(€20,44 St.)Nog maar 1 over
BiovèneVITAMIN C Ultra-Bright Eye Pad Mask with Grapefruit and Hyaluronic Acid8 g
VITAMIN C Ultra-Bright Eye Pad Mask with Grapefruit and Hyaluronic Acid8 g
€5,50
(€68,75 / 100 g)
(€68,75 / 100 g)Nog maar 1 overBiovèneVITAMIN C Ultra-Bright Eye Pad Mask with Grapefruit and Hyaluronic Acid8 g
€5,50
(€68,75 / 100 g)
(€68,75 / 100 g)BiovèneHYALURONIC ACID Max-Hydration Eye Pad Mask with Aloe Vera and Vitamin E8 g
HYALURONIC ACID Max-Hydration Eye Pad Mask with Aloe Vera and Vitamin E8 g
€5,50
(€68,75 / 100 g)
(€68,75 / 100 g)BiovèneHYALURONIC ACID Max-Hydration Eye Pad Mask with Aloe Vera and Vitamin E8 g
€5,50
(€68,75 / 100 g)
(€68,75 / 100 g)Cadeau
StarskinEssentialsEye Catcher
EssentialsEye Catcher
€7,15

Adviesprijs: €10,50Aanbevolen prijs
€10,50
(€7,15 St.)CadeauStarskinEssentialsEye Catcher
€7,15

Aanbevolen prijs
€10,50
(€7,15 St.)IROHA NATUREAnti-Fatigue Vitamin C Eye Patches
Anti-Fatigue Vitamin C Eye Patches
€5,50
(€5,50 St.)
(€5,50 St.)IROHA NATUREAnti-Fatigue Vitamin C Eye Patches
€5,50
(€5,50 St.)
(€5,50 St.)Peggy WorldHydrogel Eye Patches 7 pairs42 g
Hydrogel Eye Patches 7 pairs42 g
€17,99
(€42,83 / 100 g)
(€42,83 / 100 g)Peggy WorldHydrogel Eye Patches 7 pairs42 g
€17,99
(€42,83 / 100 g)
(€42,83 / 100 g)144 producten