L'Alga
21 produkter
New brand alert!
Registrer deg og få en e-post når L'Alga lander hos Lyko.
for å abonnere
BjörkLAGARepair Conditioner250 ml
LAGARepair Conditioner250 ml
24,90 €
(99,60 € / 1000 ml)
(99,60 € / 1000 ml)BjörkLAGARepair Conditioner250 ml
24,90 €
(99,60 € / 1000 ml)
(99,60 € / 1000 ml)BjörkLAGARepair Shampoo300 ml
LAGARepair Shampoo300 ml
24,90 €
(83 € / 1000 ml)
(83 € / 1000 ml)BjörkLAGARepair Shampoo300 ml
24,90 €
(83 € / 1000 ml)
(83 € / 1000 ml)BjörkLAGAShampoo750 ml
LAGAShampoo750 ml
49,50 €
(66 € / 1000 ml)
(66 € / 1000 ml)BjörkLAGAShampoo750 ml
49,50 €
(66 € / 1000 ml)
(66 € / 1000 ml)BjörkLAGAConditioner750 ml
LAGAConditioner750 ml
49,50 €
(66 € / 1000 ml)
(66 € / 1000 ml)BjörkLAGAConditioner750 ml
49,50 €
(66 € / 1000 ml)
(66 € / 1000 ml)BjörkLAGALAGA Treatment200 ml
LAGALAGA Treatment200 ml
24,90 €
(12,45 € / 100 ml)
(12,45 € / 100 ml)BjörkLAGALAGA Treatment200 ml
24,90 €
(12,45 € / 100 ml)
(12,45 € / 100 ml)BjörkLAGABundle Shampoo 750 ml & Conditioner 750 ml
LAGABundle Shampoo 750 ml & Conditioner 750 ml
70,90 €

Anb. pris 79,90 €Anbefalt pris
79,90 €
(70,90 € stk)BjörkLAGABundle Shampoo 750 ml & Conditioner 750 ml
70,90 €

Anbefalt pris
79,90 €
(70,90 € stk)BjörkLAGABundle Shampoo 250 ml & Conditioner 250 ml
LAGABundle Shampoo 250 ml & Conditioner 250 ml
44,50 €

Uten pakkepris: 49,80 €
(44,50 € stk)BjörkLAGABundle Shampoo 250 ml & Conditioner 250 ml
44,50 €

Uten pakkepris: 49,80 €
(44,50 € stk)BjörkLAGABundle Shampoo 300 ml & Conditioner 250 ml & Repair Treatment 200 ml
LAGABundle Shampoo 300 ml & Conditioner 250 ml & Repair Treatment 200 ml
66,90 €

Uten pakkepris: 74,70 €
(66,90 € stk)BjörkLAGABundle Shampoo 300 ml & Conditioner 250 ml & Repair Treatment 200 ml
66,90 €

Uten pakkepris: 74,70 €
(66,90 € stk)L:a Bruket246 Restorative Algae Hand Peeling120 g
246 Restorative Algae Hand Peeling120 g
40 €
(33,33 € / 100 g)
(33,33 € / 100 g)L:a Bruket246 Restorative Algae Hand Peeling120 g
40 €
(33,33 € / 100 g)
(33,33 € / 100 g)CCSAloe Vera Gel125 ml
Aloe Vera Gel125 ml
7,90 €
(6,32 € / 100 ml)
(6,32 € / 100 ml)CCSAloe Vera Gel125 ml
7,90 €
(6,32 € / 100 ml)
(6,32 € / 100 ml)Nõberu StockholmAlum Block100 g
Alum Block100 g
17,87 €
(17,87 € / 100 g)
(17,87 € / 100 g)Nõberu StockholmAlum Block100 g
17,87 €
(17,87 € / 100 g)
(17,87 € / 100 g)L'Occitane en ProvenceVerbenaVerveine Agrumes Citrus Verbena Stick Deodorant70 g
VerbenaVerveine Agrumes Citrus Verbena Stick Deodorant70 g
19 €

Anb. pris 19,50 €Anbefalt pris
19,50 €
(27,14 € / 100 g)L'Occitane en ProvenceVerbenaVerveine Agrumes Citrus Verbena Stick Deodorant70 g
19 €

Anbefalt pris
19,50 €
(27,14 € / 100 g)DameAloe Lube
Aloe Lube
20,50 €
(20,50 € stk)
(20,50 € stk)DameAloe Lube
20,50 €
(20,50 € stk)
(20,50 € stk)LEANatural Alum Cream Deo Roll On Travel size20 ml
Natural Alum Cream Deo Roll On Travel size20 ml
2,50 €(12,50 € / 100 ml)
LEANatural Alum Cream Deo Roll On Travel size20 ml
2,50 €(12,50 € / 100 ml)
The Bluebeards RevengeAlum Block75 g
Alum Block75 g
12,90 €(17,20 € / 100 g)
The Bluebeards RevengeAlum Block75 g
12,90 €(17,20 € / 100 g)
LEAWomen100 % Alum Crystal Deodorant120 g
Women100 % Alum Crystal Deodorant120 g
7,50 €(6,25 € / 100 g)
LEAWomen100 % Alum Crystal Deodorant120 g
7,50 €(6,25 € / 100 g)
LEAWomenFresh Nature Alum Unisex eo Roll On50 ml
WomenFresh Nature Alum Unisex eo Roll On50 ml
3,50 €(7 € / 100 ml)
LEAWomenFresh Nature Alum Unisex eo Roll On50 ml
3,50 €(7 € / 100 ml)
LEANatural Alum Cream Deo Roll On 50 ml x 3
Natural Alum Cream Deo Roll On 50 ml x 3
8,90 €
Uten pakkepris: 10,50 €
(5,93 € / 100 ml)LEANatural Alum Cream Deo Roll On 50 ml x 3
8,90 €
Uten pakkepris: 10,50 €
(5,93 € / 100 ml)Antiga Barbearia de BairroAlum Stone75 g
Alum Stone75 g
10,50 €(14 € / 100 g)
Antiga Barbearia de BairroAlum Stone75 g
10,50 €(14 € / 100 g)
The Lab PerformanceAloe Vera Gel250 ml
Aloe Vera Gel250 ml
18,50 €(7,40 € / 100 ml)
The Lab PerformanceAloe Vera Gel250 ml
18,50 €(7,40 € / 100 ml)
LEANatural Alum Cream Deo Roll On50 ml
Natural Alum Cream Deo Roll On50 ml
3,50 €(7 € / 100 ml)
LEANatural Alum Cream Deo Roll On50 ml
3,50 €(7 € / 100 ml)
21 produkter