Sol
Här hittar du solskydd för ansikte och kropp i både SPF 30 och SPF 50, after sun och self tanning av hög kvalitet.
Formulan i Clarins solprodukter passar till hela familjen, från 3 år och uppåt. Formulan är vattenresistent för lång hållbarhet och innehåller milda kemikalier för att inte förorena vatten och koraller.
12 produkter
WOW-pris
ClarinsSelf Tan Radiance-Plus Golden Glow Booster Face15 ml
Self Tan Radiance-Plus Golden Glow Booster Face15 ml
23,90 €

Rek. pris 35 €Rekommenderat pris
35 €
(159,33 € / 100 ml)WOW-prisClarinsSelf Tan Radiance-Plus Golden Glow Booster Face15 ml
23,90 €

Rekommenderat pris
35 €
(159,33 € / 100 ml)WOW-pris
ClarinsSelf Tan Radiance-Plus Golden Glow Booster Body30 ml
Self Tan Radiance-Plus Golden Glow Booster Body30 ml
29,90 €

Rek. pris 46 €Rekommenderat pris
46 €
(99,67 € / 100 ml)WOW-prisClarinsSelf Tan Radiance-Plus Golden Glow Booster Body30 ml
29,90 €

Rekommenderat pris
46 €
(99,67 € / 100 ml)ClarinsYouth-protecting Sunscreen Very High Protection SPF50 Body150 ml
Youth-protecting Sunscreen Very High Protection SPF50 Body150 ml
34 €
(22,67 € / 100 ml)
(22,67 € / 100 ml)ClarinsYouth-protecting Sunscreen Very High Protection SPF50 Body150 ml
34 €
(22,67 € / 100 ml)
(22,67 € / 100 ml)ClarinsYouth-protecting Sunscreen High Protection SPF30 Body150 ml
Youth-protecting Sunscreen High Protection SPF30 Body150 ml
34 €
(22,67 € / 100 ml)
(22,67 € / 100 ml)ClarinsYouth-protecting Sunscreen High Protection SPF30 Body150 ml
34 €
(22,67 € / 100 ml)
(22,67 € / 100 ml)ClarinsYouth-protecting Face Sunscreen High Protection SPF3050 ml
Youth-protecting Face Sunscreen High Protection SPF3050 ml
34 €
(68 € / 100 ml)
(68 € / 100 ml)ClarinsYouth-protecting Face Sunscreen High Protection SPF3050 ml
34 €
(68 € / 100 ml)
(68 € / 100 ml)ClarinsGlowing Sun Oil Body & Hair SPF 30150 ml
Glowing Sun Oil Body & Hair SPF 30150 ml
24,75 €

Rek. pris 34 €Rekommenderat pris
34 €
(16,50 € / 100 ml)ClarinsGlowing Sun Oil Body & Hair SPF 30150 ml
24,75 €

Rekommenderat pris
34 €
(16,50 € / 100 ml)ClarinsGlowing Sun Care Mist SPF50+150 ml
Glowing Sun Care Mist SPF50+150 ml
34 €
(22,67 € / 100 ml)
(22,67 € / 100 ml)ClarinsGlowing Sun Care Mist SPF50+150 ml
34 €
(22,67 € / 100 ml)
(22,67 € / 100 ml)ClarinsSelf Tanning Milky Lotion125 ml
Self Tanning Milky Lotion125 ml
35 €
(28 € / 100 ml)
(28 € / 100 ml)ClarinsSelf Tanning Milky Lotion125 ml
35 €
(28 € / 100 ml)
(28 € / 100 ml)WOW-pris
ClarinsSelf Tanning Instant Gel125 ml
Self Tanning Instant Gel125 ml
25,30 €

Rek. pris 35 €Rekommenderat pris
35 €
(20,24 € / 100 ml)WOW-prisClarinsSelf Tanning Instant Gel125 ml
25,30 €

Rekommenderat pris
35 €
(20,24 € / 100 ml)ClarinsInvisible Sun Care Stick High Protection SPF5017 g
Invisible Sun Care Stick High Protection SPF5017 g
30 €
(176,47 € / 100 g)
(176,47 € / 100 g)ClarinsInvisible Sun Care Stick High Protection SPF5017 g
30 €
(176,47 € / 100 g)
(176,47 € / 100 g)ClarinsSun Body Spray Lotion SPF 50+150 ml
Sun Body Spray Lotion SPF 50+150 ml
34 €
(22,67 € / 100 ml)
(22,67 € / 100 ml)ClarinsSun Body Spray Lotion SPF 50+150 ml
34 €
(22,67 € / 100 ml)
(22,67 € / 100 ml)WOW-pris
ClarinsSkin Barrier SPF50+ Multi-Protective Daily Screen30 ml
Skin Barrier SPF50+ Multi-Protective Daily Screen30 ml
41,50 €

Rek. pris 47 €Rekommenderat pris
47 €
(138,33 € / 100 ml)WOW-prisClarinsSkin Barrier SPF50+ Multi-Protective Daily Screen30 ml
41,50 €

Rekommenderat pris
47 €
(138,33 € / 100 ml)