Rosenserien
Rosenserien is a Swedish-produced organic skin care series that is made for people who want to take care of their skin and at the same time take responsibility for the environment. The products are 100% natural and the base of the products is fair trade aloe vera and cold pressed vegetable oils.
19 products
RosenserienShampoo With Argan Oil200 ml
Shampoo With Argan Oil200 ml
21,90 €
(10,95 € / 100 ml)
(10,95 € / 100 ml)RosenserienShampoo With Argan Oil200 ml
21,90 €
(10,95 € / 100 ml)
(10,95 € / 100 ml)RosenserienConditioner150 ml
Conditioner150 ml
24,90 €
(16,60 € / 100 ml)
(16,60 € / 100 ml)RosenserienConditioner150 ml
24,90 €
(16,60 € / 100 ml)
(16,60 € / 100 ml)RosenserienRosenvatten200 ml
Rosenvatten200 ml
28,50 €
(14,25 € / 100 ml)
(14,25 € / 100 ml)RosenserienRosenvatten200 ml
28,50 €
(14,25 € / 100 ml)
(14,25 € / 100 ml)RosenserienJojobaolja100 ml
Jojobaolja100 ml
33,90 €
(33,90 € / 100 ml)
(33,90 € / 100 ml)RosenserienJojobaolja100 ml
33,90 €
(33,90 € / 100 ml)
(33,90 € / 100 ml)RosenserienCalming Moisturizer Anti Redness
Calming Moisturizer Anti Redness
41,50 €
(83 € / 100 ml)
(83 € / 100 ml)RosenserienCalming Moisturizer Anti Redness
41,50 €
(83 € / 100 ml)
(83 € / 100 ml)RosenserienFuktighetskräm Torr - Känslig hy50 ml
Fuktighetskräm Torr - Känslig hy50 ml
31,90 €
(63,80 € / 100 ml)
(63,80 € / 100 ml)RosenserienFuktighetskräm Torr - Känslig hy50 ml
31,90 €
(63,80 € / 100 ml)
(63,80 € / 100 ml)RosenserienFoot Cream100 ml
Foot Cream100 ml
21,90 €
(21,90 € / 100 ml)
(21,90 € / 100 ml)RosenserienFoot Cream100 ml
21,90 €
(21,90 € / 100 ml)
(21,90 € / 100 ml)RosenserienCleansing Cream150 ml
Cleansing Cream150 ml
28,50 €
(19 € / 100 ml)
(19 € / 100 ml)RosenserienCleansing Cream150 ml
28,50 €
(19 € / 100 ml)
(19 € / 100 ml)RosenserienAntirynk50 ml
Antirynk50 ml
41,50 €
(83 € / 100 ml)
(83 € / 100 ml)RosenserienAntirynk50 ml
41,50 €
(83 € / 100 ml)
(83 € / 100 ml)RosenserienC-Vitaminserum med Rosenrot20 ml
C-Vitaminserum med Rosenrot20 ml
47,50 €
(237,50 € / 100 ml)
(237,50 € / 100 ml)RosenserienC-Vitaminserum med Rosenrot20 ml
47,50 €
(237,50 € / 100 ml)
(237,50 € / 100 ml)RosenserienLip BalmRed berries
Lip BalmRed berries
11,50 €
(11,50 € pcs)
(11,50 € pcs)RosenserienLip BalmRed berries
11,50 €
(11,50 € pcs)
(11,50 € pcs)RosenserienVitaminkräm Natt50 ml
Vitaminkräm Natt50 ml
36,50 €
(73 € / 100 ml)
(73 € / 100 ml)RosenserienVitaminkräm Natt50 ml
36,50 €
(73 € / 100 ml)
(73 € / 100 ml)RosenserienLip BalmStrawberry
Lip BalmStrawberry
11,50 €
(11,50 € pcs)
(11,50 € pcs)RosenserienLip BalmStrawberry
11,50 €
(11,50 € pcs)
(11,50 € pcs)RosenserienDeo Roll- On50 ml
Deo Roll- On50 ml
20,50 €(41 € / 100 ml)
RosenserienDeo Roll- On50 ml
20,50 €(41 € / 100 ml)
RosenserienÖgonkräm15 ml
Ögonkräm15 ml
24,90 €(166 € / 100 ml)
RosenserienÖgonkräm15 ml
24,90 €(166 € / 100 ml)
RosenserienFuktighetskräm Normal - Torr hy50 ml
Fuktighetskräm Normal - Torr hy50 ml
31,90 €(63,80 € / 100 ml)
RosenserienFuktighetskräm Normal - Torr hy50 ml
31,90 €(63,80 € / 100 ml)
RosenserienBody Cream with Litsea Cubeba150 ml
Body Cream with Litsea Cubeba150 ml
28,50 €(19 € / 100 ml)
RosenserienBody Cream with Litsea Cubeba150 ml
28,50 €(19 € / 100 ml)
RosenserienDeodorant Spray Citrus100 ml
Deodorant Spray Citrus100 ml
26,50 €(26,50 € / 100 ml)
RosenserienDeodorant Spray Citrus100 ml
26,50 €(26,50 € / 100 ml)
RosenserienMorotsolja30 ml
Morotsolja30 ml
34,90 €(116,33 € / 100 ml)
RosenserienMorotsolja30 ml
34,90 €(116,33 € / 100 ml)
19 products