Pureology
Pureology er utviklet spesielt for profesjonelle frisører og deres kunder. Våre høyt konsentrerte ZeroSulfate® shampooer og det eksklusive AntiFadeComplex® hjelper fargebehandlet hår med å bevare intensiteten mellom salongbesøkene, mens våre 100% veganske, multivirkende formler tilbyr skreddersydd pleie for alle hårtyper.
84 produkter
bareMineralsSKIN RESCUEPure Glow Serum30 ml
SKIN RESCUEPure Glow Serum30 ml
71 €(236,67 € / 100 ml)
bareMineralsSKIN RESCUEPure Glow Serum30 ml
71 €(236,67 € / 100 ml)
Loreal ParisElvitalHyaluron Pure Purifying Shampoo500 ml
ElvitalHyaluron Pure Purifying Shampoo500 ml
9,50 €
(1,90 € / 100 ml)
(1,90 € / 100 ml)Loreal ParisElvitalHyaluron Pure Purifying Shampoo500 ml
9,50 €
(1,90 € / 100 ml)
(1,90 € / 100 ml)Loreal ParisElvitalHyaluron Pure Conditioner200 ml
ElvitalHyaluron Pure Conditioner200 ml
4,50 €
(2,25 € / 100 ml)
(2,25 € / 100 ml)Loreal ParisElvitalHyaluron Pure Conditioner200 ml
4,50 €
(2,25 € / 100 ml)
(2,25 € / 100 ml)Loreal ParisElvitalHyaluron Pure Oil Erasing Scalp Serum102 ml
ElvitalHyaluron Pure Oil Erasing Scalp Serum102 ml
9,50 €
(9,31 € / 100 ml)
(9,31 € / 100 ml)Loreal ParisElvitalHyaluron Pure Oil Erasing Scalp Serum102 ml
9,50 €
(9,31 € / 100 ml)
(9,31 € / 100 ml)Club Lyko -25%
GoldwellHydrating Conditioner100 ml
Hydrating Conditioner100 ml
Medlemspris10,80 €

Førpris 14,40 €Ordinarie pris
14,40 €
(10,80 € / 100 ml)Club Lyko -25%GoldwellHydrating Conditioner100 ml
Medlemspris10,80 €

Ordinarie pris
14,40 €
(10,80 € / 100 ml)Club Lyko -25%
GoldwellHydrating Shampoo100 ml
Hydrating Shampoo100 ml
Medlemspris8,17 €

Førpris 10,90 €Ordinarie pris
10,90 €
(8,17 € / 100 ml)Club Lyko -25%GoldwellHydrating Shampoo100 ml
Medlemspris8,17 €

Ordinarie pris
10,90 €
(8,17 € / 100 ml)DefinePure BlondeConditioner750 ml
Pure BlondeConditioner750 ml
16,50 €
(22 € / 1000 ml)
(22 € / 1000 ml)DefinePure BlondeConditioner750 ml
16,50 €
(22 € / 1000 ml)
(22 € / 1000 ml)GarnierPureActiveSalicylic Purifying Gentle Cleanser For Impure Skin250 ml
PureActiveSalicylic Purifying Gentle Cleanser For Impure Skin250 ml
10,50 €
(4,20 € / 100 ml)
(4,20 € / 100 ml)GarnierPureActiveSalicylic Purifying Gentle Cleanser For Impure Skin250 ml
10,50 €
(4,20 € / 100 ml)
(4,20 € / 100 ml)AveenoCALM+RESTORETriple Oat Serum30 ml
CALM+RESTORETriple Oat Serum30 ml
22,90 €
(76,33 € / 100 ml)
(76,33 € / 100 ml)AveenoCALM+RESTORETriple Oat Serum30 ml
22,90 €
(76,33 € / 100 ml)
(76,33 € / 100 ml)Eleni&ChrisPure Treatment Oil100 ml
Pure Treatment Oil100 ml
36,90 €
(36,90 € / 100 ml)
(36,90 € / 100 ml)Eleni&ChrisPure Treatment Oil100 ml
36,90 €
(36,90 € / 100 ml)
(36,90 € / 100 ml)Jan ThomasPUREBundle Shampoo 250 ml & Conditoner 250 ml
PUREBundle Shampoo 250 ml & Conditoner 250 ml
24,90 €

Uten pakkepris: 27,80 €
(24,90 € stk)Jan ThomasPUREBundle Shampoo 250 ml & Conditoner 250 ml
24,90 €

Uten pakkepris: 27,80 €
(24,90 € stk)Maria ÅkerbergScalp Scrub Intensive125 ml
Scalp Scrub Intensive125 ml
22,90 €
(18,32 € / 100 ml)
(18,32 € / 100 ml)Maria ÅkerbergScalp Scrub Intensive125 ml
22,90 €
(18,32 € / 100 ml)
(18,32 € / 100 ml)Jan ThomasPUREShampoo Normal/Dry Hair250 ml
PUREShampoo Normal/Dry Hair250 ml
13,90 €
(5,56 € / 100 ml)
(5,56 € / 100 ml)Jan ThomasPUREShampoo Normal/Dry Hair250 ml
13,90 €
(5,56 € / 100 ml)
(5,56 € / 100 ml)PuredermAge Defying Hydro Pure Gel Mask25 g
Age Defying Hydro Pure Gel Mask25 g
4,50 €
(18 € / 100 g)
(18 € / 100 g)PuredermAge Defying Hydro Pure Gel Mask25 g
4,50 €
(18 € / 100 g)
(18 € / 100 g)Loreal ParisElvitalHyaluron Pure Shampoo250 ml
ElvitalHyaluron Pure Shampoo250 ml
4,50 €
(1,80 € / 100 ml)
(1,80 € / 100 ml)Loreal ParisElvitalHyaluron Pure Shampoo250 ml
4,50 €
(1,80 € / 100 ml)
(1,80 € / 100 ml)Loreal ParisElvitalHyaluron Pure Conditioner300 ml
ElvitalHyaluron Pure Conditioner300 ml
5,90 €
(19,67 € / 1000 ml)
(19,67 € / 1000 ml)Loreal ParisElvitalHyaluron Pure Conditioner300 ml
5,90 €
(19,67 € / 1000 ml)
(19,67 € / 1000 ml)Jan ThomasPUREConditioner Normal/Dry Hair250 ml
PUREConditioner Normal/Dry Hair250 ml
13,90 €
(5,56 € / 100 ml)
(5,56 € / 100 ml)Jan ThomasPUREConditioner Normal/Dry Hair250 ml
13,90 €
(5,56 € / 100 ml)
(5,56 € / 100 ml)SOSkinPure PreparationsGentle Purifying Lotion250 ml
Pure PreparationsGentle Purifying Lotion250 ml
12,50 €
(5 € / 100 ml)
(5 € / 100 ml)SOSkinPure PreparationsGentle Purifying Lotion250 ml
12,50 €
(5 € / 100 ml)
(5 € / 100 ml)SoKindPure Growth Hair Serum100 ml
Pure Growth Hair Serum100 ml
48,50 €
(48,50 € / 100 ml)
(48,50 € / 100 ml)SoKindPure Growth Hair Serum100 ml
48,50 €
(48,50 € / 100 ml)
(48,50 € / 100 ml)By LykoPure CureScalp Conditioner250 ml
Pure CureScalp Conditioner250 ml
12,90 €
(5,16 € / 100 ml)
(5,16 € / 100 ml)By LykoPure CureScalp Conditioner250 ml
12,90 €
(5,16 € / 100 ml)
(5,16 € / 100 ml)L'Oréal ProfessionnelInfinium PureStrong Hairspray300 ml
Infinium PureStrong Hairspray300 ml
24 €
(80 € / 1000 ml)
(80 € / 1000 ml)L'Oréal ProfessionnelInfinium PureStrong Hairspray300 ml
24 €
(80 € / 1000 ml)
(80 € / 1000 ml)Petal FreshPureTea Tree Conditioner473 ml
PureTea Tree Conditioner473 ml
22,50 €
(47,57 € / 1000 ml)
(47,57 € / 1000 ml)Petal FreshPureTea Tree Conditioner473 ml
22,50 €
(47,57 € / 1000 ml)
(47,57 € / 1000 ml)CollistarPhyto-Keratin Shampoo Intensive Restructuring250 ml
Phyto-Keratin Shampoo Intensive Restructuring250 ml
12,40 €

Anb. pris 17,50 €Anbefalt pris
17,50 €
(4,96 € / 100 ml)CollistarPhyto-Keratin Shampoo Intensive Restructuring250 ml
12,40 €

Anbefalt pris
17,50 €
(4,96 € / 100 ml)CollistarPhyto-Keratin Mask Intensive Restructuring200 ml
Phyto-Keratin Mask Intensive Restructuring200 ml
24,50 €
(12,25 € / 100 ml)
(12,25 € / 100 ml)CollistarPhyto-Keratin Mask Intensive Restructuring200 ml
24,50 €
(12,25 € / 100 ml)
(12,25 € / 100 ml)84 produkter