Ögon & Läppar
Här hittar du det där lilla extra för både ögon och läppar! Vi snackar ögonserum som piggar upp trötta blickar, ögonkrämer som återfuktar och motverkar fina linjer, läppskrubb som mjukar upp, lyxiga läppmasker som ger superglans och fransserum som boostar dina fransar till nya höjder. Plus massor av andra små beauty-hacks som tar din rutin till nästa nivå!
1445 produkter
WOW-pris
Beauty of JoseonRevive Eye Serum: Ginseng+Retinal30 ml
Revive Eye Serum: Ginseng+Retinal30 ml
12,80 €

Rek. pris 22,90 €Rekommenderat pris
22,90 €
(42,67 € / 100 ml)WOW-prisBeauty of JoseonRevive Eye Serum: Ginseng+Retinal30 ml
12,80 €

Rekommenderat pris
22,90 €
(42,67 € / 100 ml)Nyhet
The OrdinaryLacto-PDRN* 4% +B9 Eye Cream15 ml
Lacto-PDRN* 4% +B9 Eye Cream15 ml
10,20 €
(68 € / 100 ml)
(68 € / 100 ml)NyhetThe OrdinaryLacto-PDRN* 4% +B9 Eye Cream15 ml
10,20 €
(68 € / 100 ml)
(68 € / 100 ml)Club Lyko -25%
COSRXThe Peptide Collagen Hydrogel Eye Patch60 st
The Peptide Collagen Hydrogel Eye Patch60 st
Medlemspris25,42 €

Tid. pris 33,90 €Tidigare pris
33,90 €
(42,37 € / 100 st)Club Lyko -25%COSRXThe Peptide Collagen Hydrogel Eye Patch60 st
Medlemspris25,42 €

Tidigare pris
33,90 €
(42,37 € / 100 st)TopzDailyEye Patches 30 Pairs60 st
DailyEye Patches 30 Pairs60 st
16,50 €
(27,50 € / 100 st)
(27,50 € / 100 st)TopzDailyEye Patches 30 Pairs60 st
16,50 €
(27,50 € / 100 st)
(27,50 € / 100 st)Nyhet
Beauty of JoseonRevive Under Eye Patch100 g
Revive Under Eye Patch100 g
22,90 €
(22,90 € / 100 g)
(22,90 € / 100 g)NyhetBeauty of JoseonRevive Under Eye Patch100 g
22,90 €
(22,90 € / 100 g)
(22,90 € / 100 g)Nyhet
Ole HenriksenPout Preserve Peptide Lip TreatmentChai Drizzle
Pout Preserve Peptide Lip TreatmentChai Drizzle
21 €
(175 € / 100 ml)
(175 € / 100 ml)NyhetOle HenriksenPout Preserve Peptide Lip TreatmentChai Drizzle
21 €
(175 € / 100 ml)
(175 € / 100 ml)SweedEyelash Growth Serum3 ml
Eyelash Growth Serum3 ml
45,50 €
(1 516,67 € / 100 ml)
(1 516,67 € / 100 ml)SweedEyelash Growth Serum3 ml
45,50 €
(1 516,67 € / 100 ml)
(1 516,67 € / 100 ml)LenoitesPowerLash Growth Serum MascaraBlack
PowerLash Growth Serum MascaraBlack
32,50 €
(32,50 € st)
(32,50 € st)LenoitesPowerLash Growth Serum MascaraBlack
32,50 €
(32,50 € st)
(32,50 € st)LenoitesEyelash Growth Serum5 ml
Eyelash Growth Serum5 ml
44,50 €
(890 € / 100 ml)
(890 € / 100 ml)LenoitesEyelash Growth Serum5 ml
44,50 €
(890 € / 100 ml)
(890 € / 100 ml)WOW-pris
Kiehl'sAvocadoCreamy Eye Treatment14 ml
AvocadoCreamy Eye Treatment14 ml
26,40 €

Rek. pris 38 €Rekommenderat pris
38 €
(188,57 € / 100 ml)WOW-prisKiehl'sAvocadoCreamy Eye Treatment14 ml
26,40 €

Rekommenderat pris
38 €
(188,57 € / 100 ml)EucerinHyaluron-Filler +3x EffectEye Care15 ml
Hyaluron-Filler +3x EffectEye Care15 ml
23,90 €
(159,33 € / 100 ml)
(159,33 € / 100 ml)EucerinHyaluron-Filler +3x EffectEye Care15 ml
23,90 €
(159,33 € / 100 ml)
(159,33 € / 100 ml)The OrdinaryPHA 5% Exfoliating Lip Serum15 ml
PHA 5% Exfoliating Lip Serum15 ml
9,80 €
(65,33 € / 100 ml)
(65,33 € / 100 ml)The OrdinaryPHA 5% Exfoliating Lip Serum15 ml
9,80 €
(65,33 € / 100 ml)
(65,33 € / 100 ml)Club Lyko -25%
COSRXAdvanced SnailPeptide Eye Cream25 ml
Advanced SnailPeptide Eye Cream25 ml
Medlemspris20,62 €

Tid. pris 27,50 €Tidigare pris
27,50 €
(82,48 € / 100 ml)Club Lyko -25%COSRXAdvanced SnailPeptide Eye Cream25 ml
Medlemspris20,62 €

Tidigare pris
27,50 €
(82,48 € / 100 ml)Club Lyko -25%
AXIS-YVegan Collagen Eye Serum10 ml
Vegan Collagen Eye Serum10 ml
Medlemspris23,62 €

Tid. pris 31,50 €Tidigare pris
31,50 €
(236,20 € / 100 ml)Club Lyko -25%AXIS-YVegan Collagen Eye Serum10 ml
Medlemspris23,62 €

Tidigare pris
31,50 €
(236,20 € / 100 ml)By LykoGlow boost Hydrogel Face Mask
Glow boost Hydrogel Face Mask
4,50 €
(4,50 € st)
(4,50 € st)By LykoGlow boost Hydrogel Face Mask
4,50 €
(4,50 € st)
(4,50 € st)WOW-pris
CeraVeEye Repair Cream14 ml
Eye Repair Cream14 ml
13,40 €

Rek. pris 16,50 €Rekommenderat pris
16,50 €
(95,71 € / 100 ml)WOW-prisCeraVeEye Repair Cream14 ml
13,40 €

Rekommenderat pris
16,50 €
(95,71 € / 100 ml)Club Lyko -25%
COSRX5 PDRN Collagen Vitalizing Hydrogel Eye Patch85 g
5 PDRN Collagen Vitalizing Hydrogel Eye Patch85 g
Medlemspris22,46 €

Tid. pris 29,95 €Tidigare pris
29,95 €
(26,42 € / 100 g)Club Lyko -25%COSRX5 PDRN Collagen Vitalizing Hydrogel Eye Patch85 g
Medlemspris22,46 €

Tidigare pris
29,95 €
(26,42 € / 100 g)Club Lyko -25%
Dr. Reju-AllAdvanced PDRN Rejuvenating Lip Serum10 ml
Advanced PDRN Rejuvenating Lip Serum10 ml
Medlemspris15 €

Tid. pris 20 €Tidigare pris
20 €
(150 € / 100 ml)Club Lyko -25%Dr. Reju-AllAdvanced PDRN Rejuvenating Lip Serum10 ml
Medlemspris15 €

Tidigare pris
20 €
(150 € / 100 ml)LumeneNordic BloomAnti-wrinkle & Firm Moisturizing Eye Cream15 ml
Nordic BloomAnti-wrinkle & Firm Moisturizing Eye Cream15 ml
21,35 €

Rek. pris 29,50 €Rekommenderat pris
29,50 €
(142,33 € / 100 ml)LumeneNordic BloomAnti-wrinkle & Firm Moisturizing Eye Cream15 ml
21,35 €

Rekommenderat pris
29,50 €
(142,33 € / 100 ml)LumeneOvernight Care Lash & Eyebrow Serum5 ml
Overnight Care Lash & Eyebrow Serum5 ml
23,90 €
(478 € / 100 ml)
(478 € / 100 ml)LumeneOvernight Care Lash & Eyebrow Serum5 ml
23,90 €
(478 € / 100 ml)
(478 € / 100 ml)LumeneNordic-CGlow Boost Eye Serum10 ml
Nordic-CGlow Boost Eye Serum10 ml
22 €

Rek. pris 31,50 €Rekommenderat pris
31,50 €
(220 € / 100 ml)LumeneNordic-CGlow Boost Eye Serum10 ml
22 €

Rekommenderat pris
31,50 €
(220 € / 100 ml)GleezeIcy Eye Pads
Icy Eye Pads
2,29 €
(2,29 € st)
(2,29 € st)GleezeIcy Eye Pads
2,29 €
(2,29 € st)
(2,29 € st)Nyhet
Ole HenriksenPout Preserve Lip Duo
Pout Preserve Lip Duo
31,50 €
(31,50 € st)
(31,50 € st)NyhetOle HenriksenPout Preserve Lip Duo
31,50 €
(31,50 € st)
(31,50 € st)Maybelline New YorkLifter Glaze Lip Balm02 Pink Drip
Lifter Glaze Lip Balm02 Pink Drip
11,41 €

Rek. pris 12,90 €Rekommenderat pris
12,90 €
(407,50 € / 100 g)Maybelline New YorkLifter Glaze Lip Balm02 Pink Drip
11,41 €

Rekommenderat pris
12,90 €
(407,50 € / 100 g)1445 produkter