Sally Hansen
Sally Hansen ble etablert i New York i 1957 og fokuset var å skape innovative produkter som både pleier og styrker neglene. Da Sally og hennes mann, en kjemiker, utviklet den beskyttende negleformulaen «Hard As Nails» ble produktet raskt en storselger, og dette trigget utviklingen av flere produkter. Sally Hansen tilbyr i dag et bredt sortiment av produkter for ethvert negleproblem i tillegg til et utvalg av beskyttende lakk i mange ulike farger. Mens ”Hard As Nails” fortsetter å være en bestselger, har Sally Hansen utviklet seg til å bli en ledende merkevare av neglebehandling og farge.
Toppliste:
92 produkter
EssieNail Careessie Hard to Resist Nail Strengthener Sheer PinkPink Tint
Nail Careessie Hard to Resist Nail Strengthener Sheer PinkPink Tint
12,91 €

Anb. pris 14,90 €Anbefalt pris
14,90 €
(12,91 € stk)EssieNail Careessie Hard to Resist Nail Strengthener Sheer PinkPink Tint
12,91 €

Anbefalt pris
14,90 €
(12,91 € stk)EssieHard to Resist Advanced Nail Strengthener Clear
Hard to Resist Advanced Nail Strengthener Clear
12,91 €

Anb. pris 14,90 €Anbefalt pris
14,90 €
(95,63 € / 100 ml)EssieHard to Resist Advanced Nail Strengthener Clear
12,91 €

Anbefalt pris
14,90 €
(95,63 € / 100 ml)EssieStay Longer Top Coat
Stay Longer Top Coat
12,91 €

Anb. pris 14,90 €Anbefalt pris
14,90 €
(95,63 € / 100 ml)EssieStay Longer Top Coat
12,91 €

Anbefalt pris
14,90 €
(95,63 € / 100 ml)CatriceSheer Beauties Strengthening Nail Polish040 Fluffy Cotton Candy
Sheer Beauties Strengthening Nail Polish040 Fluffy Cotton Candy
3,44 €

Anb. pris 3,99 €Anbefalt pris
3,99 €
(32,76 € / 100 ml)CatriceSheer Beauties Strengthening Nail Polish040 Fluffy Cotton Candy
3,44 €

Anbefalt pris
3,99 €
(32,76 € / 100 ml)EssieNail CareHard to Resist Nail StrengthenerViolet Tint
Nail CareHard to Resist Nail StrengthenerViolet Tint
12,91 €

Anb. pris 14,90 €Anbefalt pris
14,90 €
(12,91 € stk)EssieNail CareHard to Resist Nail StrengthenerViolet Tint
12,91 €

Anbefalt pris
14,90 €
(12,91 € stk)EssieNail CareBase + Top Coat, All-In-One14 ml
Nail CareBase + Top Coat, All-In-One14 ml
12,91 €

Anb. pris 14,90 €Anbefalt pris
14,90 €
(92,21 € / 100 ml)EssieNail CareBase + Top Coat, All-In-One14 ml
12,91 €

Anbefalt pris
14,90 €
(92,21 € / 100 ml)IDUN MineralsTop CoatDiamant
Top CoatDiamant
9,90 €
(90 € / 100 ml)
(90 € / 100 ml)IDUN MineralsTop CoatDiamant
9,90 €
(90 € / 100 ml)
(90 € / 100 ml)IDUN MineralsNail PolishSafir
Nail PolishSafir
9,90 €
(9,90 € stk)
(9,90 € stk)IDUN MineralsNail PolishSafir
9,90 €
(9,90 € stk)
(9,90 € stk)SecheForté Strengthening Treatment14 ml
Forté Strengthening Treatment14 ml
14,50 €
(103,57 € / 100 ml)
(103,57 € / 100 ml)SecheForté Strengthening Treatment14 ml
14,50 €
(103,57 € / 100 ml)
(103,57 € / 100 ml)CatriceSheer Beauties Strengthening Nail Polish050 Peonies, Please!
Sheer Beauties Strengthening Nail Polish050 Peonies, Please!
3,99 €
(38 € / 100 ml)
(38 € / 100 ml)CatriceSheer Beauties Strengthening Nail Polish050 Peonies, Please!
3,99 €
(38 € / 100 ml)
(38 € / 100 ml)EssieNail CareTopCoat Speed Setter
Nail CareTopCoat Speed Setter
12,91 €

Anb. pris 14,90 €Anbefalt pris
14,90 €
(92,21 € / 100 ml)EssieNail CareTopCoat Speed Setter
12,91 €

Anbefalt pris
14,90 €
(92,21 € / 100 ml)EssieWild NudesNail Polish Clothing Optional 497364 Flowerista
Wild NudesNail Polish Clothing Optional 497364 Flowerista
10,10 €

Anb. pris 14,40 €Anbefalt pris
14,40 €
(10,10 € stk)EssieWild NudesNail Polish Clothing Optional 497364 Flowerista
10,10 €

Anbefalt pris
14,40 €
(10,10 € stk)EssieNail CareGel Setter Top CoatCoat Gel Setter
Nail CareGel Setter Top CoatCoat Gel Setter
12,91 €

Anb. pris 14,90 €Anbefalt pris
14,90 €
(92,21 € / 100 ml)EssieNail CareGel Setter Top CoatCoat Gel Setter
12,91 €

Anbefalt pris
14,90 €
(92,21 € / 100 ml)London GraceNail PolishIris
Nail PolishIris
10,20 €

Anb. pris 13,50 €Anbefalt pris
13,50 €
(85 € / 100 ml)London GraceNail PolishIris
10,20 €

Anbefalt pris
13,50 €
(85 € / 100 ml)CatriceSheer Beauties Strengthening Nail Polish080 Lavender Whispers
Sheer Beauties Strengthening Nail Polish080 Lavender Whispers
3,99 €
(38 € / 100 ml)
(38 € / 100 ml)CatriceSheer Beauties Strengthening Nail Polish080 Lavender Whispers
3,99 €
(38 € / 100 ml)
(38 € / 100 ml)IDUN MineralsBase CoatKristall
Base CoatKristall
9,90 €
(90 € / 100 ml)
(90 € / 100 ml)IDUN MineralsBase CoatKristall
9,90 €
(90 € / 100 ml)
(90 € / 100 ml)IDUN MineralsNail PolishTurmalin
Nail PolishTurmalin
9,90 €
(90 € / 100 ml)
(90 € / 100 ml)IDUN MineralsNail PolishTurmalin
9,90 €
(90 € / 100 ml)
(90 € / 100 ml)London GraceNail PolishKathryn
Nail PolishKathryn
13,50 €
(112,50 € / 100 ml)
(112,50 € / 100 ml)London GraceNail PolishKathryn
13,50 €
(112,50 € / 100 ml)
(112,50 € / 100 ml)IDUN MineralsNail PolishCinnober
Nail PolishCinnober
9,90 €
(90 € / 100 ml)
(90 € / 100 ml)IDUN MineralsNail PolishCinnober
9,90 €
(90 € / 100 ml)
(90 € / 100 ml)DependO2Scandi GirlNail Polish715
O2Scandi GirlNail Polish715
3,50 €
(70 € / 100 ml)
(70 € / 100 ml)DependO2Scandi GirlNail Polish715
3,50 €
(70 € / 100 ml)
(70 € / 100 ml)EssieNail ExpressieSK8 with Destiny CollectionNail Polish430 with Destiny
Nail ExpressieSK8 with Destiny CollectionNail Polish430 with Destiny
11,29 €

Anb. pris 12,90 €Anbefalt pris
12,90 €
(11,29 € stk)EssieNail ExpressieSK8 with Destiny CollectionNail Polish430 with Destiny
11,29 €

Anbefalt pris
12,90 €
(11,29 € stk)1944 ParisNail Polish VeganSandra
Nail Polish VeganSandra
12 €

Anb. pris 15,50 €Anbefalt pris
15,50 €
(12 € stk)1944 ParisNail Polish VeganSandra
12 €

Anbefalt pris
15,50 €
(12 € stk)IDUN MineralsNail PolishRubin
Nail PolishRubin
9,90 €
(90 € / 100 ml)
(90 € / 100 ml)IDUN MineralsNail PolishRubin
9,90 €
(90 € / 100 ml)
(90 € / 100 ml)London GraceNail PolishCharlie
Nail PolishCharlie
13,50 €
(112,50 € / 100 ml)
(112,50 € / 100 ml)London GraceNail PolishCharlie
13,50 €
(112,50 € / 100 ml)
(112,50 € / 100 ml)92 produkter