Eye Gels
14 products
XlashCalming Eye Gels
Calming Eye Gels
50,50 €
(50,50 € pcs)
(50,50 € pcs)XlashCalming Eye Gels
50,50 €
(50,50 € pcs)
(50,50 € pcs)XlashRejuvenating Eye Gels
Rejuvenating Eye Gels
50,50 €
(50,50 € pcs)
(50,50 € pcs)XlashRejuvenating Eye Gels
50,50 €
(50,50 € pcs)
(50,50 € pcs)XlashHydra Glow PDRN Eye Gels5.5 g
Hydra Glow PDRN Eye Gels5.5 g
25 €
(454,55 € / 100 g)
(454,55 € / 100 g)XlashHydra Glow PDRN Eye Gels5.5 g
25 €
(454,55 € / 100 g)
(454,55 € / 100 g)XlashAll In Glow Eye Gels
All In Glow Eye Gels
39 €
(39 € pcs)
(39 € pcs)XlashAll In Glow Eye Gels
39 €
(39 € pcs)
(39 € pcs)XlashSuper Youth Retinol Eye Gels
Super Youth Retinol Eye Gels
54,90 €
(54,90 € pcs)
(54,90 € pcs)XlashSuper Youth Retinol Eye Gels
54,90 €
(54,90 € pcs)
(54,90 € pcs)New
XlashEyes Glow-up Holiday Kit
Eyes Glow-up Holiday Kit
49 €

Value 88 €
(49 € pcs)NewXlashEyes Glow-up Holiday Kit
49 €

Value 88 €
(49 € pcs)XlashEye Love Gels Trio 6 pairs
Eye Love Gels Trio 6 pairs
19 €
(19 € pcs)
(19 € pcs)XlashEye Love Gels Trio 6 pairs
19 €
(19 € pcs)
(19 € pcs)XlashCaring Eyes Waterproof Make-Up Remover100 ml
Caring Eyes Waterproof Make-Up Remover100 ml
18,50 €
(18,50 € / 100 ml)
(18,50 € / 100 ml)XlashCaring Eyes Waterproof Make-Up Remover100 ml
18,50 €
(18,50 € / 100 ml)
(18,50 € / 100 ml)XlashHero Holiday Kit
Hero Holiday Kit
54,90 €
Value 91,90 €
(54,90 € pcs)XlashHero Holiday Kit
54,90 €
Value 91,90 €
(54,90 € pcs)XlashAwakening Eye Gels
Awakening Eye Gels
50,50 €(50,50 € pcs)
XlashAwakening Eye Gels
50,50 €(50,50 € pcs)
XlashHydrating Hyal Eye Stick12 g
Hydrating Hyal Eye Stick12 g
26,50 €(220,83 € / 100 g)
XlashHydrating Hyal Eye Stick12 g
26,50 €(220,83 € / 100 g)
XlashSmooth Out Retinol Eye Stick4 g
Smooth Out Retinol Eye Stick4 g
26,50 €(662,50 € / 100 g)
XlashSmooth Out Retinol Eye Stick4 g
26,50 €(662,50 € / 100 g)
XlashLongevity Multi-Zone Gels
Longevity Multi-Zone Gels
59 €(59 € / 100 g)
XlashLongevity Multi-Zone Gels
59 €(59 € / 100 g)
XlashBrightening Vitamin C Eye Stick
Brightening Vitamin C Eye Stick
26,50 €(26,50 € pcs)
XlashBrightening Vitamin C Eye Stick
26,50 €(26,50 € pcs)