Baylis & Harding
Baylis & Harding er en familievirksomhed fra England med en lang tradition, der tilbyder luksuriøse bade- og kropsprodukter med stilfulde designs til alle lejligheder. Vælg mellem et udvalg af håndsæber, kropssæber og badeskum for at finde den perfekte duft og det perfekte look til alle rum i dit hjem.
Populære produkter
Nyhed
Baylis & HardingBook Of 24 Bathing Beauty Treats Advent Calendar
Book Of 24 Bathing Beauty Treats Advent Calendar
66,50 €(66,50 € stk)
NyhedBaylis & HardingBook Of 24 Bathing Beauty Treats Advent Calendar
66,50 €(66,50 € stk)
Nyhed
Baylis & HardingSweet Mandarin & GrapefruitLuxury Hand Care Gift Set
Sweet Mandarin & GrapefruitLuxury Hand Care Gift Set
14,90 €(14,90 € stk)
NyhedBaylis & HardingSweet Mandarin & GrapefruitLuxury Hand Care Gift Set
14,90 €(14,90 € stk)
Nyhed
Baylis & HardingThe Fuzzy DuckWinter Wonderland Luxury Hand Care Gift Set
The Fuzzy DuckWinter Wonderland Luxury Hand Care Gift Set
20,50 €(20,50 € stk)
NyhedBaylis & HardingThe Fuzzy DuckWinter Wonderland Luxury Hand Care Gift Set
20,50 €(20,50 € stk)
Nyhed
Baylis & HardingRoyale GardenLuxury Manicure Gift Set
Royale GardenLuxury Manicure Gift Set
16,50 €(16,50 € stk)
NyhedBaylis & HardingRoyale GardenLuxury Manicure Gift Set
16,50 €(16,50 € stk)
Nyhed
Baylis & HardingBlack Pepper & GinsengMen's Travel Bag Gift Set
Black Pepper & GinsengMen's Travel Bag Gift Set
32,50 €(32,50 € stk)
NyhedBaylis & HardingBlack Pepper & GinsengMen's Travel Bag Gift Set
32,50 €(32,50 € stk)
Seneste anmeldelser
58 produkter
Nyhed
Baylis & HardingSweet Mandarin & GrapefruitLuxury Hand Care Gift Set
Sweet Mandarin & GrapefruitLuxury Hand Care Gift Set
14,90 €(14,90 € stk)
NyhedBaylis & HardingSweet Mandarin & GrapefruitLuxury Hand Care Gift Set
14,90 €(14,90 € stk)
Nyhed
Baylis & HardingWild Cherry & VanillaSeasonal Hand Wash Gift500 ml
Wild Cherry & VanillaSeasonal Hand Wash Gift500 ml
6,50 €(13 € / 1000 ml)
NyhedBaylis & HardingWild Cherry & VanillaSeasonal Hand Wash Gift500 ml
6,50 €(13 € / 1000 ml)
Nyhed
Baylis & HardingBook Of 24 Bathing Beauty Treats Advent Calendar
Book Of 24 Bathing Beauty Treats Advent Calendar
66,50 €(66,50 € stk)
NyhedBaylis & HardingBook Of 24 Bathing Beauty Treats Advent Calendar
66,50 €(66,50 € stk)
Nyhed
Baylis & HardingThe Fuzzy DuckWinter Wonderland Luxury Hand Care Gift Set
The Fuzzy DuckWinter Wonderland Luxury Hand Care Gift Set
20,50 €(20,50 € stk)
NyhedBaylis & HardingThe Fuzzy DuckWinter Wonderland Luxury Hand Care Gift Set
20,50 €(20,50 € stk)
Nyhed
Baylis & HardingRoyale GardenLuxury Manicure Gift Set
Royale GardenLuxury Manicure Gift Set
16,50 €(16,50 € stk)
NyhedBaylis & HardingRoyale GardenLuxury Manicure Gift Set
16,50 €(16,50 € stk)
Nyhed
Baylis & HardingBlack Pepper & GinsengMen's Travel Bag Gift Set
Black Pepper & GinsengMen's Travel Bag Gift Set
32,50 €(32,50 € stk)
NyhedBaylis & HardingBlack Pepper & GinsengMen's Travel Bag Gift Set
32,50 €(32,50 € stk)
Nyhed
Baylis & HardingBlack Pepper & GinsengMen's Luxury Mini Trio Gift Set
Black Pepper & GinsengMen's Luxury Mini Trio Gift Set
16,50 €(16,50 € stk)
NyhedBaylis & HardingBlack Pepper & GinsengMen's Luxury Mini Trio Gift Set
16,50 €(16,50 € stk)
Nyhed
Baylis & HardingWild Cherry & VanillaFragranced Bath & Shower Bubbles250 ml
Wild Cherry & VanillaFragranced Bath & Shower Bubbles250 ml
13,90 €(5,56 € / 100 ml)
NyhedBaylis & HardingWild Cherry & VanillaFragranced Bath & Shower Bubbles250 ml
13,90 €(5,56 € / 100 ml)
Nyhed
Baylis & HardingBoudoireLuxury Hand Treats Gift Set
BoudoireLuxury Hand Treats Gift Set
15,50 €(15,50 € stk)
NyhedBaylis & HardingBoudoireLuxury Hand Treats Gift Set
15,50 €(15,50 € stk)
Nyhed
Baylis & HardingSweet Mandarin & GrapefruitIndulgent Hand Trio Gift Set
Sweet Mandarin & GrapefruitIndulgent Hand Trio Gift Set
15,50 €(15,50 € stk)
NyhedBaylis & HardingSweet Mandarin & GrapefruitIndulgent Hand Trio Gift Set
15,50 €(15,50 € stk)
Nyhed
Baylis & HardingWild Cherry & VanillaLuxury Body Pamper Duo Gift Set
Wild Cherry & VanillaLuxury Body Pamper Duo Gift Set
19,50 €(19,50 € stk)
NyhedBaylis & HardingWild Cherry & VanillaLuxury Body Pamper Duo Gift Set
19,50 €(19,50 € stk)
Nyhed
Baylis & HardingWild Cherry & VanillaLuxury Hand Treats Gift Set
Wild Cherry & VanillaLuxury Hand Treats Gift Set
15,50 €(15,50 € stk)
NyhedBaylis & HardingWild Cherry & VanillaLuxury Hand Treats Gift Set
15,50 €(15,50 € stk)
Nyhed
Baylis & HardingWild Cherry & VanillaLuxury Hand Care Gift Set
Wild Cherry & VanillaLuxury Hand Care Gift Set
14,90 €(14,90 € stk)
NyhedBaylis & HardingWild Cherry & VanillaLuxury Hand Care Gift Set
14,90 €(14,90 € stk)
Nyhed
Baylis & HardingWild Cherry & VanillaGift Wrapped Pamper Trio Gift Set
Wild Cherry & VanillaGift Wrapped Pamper Trio Gift Set
26,50 €(26,50 € stk)
NyhedBaylis & HardingWild Cherry & VanillaGift Wrapped Pamper Trio Gift Set
26,50 €(26,50 € stk)
Nyhed
Baylis & HardingRoyale GardenLuxury Hand Treats Gift Set
Royale GardenLuxury Hand Treats Gift Set
15,50 €(15,50 € stk)
NyhedBaylis & HardingRoyale GardenLuxury Hand Treats Gift Set
15,50 €(15,50 € stk)
Nyhed
Baylis & HardingRoyale GardenLuxury Hand Care Gift Set
Royale GardenLuxury Hand Care Gift Set
14,90 €(14,90 € stk)
NyhedBaylis & HardingRoyale GardenLuxury Hand Care Gift Set
14,90 €(14,90 € stk)
Nyhed
Baylis & HardingBoudoireLuxury Hand Care Gift Set
BoudoireLuxury Hand Care Gift Set
14,90 €(14,90 € stk)
NyhedBaylis & HardingBoudoireLuxury Hand Care Gift Set
14,90 €(14,90 € stk)
Nyhed
Baylis & HardingBoudoireLuxury Pamper Beauty Box Gift Set
BoudoireLuxury Pamper Beauty Box Gift Set
45,90 €(45,90 € stk)
NyhedBaylis & HardingBoudoireLuxury Pamper Beauty Box Gift Set
45,90 €(45,90 € stk)
Nyhed
Baylis & HardingBoudoireLuxury Vanity Bag Gift Set
BoudoireLuxury Vanity Bag Gift Set
60,50 €(60,50 € stk)
NyhedBaylis & HardingBoudoireLuxury Vanity Bag Gift Set
60,50 €(60,50 € stk)
Nyhed
Baylis & HardingWellnessTake A Moment Gift Set
WellnessTake A Moment Gift Set
23,90 €(23,90 € stk)
NyhedBaylis & HardingWellnessTake A Moment Gift Set
23,90 €(23,90 € stk)
Nyhed
Baylis & HardingThe Fuzzy DuckWinter Wonderland Festive Cranberry Fragranced Bath & Shower Bubbles250 ml
The Fuzzy DuckWinter Wonderland Festive Cranberry Fragranced Bath & Shower Bubbles250 ml
13,90 €(5,56 € / 100 ml)
NyhedBaylis & HardingThe Fuzzy DuckWinter Wonderland Festive Cranberry Fragranced Bath & Shower Bubbles250 ml
13,90 €(5,56 € / 100 ml)
Nyhed
Baylis & HardingFestive EditionFrosted Cranberry Hand Wash Santa500 ml
Festive EditionFrosted Cranberry Hand Wash Santa500 ml
7,50 €(15 € / 1000 ml)
NyhedBaylis & HardingFestive EditionFrosted Cranberry Hand Wash Santa500 ml
7,50 €(15 € / 1000 ml)
Nyhed
Baylis & HardingFestive EditionLuxury Assorted Bathing Gift Set
Festive EditionLuxury Assorted Bathing Gift Set
23,90 €(23,90 € stk)
NyhedBaylis & HardingFestive EditionLuxury Assorted Bathing Gift Set
23,90 €(23,90 € stk)
Nyhed
Baylis & HardingBeauticologyUnicorn Candy Magical Bath Bubbles320 ml
BeauticologyUnicorn Candy Magical Bath Bubbles320 ml
9,50 €(29,69 € / 1000 ml)
NyhedBaylis & HardingBeauticologyUnicorn Candy Magical Bath Bubbles320 ml
9,50 €(29,69 € / 1000 ml)
58 produkter