Friggs
Friggs kosttilskudd er tilgjengelig i flere formater og smaker som dekker ulike behov. Føler du at du mangler vitaminer eller vil forebygge før forkjølelsessesongen? I så fall er ekstra kosttilskudd av vitaminer og mineraler bra for å fylle på det som mangler. Vi har flere brusetabletter i gode smaker, alt fra C-vitamin til multivitaminer og jern. Vi har også brusetabletter spesielt tilpassede for menn og kvinner, samt tabletter som er lette å svelge sammen med et glass vann.
27 produkter
New brand alert!
Registrer deg og få en e-post når Friggs lander hos Lyko.
for å abonnere
EssieOriginal Nail Polish1014 Fringes & Saddle
Original Nail Polish1014 Fringes & Saddle
15,90 €
(117,78 € / 100 ml)
(117,78 € / 100 ml)EssieOriginal Nail Polish1014 Fringes & Saddle
15,90 €
(117,78 € / 100 ml)
(117,78 € / 100 ml)MAC CosmeticsLustreglass Sheer Shine LipstickFiggy
Lustreglass Sheer Shine LipstickFiggy
30 €
(857,14 € / 100 g)
(857,14 € / 100 g)MAC CosmeticsLustreglass Sheer Shine LipstickFiggy
30 €
(857,14 € / 100 g)
(857,14 € / 100 g)NYX PROFESSIONAL MAKEUPJumbo Eye PencilFrench Fries
Jumbo Eye PencilFrench Fries
8,63 €

Anb. pris 10,50 €Anbefalt pris
10,50 €
(8,63 € stk)NYX PROFESSIONAL MAKEUPJumbo Eye PencilFrench Fries
8,63 €

Anbefalt pris
10,50 €
(8,63 € stk)STYLPRO4 Litre Beauty Fridge
4 Litre Beauty Fridge
70 €

Anb. pris 72,50 €Anbefalt pris
72,50 €
(70 € stk)STYLPRO4 Litre Beauty Fridge
70 €

Anbefalt pris
72,50 €
(70 € stk)e.l.f.Pout Clout Lip Plumping PenFiggy With It
Pout Clout Lip Plumping PenFiggy With It
10,90 €(545 € / 100 g)
e.l.f.Pout Clout Lip Plumping PenFiggy With It
10,90 €(545 € / 100 g)
By LykoFrench Duo Metallic Hair Pins
French Duo Metallic Hair Pins
7 €
(7 € stk)
(7 € stk)By LykoFrench Duo Metallic Hair Pins
7 €
(7 € stk)
(7 € stk)WOW-pris
STYLPRO4 Litre Beauty Fridge
4 Litre Beauty Fridge
63,30 €

Anb. pris 72,50 €Anbefalt pris
72,50 €
(63,30 € stk)WOW-prisSTYLPRO4 Litre Beauty Fridge
63,30 €

Anbefalt pris
72,50 €
(63,30 € stk)Club Lyko -20%
RFSUBeyond Thin15 stk
Beyond Thin15 stk
Medlemspris12,40 €

Førpris 15,50 €Ordinarie pris
15,50 €
(82,67 € / 100 stk)Club Lyko -20%RFSUBeyond Thin15 stk
Medlemspris12,40 €

Ordinarie pris
15,50 €
(82,67 € / 100 stk)Club Lyko -20%
RFSUThin10 stk
Thin10 stk
Medlemspris6,80 €

Førpris 8,50 €Ordinarie pris
8,50 €
(68 € / 100 stk)Club Lyko -20%RFSUThin10 stk
Medlemspris6,80 €

Ordinarie pris
8,50 €
(68 € / 100 stk)LenoitesEco-friendly French Hair PinBrown
Eco-friendly French Hair PinBrown
9,50 €
(9,50 € stk)
(9,50 € stk)LenoitesEco-friendly French Hair PinBrown
9,50 €
(9,50 € stk)
(9,50 € stk)Club Lyko -20%
RFSUSense MePleasure Rings
Sense MePleasure Rings
Medlemspris7,12 €

Førpris 8,90 €Ordinarie pris
8,90 €
(7,12 € stk)Club Lyko -20%RFSUSense MePleasure Rings
Medlemspris7,12 €

Ordinarie pris
8,90 €
(7,12 € stk)RedkenFrizz DismissShampoo300 ml
Frizz DismissShampoo300 ml
28,40 €
(94,67 € / 1000 ml)
(94,67 € / 1000 ml)RedkenFrizz DismissShampoo300 ml
28,40 €
(94,67 € / 1000 ml)
(94,67 € / 1000 ml)DurexFeel ultra thin
Feel ultra thin
17,90 €
(17,90 € stk)
(17,90 € stk)DurexFeel ultra thin
17,90 €
(17,90 € stk)
(17,90 € stk)Smile MakersThe French Lover
The French Lover
40,22 €

Anb. pris 50,50 €Anbefalt pris
50,50 €
(40,22 € stk)Smile MakersThe French Lover
40,22 €

Anbefalt pris
50,50 €
(40,22 € stk)Dick JohnsonExcuse My FrenchBeard Kit
Excuse My FrenchBeard Kit
54,90 €
(54,90 € stk)
(54,90 € stk)Dick JohnsonExcuse My FrenchBeard Kit
54,90 €
(54,90 € stk)
(54,90 € stk)LenoitesEco-friendly French Hair PinBeige
Eco-friendly French Hair PinBeige
9,50 €
(9,50 € stk)
(9,50 € stk)LenoitesEco-friendly French Hair PinBeige
9,50 €
(9,50 € stk)
(9,50 € stk)Club Lyko -20%
RFSUThin30 stk
Thin30 stk
Medlemspris15,60 €

Førpris 19,50 €Ordinarie pris
19,50 €
(52 € / 100 stk)Club Lyko -20%RFSUThin30 stk
Medlemspris15,60 €

Ordinarie pris
19,50 €
(52 € / 100 stk)TENGAFlip Zero Electronic Vibration
Flip Zero Electronic Vibration
205,50 €
(205,50 € stk)
(205,50 € stk)TENGAFlip Zero Electronic Vibration
205,50 €
(205,50 € stk)
(205,50 € stk)essenceBaby Got Freckles Freckle Pen10 Faux Real
Baby Got Freckles Freckle Pen10 Faux Real
3,31 €
Anb. pris 3,59 €Anbefalt pris
3,59 €
(331 € / 100 ml)essenceBaby Got Freckles Freckle Pen10 Faux Real
3,31 €
Anbefalt pris
3,59 €
(331 € / 100 ml)KimChi ChicCandy Girl Fake FrecklesAfternoon in the Flower Field
Candy Girl Fake FrecklesAfternoon in the Flower Field
21,90 €(21,90 € stk)
KimChi ChicCandy Girl Fake FrecklesAfternoon in the Flower Field
21,90 €(21,90 € stk)
Care by Therese JohaugFrisk Deo50 ml
Frisk Deo50 ml
6,50 €(13 € / 100 ml)
Care by Therese JohaugFrisk Deo50 ml
6,50 €(13 € / 100 ml)
Club Lyko -20%
RFSUFemCare Natural Moist Glide75 ml
FemCare Natural Moist Glide75 ml
Medlemspris6,32 €
Førpris 7,90 €Ordinarie pris
7,90 €
(8,43 € / 100 ml)Club Lyko -20%RFSUFemCare Natural Moist Glide75 ml
Medlemspris6,32 €
Ordinarie pris
7,90 €
(8,43 € / 100 ml)JASON WU BEAUTYJason The Freckled Boy, Beauty Mark
Jason The Freckled Boy, Beauty Mark
19,50 €(216,67 € / 100 ml)
JASON WU BEAUTYJason The Freckled Boy, Beauty Mark
19,50 €(216,67 € / 100 ml)
DurexFeel ultra thin
Feel ultra thin
7,50 €(7,50 € stk)
DurexFeel ultra thin
7,50 €(7,50 € stk)
27 produkter