Sheet Mask
Sheet masks har lenge vært populære i Asia, men etterhvert har de smarte maskene også tatt Norge med storm! De er både effektive og superenkle å bruke med riktig dosering i en smidig engangsforpakning. Hver sheet mask er full av næringsrike serum. Legg masken på rengjort ansikt og koble av noen minutter. Sheet masks skal ikke vaskes bort, men følges opp av din vanlige dag-/nattkrem. På Lyko finner du en mengde forskjellige sheet masks for hver hudtype og behov.
564 produkter
Club Lyko -25%
COSRXThe Peptide Collagen Lifting Glow Hydrogel Mask3 stk
The Peptide Collagen Lifting Glow Hydrogel Mask3 stk
Medlemspris17,17 €

Førpris 22,90 €Ordinarie pris
22,90 €
(5,72 € stk)Club Lyko -25%COSRXThe Peptide Collagen Lifting Glow Hydrogel Mask3 stk
Medlemspris17,17 €

Ordinarie pris
22,90 €
(5,72 € stk)TorridenDIVE INLow Molecular Hyaluronic Acid Mask 27 ml x1 stk
DIVE INLow Molecular Hyaluronic Acid Mask 27 ml x1 stk
3 €
(300 € / 100 stk)
(300 € / 100 stk)TorridenDIVE INLow Molecular Hyaluronic Acid Mask 27 ml x1 stk
3 €
(300 € / 100 stk)
(300 € / 100 stk)BiodanceBio-Collagen Real Deep Mask34 g
Bio-Collagen Real Deep Mask34 g
5,94 €

Anb. pris 7,90 €Anbefalt pris
7,90 €
(17,47 € / 100 g)BiodanceBio-Collagen Real Deep Mask34 g
5,94 €

Anbefalt pris
7,90 €
(17,47 € / 100 g)Club Lyko -25%
COSRXAdvanced SnailMucin Glass Glow Hydrogel Mask3 stk
Advanced SnailMucin Glass Glow Hydrogel Mask3 stk
Medlemspris17,17 €

Førpris 22,90 €Ordinarie pris
22,90 €
(5,72 € stk)Club Lyko -25%COSRXAdvanced SnailMucin Glass Glow Hydrogel Mask3 stk
Medlemspris17,17 €

Ordinarie pris
22,90 €
(5,72 € stk)Nude BeautyHeavenly Pink Hydrogel Mask30 g
Heavenly Pink Hydrogel Mask30 g
9,50 €
(31,67 € / 100 g)
(31,67 € / 100 g)Nude BeautyHeavenly Pink Hydrogel Mask30 g
9,50 €
(31,67 € / 100 g)
(31,67 € / 100 g)Club Lyko -25%
COSRX5 PDRN Hyaluronic Acid Vital Hydrating Hydrogel Mask34 g
5 PDRN Hyaluronic Acid Vital Hydrating Hydrogel Mask34 g
Medlemspris17,17 €

Førpris 22,90 €Ordinarie pris
22,90 €
(50,50 € / 100 g)Club Lyko -25%COSRX5 PDRN Hyaluronic Acid Vital Hydrating Hydrogel Mask34 g
Medlemspris17,17 €

Ordinarie pris
22,90 €
(50,50 € / 100 g)TorridenCELLMAZINGVita C Brightening Mask 26 ml1 ml
CELLMAZINGVita C Brightening Mask 26 ml1 ml
3 €
(300 € / 100 ml)
(300 € / 100 ml)TorridenCELLMAZINGVita C Brightening Mask 26 ml1 ml
3 €
(300 € / 100 ml)
(300 € / 100 ml)BiodanceHydro Cera-nol Real Deep Mask34 g
Hydro Cera-nol Real Deep Mask34 g
5,79 €

Anb. pris 7,90 €Anbefalt pris
7,90 €
(17,03 € / 100 g)BiodanceHydro Cera-nol Real Deep Mask34 g
5,79 €

Anbefalt pris
7,90 €
(17,03 € / 100 g)LumeneMoisturizingSheet Mask 1 pcs
MoisturizingSheet Mask 1 pcs
6,90 €
(6,90 € stk)
(6,90 € stk)LumeneMoisturizingSheet Mask 1 pcs
6,90 €
(6,90 € stk)
(6,90 € stk)GarnierSkinActiveMoisture Bomb Super Hydrating & Soothing Sheet Mask for Sensitive Skin
SkinActiveMoisture Bomb Super Hydrating & Soothing Sheet Mask for Sensitive Skin
3,90 €
(3,90 € stk)
(3,90 € stk)GarnierSkinActiveMoisture Bomb Super Hydrating & Soothing Sheet Mask for Sensitive Skin
3,90 €
(3,90 € stk)
(3,90 € stk)Club Lyko -25%
BeplainCicafulCalming Mask Single1 stk
CicafulCalming Mask Single1 stk
Medlemspris4,12 €

Førpris 5,50 €Ordinarie pris
5,50 €
(4,12 € stk)Club Lyko -25%BeplainCicafulCalming Mask Single1 stk
Medlemspris4,12 €

Ordinarie pris
5,50 €
(4,12 € stk)LumeneSoothing SOS Sheet Mask
Soothing SOS Sheet Mask
6,90 €
(6,90 € stk)
(6,90 € stk)LumeneSoothing SOS Sheet Mask
6,90 €
(6,90 € stk)
(6,90 € stk)TorridenCELLMAZINGFirming Gel Mask 45 g1 g
CELLMAZINGFirming Gel Mask 45 g1 g
11 €
(1 100 € / 100 g)
(1 100 € / 100 g)TorridenCELLMAZINGFirming Gel Mask 45 g1 g
11 €
(1 100 € / 100 g)
(1 100 € / 100 g)Club Lyko -25%
COSRXThe Alpha-Arbutin Discoloration Care Hydrogel Mask3 stk
The Alpha-Arbutin Discoloration Care Hydrogel Mask3 stk
Medlemspris17,17 €

Førpris 22,90 €Ordinarie pris
22,90 €
(5,72 € stk)Club Lyko -25%COSRXThe Alpha-Arbutin Discoloration Care Hydrogel Mask3 stk
Medlemspris17,17 €

Ordinarie pris
22,90 €
(5,72 € stk)TorridenBALANCEFULBALANCEFUL Mask1 ml
BALANCEFULBALANCEFUL Mask1 ml
3 €
(300 € / 100 ml)
(300 € / 100 ml)TorridenBALANCEFULBALANCEFUL Mask1 ml
3 €
(300 € / 100 ml)
(300 € / 100 ml)MedicubePDRN Pink Collagen Gel Mask 28 g x 3
PDRN Pink Collagen Gel Mask 28 g x 3
17,50 €

Uten pakkepris: 19,50 €
(20,83 € / 100 g)MedicubePDRN Pink Collagen Gel Mask 28 g x 3
17,50 €

Uten pakkepris: 19,50 €
(20,83 € / 100 g)By LykoGlow boost Hydrogel Face Mask
Glow boost Hydrogel Face Mask
4,50 €
(4,50 € stk)
(4,50 € stk)By LykoGlow boost Hydrogel Face Mask
4,50 €
(4,50 € stk)
(4,50 € stk)BiodanceRejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask34 g
Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask34 g
5,54 €

Anb. pris 8,50 €Anbefalt pris
8,50 €
(16,29 € / 100 g)BiodanceRejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask34 g
5,54 €

Anbefalt pris
8,50 €
(16,29 € / 100 g)BiodanceBio-Collagen Real Deep Mask 34 g x 5
Bio-Collagen Real Deep Mask 34 g x 5
23,50 €

Uten pakkepris: 29,70 €
(13,82 € / 100 g)BiodanceBio-Collagen Real Deep Mask 34 g x 5
23,50 €

Uten pakkepris: 29,70 €
(13,82 € / 100 g)BiodanceRadiant Vita Niacinamide Real Deep Mask34 g
Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask34 g
6,08 €

Anb. pris 8,50 €Anbefalt pris
8,50 €
(17,88 € / 100 g)BiodanceRadiant Vita Niacinamide Real Deep Mask34 g
6,08 €

Anbefalt pris
8,50 €
(17,88 € / 100 g)SKIN1004Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask1 stk
Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask1 stk
2,95 €

Anb. pris 4 €Anbefalt pris
4 €
(2,95 € stk)SKIN1004Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask1 stk
2,95 €

Anbefalt pris
4 €
(2,95 € stk)GarnierSkinActiveHyaluronic Cryo Jelly Eye Patches for Tired Eyes
SkinActiveHyaluronic Cryo Jelly Eye Patches for Tired Eyes
4,50 €
(4,50 € stk)
(4,50 € stk)GarnierSkinActiveHyaluronic Cryo Jelly Eye Patches for Tired Eyes
4,50 €
(4,50 € stk)
(4,50 € stk)By LykoHydra Pads
Hydra Pads
4,50 €
(4,50 € stk)
(4,50 € stk)By LykoHydra Pads
4,50 €
(4,50 € stk)
(4,50 € stk)KlairsRich Moist SoothingTencel Sheet Mask25 ml
Rich Moist SoothingTencel Sheet Mask25 ml
6 €
(24 € / 100 ml)
(24 € / 100 ml)KlairsRich Moist SoothingTencel Sheet Mask25 ml
6 €
(24 € / 100 ml)
(24 € / 100 ml)564 produkter